Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dovolená dnes pokračovala výletem lodí na ostrov Brač - taková klasika, co se nabízí všude u moře. Na Brači se nám ale líbil totální klídek, to jsme na před lety navštívené Korčule neviděli ( tam byla hlava na hlavě). Docela mi vadila "atrakce" v podobě krmení racků zbytky z ryb - myslím, že se mi to nelíbilo ani cestou z Korčuly, tady už to bylo po druhý a zábavný asi jak pro koho - pro nás holt ne.

Po návratu jsme jeli autobusem do Omiše. Chorvati si z jízdních řádů moc nedělají a bez internetu ani není šance se dozvědět kdy potřebný bus vlastně jede (na zastávce nic jako jízdní řád prostě nevisí. Pavel vyčetl na nějakém webu, že náš autobus pojede v 17 hodin (13 km do Omiše pěšky se nám nechtělo a řešit tam parkování taky ne) a tak jsme lehce po půl páté vyšli z hotelu na zastávku. Ještě jsme tam ani nedošli a cca v 16,50 tam byl autobus, který jsme tedy dobíhali (já fakt asi 100 m běžel ). Po příjezdu do Omiše jsme nejen nebyli schopni zjistit zpáteční bus, ale ani jak se jmenuje zastávka, kde právě jsme. Šli jsme tedy do centra města, které nás svými uličkami vyloženě nadchlo a skončili jsme na večeři v Gusarské Konobce. Jídlo opět naprosto excelentní a paradoxně asi o 30 % levnější než v Mimici (nestěžuju si, jen konstatuju). V restauraci jsme se dozvěděli úplně jiný web portál, než ten z kterého čerpal Pavel a vyčetli z něj, že nám bus pojede ve 20,30. Šli jsme tedy ještě jednou do úzkých a křivolakých uliček a objednali si na zítřejší odpoledne rafting na Cetině.

Pak jsme se odebrali na zastávku busu a asi hodinu na něj lehce nervózní čekali. Na zastávce bylo asi 10 lidí, co byli v naprostém klidu a zpoždění je zjevně nerozházelo. Nakonec jsme tedy lehce po 21,30 vystoupili v Mimici a ještě jsme stihli i koupit nějaký pití a ovoce. A tak skončil další docela pěkný den.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak stání pod vysokými borovicemi 12 dní udělalo své a jelikož zítra odjezd, tak jsem dával dolů kapky smůly. Docela dobře to šlo roztopeným máslem. Jsem zvědavý, kolik toho ještě přibude do rána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dopo válenda u móře a odpoledne plavba na raftu po Cetině. O gajdovi, který měl náš raft kormidlovat raději pomlčím, páč to, co ten "umělec" předváděl se kormidlováním nedá nazvat ani kdybych byl ten nejtolerantnější tvor na  světě - a to já fakt nejsem. Holt poučení - víš-li něco o jízdě na lodi, podobné akce raději vynech. 

Akce jako taková trvala cca 4 hodiny, z toho první hodina v autobuse (řidič úzkými serpentínami projížděl s 15m NEOPLANEM fakt bravurně) a další cca 3 hodiny v raftech. Voda se střídala od voleje po hezké kamenité úseky a z pohledu vodáka jde opravdu o hezkou řeku v pěkné krajině. Cestou byly dvě pauzy na koupání a jedna, kdy jsme obcházeli vodopád, který gajdové sjížděli sami s prázdnými rafty. Po chvíli následoval druhý menší skok a ten jsme si i sjeli. 

Když teď po večeři trochu vychládám, tak je asi dobře, že jsme tam jeli - jen příště natrefit na gajdu, co umí řídit loď a mohlo to být mnohem lepší. 

IMG_20210812_181403.jpg

DSC_0875.JPG

DSC_0871.JPG

DSC_0850.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni duvod ke smutku :) , pokud to nechces/nemusis nekam porad vozit s sebou, tak je krabice lepsi z hlediska vykonu i mozneho upgradu...  o ergonomii ani nemluve

// ale zprovoznovani a "zabydlovani" noveho pocitace nezavidim. Tuhle cinnost uprimne nesnasim :D 

Upraveno uživatelem sitler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla to nutnost pro strih videa ... 4K/30sn jeste s sebezaprenim notas daval ale 4K/60sn uz ne a pri cenach notasu ...

Tak ze se povedlo poridit bednu ale i tak za komplet je slusne ojete auticko pokud nebudu pocitat celkovou slevu - vse je v zaruce.

