Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@vagi To já nebyl, mi stačí děcka - nic podobného chovat nemusím 😁 Prý známá ubytovna v Petřvaldě? To jsem ani netušil že tu něco takového máme. Max je tu domov pro důchodce a něco s asistencí ale ubytovnu fakt ne 🤔 Co jsem se nedozvěděl v tom článku 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Dneska dopoledne jsem si byl pro první dávku. Odolával jsem a popravdě ani teď nejsem odvázanej že jsem se nechal očkovat. Ale minulí týden jsem se bavil s výpravčí na autobusu a taky se šéfem od cestářů a oba mi řekli že firmy chtějí aby externisti byli očkovaní jinak že pokud by měli na výběr  mezi očkovaným a neočkovaným tak dostane práci očkovaný. Jako narovinu přijde mi to trochu jako diskriminace. Ale tak co holt jsem si byl nechat dneska píchnout první a na druhou bych měl jít 11.8 .  Tam na tom očkovacím místě vůbec nikoho nezajímá jestli je člověk objednaný na 10.00 nebo 11.00 důležitý je že je objednaný na dnešek. Píchnuli mi to okolo 10 a zatím pohoda. Nic nebolí žádný motání hlavy nebo tak něco tak uvidíme co bude do rána. 

Tak rána jsem se dožil téměř bez problému jen včera řekněme mezi 12 - 18 jsem si netroufnul si sednout za volant pak už to bylo v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já vždycky myslel že úzkokolejka je jenom z Hradce do Bystřice; ona je i na druhou stranu?

IMG_20210701_141335.jpg

Kdysi jsem tady nastupoval když se mi nechtělo čekat v Kunžaku .... tak jsem šel kousek napřed ... 1996? Tahle lesní zastávka má neskutečnou atmosféru. Přímo zhmotněný genius loci ...

IMG_20210701_141352.jpg

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... a proto jsem si ji zopakoval 2005 a vloni potřetí. Vlastně jsem tam byl prvně 1983 na nějaký akci UK na Albeři ... něco jako adaptační kurs řečeno současným jazykem zdejšího kmene ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Tak rána jsem se dožil téměř bez problému jen včera řekněme mezi 12 - 18 jsem si netroufnul si sednout za volant pak už to bylo v pohodě. 

Já po první dávce neměl vůbec žádný problém - skoro jsem měl podezření, že mi nebodli vůbec nic. Hela šla pár dnů po mě a tu teda bolelo rameno celý víkend - buď je velká cíťa nebo jí fakt toho Pfizéra bodli už napoprvé.

Na druhou jdu ve čtvrtek, tak uvidím - prej po druhý dávce bývají reakce horší (ale třeba můj p. rektor neměl reakci žádnou ani v jednom případě).

V srpnu pomaže mladej (v pondělí valí na tábor, tak bychom to nezvládli) a pak se děj vůle páně.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ozzy56 napsal:

já taky neměl vůbec žádnou reakci, mám už obě dvě injekce 👍

Už to mám taky za sebou.... Po první bolela ruka víc, než po druhé.... A po druhé mě zhruba 2 hodiny silně bolela hlava.... Jinak nic.... Vypadá to, že reakce jsou silně individuální....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd a @Sawoy diky za tip, příště zkusime z bystrice, ale ubytujeme se spis  na jihu...preci jen z Přibyslavi je to kus cesty...

A pocasi se vydarilo..slunko vysvitlo...takže za mě spokojenost q junior se poprvé svezl parní...tak byl nadšený 🙃

Akorat teda zase nemile prekvapen řidičem superbu...v zatacce mijel chodce a vyvraceny strom a vubec ho nesralo ze tam jedu...podruhe v brzké době jsem otestoval brzdy... a cajk do stran netahnou...ani jsem nestihl zatroubit jak usilovne jsem brzdil a tahal za volant aby to zastavilo 😁

A jinak boure predvcirem nam pripravila bobrika odvahy...teda manzelce...ve sprše namydlena vypadl proud...jen pomyslela ze by mohla prestat tect voda, tak voda dotekla...nejde proud...nejde cerpadlo🤣 tak dostala zasoby vody pro batole...aby se aspon opláchla...ta nadávala, špačkovala pač tu je celkově chladno, starý kamenny barák...a voda v lahvi měla asi jen 16  stupňů...a pry už neni holka do nepohody...🤣 ale zase ušetřila spoustu vody...🤣 

20210701_111744.thumb.jpg.9d034b949f471f46353b059d18889541.jpg

 

Upraveno uživatelem Fruktis
Fotka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...