Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No já si myslím že příští rok už by mohl klidně sekat. S ohledem co ty dnešní mašiny umí tak to je stejně kolikrát jen o tom že ten traktorista tam sedí aby když půjdou kolem babky na cintorín tak aby nestrhli pozdvižení že tam ten traktor jezdí sám. Však když se to nastaví tak se mašina na souvrati sama otočí najede na novej řádek a umí se uhnout i sloupu aniž by do toho traktorista sáhnul. A to umí nejen traktory ale i řezačky nebo kombajny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ho to bude držet, tak je to klidně možné. :D Ale takhle daleko u nás ještě nejsou, že by jim to jezdilo samo. Ten kombajn ten to uměl, ale ten je soukromýho službaře. Od léta mají ve družstvě novou řezačku John Deer 8300i. Tak uvidíme jestli budou odpoledne senážovat. :D Dnes jezdil okolo Mates, Agrovka 815 a John Deer. Venda hlásil, co jede. :D:D

před 52 minutami, Petr 3008 napsal:

Vašík je správnej borec :super

Spíš zemědělec. :D  Ale těší mě, že se mu líbí tohle než nějaký kreslený nic neříkající opičárny.

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, vagi napsal:

@radim.1008ani se Vašíkovi nedivím, že se mu to líbí...však jukni, kdo jezdí s kombajnem :D

Co to je za dítě? :D:D:D

Jestli se ti líbí tyhle typy, tak koukni na kamioňačku Iwonu Blecharczyk. Taky zajímavý. Ne ona :mad: ale její videa. :D

před 23 minutami, Vena garážmistr napsal:

@radim.1008 pusť mu jestli na to už nekouká některýho českýho jutubera kterej točí ze zemědělství a to bude valit oči a ještě tomu bude i rozumět. A tam se dozví věcí. 

Spíš koukáme na traktoriády, čím víc bláta, tím líp. :D:D Ale občas si pustíme nějaký Vlog nebo video ze zemědělství. Hlavně senáže a žně. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladej sice nikdy nebyl vyloženě osloven traktory (holt městský člověk), ale hodně ho bavila PC hra Truck Simulátor (nebo tak nějak). Vím, že jsem mu kupoval nějaká rozšíření, aby mohl jezdit po celé Evropě a samotného mě překvapilo, jak realistické to bylo (třeba cestou Maďarskem po M1 byla opravdu vidět socha orla TURUL nad Tatabányou - místo, kde se rád zastavuju na pauzu, když se tudyma sunu).
image.png.e5409741496a3bd2c37cdf7985097659.png

Radim.1008
Jinak Vašík už by mohl být ve věku, kdy by ho mohla bavit desková hra "Kamionem po Evropě" - na tom jsme ujížděli několik let. Já sehnal přes aukro ještě staré vydání z 80. let a za rok na to jí vydali v reedici + ještě rozšíření Kamionem po Československu. Doporučuju jako Vánoční dárek



image.png.844360c13d0133e6a263225a439a9fac.png
image.png.fd5497f613f94dfd3e475211ae5b47af.png

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, HanysR napsal:

Tak a teď sem hoď nějakou reálnou traktoristku z českých luhů a hájů 🤣 Budeš přemýšlet jestli je to Pepa nebo Pepina 🤣

tak klidne ti sem hodim profil kamaradky - jezdi s traktorem lepe nez kdejaky chlap - a jeste je ozbroje skvelima zenskyma prednostma

kdyz sem ji pred hornou radkou let videl v traktoru v bikinach malem sem sjel s autem do vykopu kanalizace :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...