Nejvic me rozciluje W10 zlata W7 tu jsem mel najetou ale tady hmm no co - proste pomalu si pretahuju veci ktere potrebuju a co potreba neni je na prenosnem hdd 
To jsem chvilku uvazoval je na net ho nepripojim ale pri cene vykonu zas takovej "masochista" nejsem ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ráno jsem tu měl jednoho zákazníka na výměnu oleje když jsem ho odbavil tak jsem skočil do svojí 807 a jel si vyzvednout @Klemoň308 už to stojí od 11 na dílně a v půl jedné to bylo ještě vařicí. Tak jsem tam na to dal větrák aby to trochu ochladil no snad už to bude dobrý abych se do toho mohl vrhnout. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tady tak pročítám různá témata, tak jsem si všimnul kolik potřebuje @Klemoň kolem sebe lidí. :myslim :D @Scratch na zásobování jídlem a jiným sortimentem, @Pe.Tr na zajištění povozu na výlet, @Vena garážmistr na opravu Peugeota,.. no něco by se ještě našlo. :super :D :papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pepito napsal:

Když tady tak pročítám různá témata, tak jsem si všimnul kolik potřebuje @Klemoň kolem sebe lidí. :myslim :D @Scratch na zásobování jídlem a jiným sortimentem, @Pe.Tr na zajištění provozu na výlet, @Vena garážmistr na opravu Peugeota,.. no něco by se ještě našlo. :super :D 

No vzhledem k tomu , že nejsem v dobrém rozpoložení (někdo mi hodil vidle do naplánované dovolené) , tak jsem chvíli přemýšlel jak na to prohlášení reagovat. Ale protože ta nejjednodušší řešení bývají většinou nejlepší , tady je moje reakce : Všechny ty případy , které zmiňuješ mi pomoc nabídli sami a ani jednomu jsem nezůstal dlužen .   Dodatek - nemám to ve zvyku . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Klemoň napsal:

No vzhledem k tomu , že nejsem v dobrém rozpoložení (někdo mi hodil vidle do naplánované dovolené) , tak jsem chvíli přemýšlel jak na to prohlášení reagovat. Ale protože ta nejjednodušší řešení bývají většinou nejlepší , tady je moje reakce : Všechny ty případy , které zmiňuješ mi pomoc nabídli sami a ani jednomu jsem nezůstal dlužen .   Dodatek - nemám to ve zvyku . . .

Na to že jsi známý srandista a "rejpal" tak na moje "prohlášení" reaguješ nečekaně popudlivě. :roll

Já se Ti tedy upřímně omlouvám. :mad:

Už raději nebudu na Tvé příspěvky reagovat, protože nikdy nevím, kdy jsi nebo nejsi v "dobrém rozpoložení". :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Pepito myslím že jseš tu dost dlouho na to aby jsi věděl že se starám o vozy  @Klemoň @Scratch a kluci mi taky občas dohodí nějaké auto ze svého okolí.  A pro mě jsou kluci VIP zákazníci .  Jo a když jsme u toho tak oprava se zdařila pacient nezemřel. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes celé Osoblažsko na skůtru, ujeto 201 km, mám tam projetou kdejakou zastrčenou prdel, ale ty cesty katastrofa 😯, někde to vypadá, že druhá světová skončila včera :roll, trochu sem zakufroval a zničeho nic se objevil i v Polsku, ale cosik sme pogadali po polsku s jednu robu a navedla mě zpátky do Ojčižny 😉, měl jsem plnou nádrž a dolíval 3.5 litru zas do plna, takže spotřebu to má super :super, a to nepoužívám Start/Stop:bojim  (to tež musel být chuj, co to namontoval do 125 ccm) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Pepito napsal:

Na to že jsi známý srandista a "rejpal" tak na moje "prohlášení" reaguješ nečekaně popudlivě. :roll

Já se Ti tedy upřímně omlouvám. :mad:

Už raději nebudu na Tvé příspěvky reagovat, protože nikdy nevím, kdy jsi nebo nejsi v "dobrém rozpoložení". 

No Pepí .  :papa   Fakt nemám teď ( cca rok ) dobré období . Bohužel . . .  :roker   Zhoršující se problémy se zdravím , k tomu problémy s dětmi (tedy spíše s klukem) a nejvíce mi bere morálku práce . Poslední dobou nejdu pod 9 hodin , teď v době dovolených je to cca 11 hodin . A tak se k tomu přidává i psychické vyčerpání - to mi bere humor.        To ale neznamená , že bych se nějak urazil nebo naštval .  Na to tě už trochu znám , že jsem si jistý , že jsi to nemyslel zle !!!  🙃

A tak jak jsem to formuloval jsem spíše chtěl vypíchnout , že jsem vděčný za to , že když potřebuji pomoci , vždy se někdo sám a ze své vůle nabídne mi tu pomoc poskytnout . To ale neznamená , že já bych tu klubákům nepomohl. Ale nepíšu tu o tom, proto to nedělám .  Já si jen prostě "tiše" vážím toho , že tu jsou lidi co mi tu pomoc nabídnou .  """"  Nejsme jen forum """"   No a teď se sbalím a půjdu po 11,5 hodinách si domů trochu odpočinout neb Zítra jsem jdu znova cca na 10 hodin a to zdarma , bez honoráře. A to nejsem sám . . .  Firma se silně rozvíjí, ale lidi nepřibývají . . .  Už mi dochází síly . . .  😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...