Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V pátek na "noční " ordinaci. Tak říkám servisu kdy zákazník dojíždí po nebo kolem 16 hodiny. Přijel dlouholetý zákazník s C4Picasso a když přijel tak povídá člověče rozjel jsem se od baráku a na čistý rovině rána jako kráva ale na nic jsem nepřišel co by to mohlo být a já ze srandy no ruplo péro. A on a to může a já úplně běžně. No takže jsem to zvednul a na pravé straně ale krásně si tím lomem sedlo do misky na tlumiči takže auto zůstalo funkční. On potřeboval včera ještě něco vyřizovat tak v pátek odjel s tím že dnes to sem zase přiveze abych to v týdnu vyměnil. Včera jsme s Pepčou měnili přední péra na II Laguně takže mám teď období výměny per. Takže dnes jsem si dovolil udělat si neděli kdy jsem jen ráno odvezl zákazníka do Počernic když tu nechával auto a Měl by si přijet zákazník vyzvednout tu Lagunu a s ním se bude domlouvat postup dalších prací protože ta laguna na povrchu vypadá dobře ale zespod je zanedbaná až hrůza. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 6. 2021 at 20:37, ozzy56 napsal:

tu hadici v okně musím ještě vyřešit

Netuším jaké jsou možnosti ale. . . .  Moje zkušenost - absolutně nejlepší je průraz jádrovou vrtačkou . Máš to na míru a zvenku dáš zátku / kruhovou mřížku . Na zimu jsem na ucpání používal původní vyvrtaný materiál = válec betonu. Z venku to nestraší a optimální je to na balkon 😉  Navíc je to nízko a nikde to nestraší . Ale jak říkám - dle možností . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 6. 2021 at 22:28, RichVa napsal:

...... a zítra může vše vypuknout.

 

 

Zítra včera jsem, pochopitelně netebook nezapínal takže co jsem včera udělal. Vdal jsem dceru a pořídil snímek s tím správným pozadím (protože byla celá veselka v jednom místě tak auta nebylo proč zdobit)

20210626_140728.thumb.jpg.4aaa43e9ba788aa635d059089689f69b.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, ozzy56 napsal:

splitová klima by byla jasně lepší řešení

No já měl po dobu nájemního užívání jen tu mobilní (SAKURA STAC 15 CPA/NB) má chladící výkon 4,4kW a dokázala vychladit byt 4+1. Má tu výhodu, že má výparník kondenzátu, takže se nemusí vylévat. Nyní ji má @Pepito tak doufám, že je s ní spokojen. Po odkoupení bytu a dohodě s družstvem jsem ji vyměnil za splitovou.

A jak píšeš - je to jednoznačně lepší řešení . Dálkové ovládání, tichý provoz , možnost i vytápění (využívaná) a i nižší energetická náročnost . . .  :papa  To ale neznamená , že mobilní zatracuji . Byla to velmi užitečná pomocnice a svoji práci odevzdala . . .   :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Klemoň napsal:

No já měl po dobu nájemního užívání jen tu mobilní (SAKURA STAC 15 CPA/NB) má chladící výkon 4,4kW a dokázala vychladit byt 4+1. Má tu výhodu, že má výparník kondenzátu, takže se nemusí vylévat. Nyní ji má @Pepito tak doufám, že je s ní spokojen. 

Jsem s ní spokojen. :super :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po návratu z dovolené jsem musel k rodičům pomoct stěhovat nábytek, a jelikož  asi těch 1100km za volantem bylo málo, tak jsme včera k večeru  vyrazili na motokáry 😂 je to děsná sranda jen pak v autě to je prvních pár zatáček  krapet složitější :D

 

IMG_20210627_182943.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se zákaznickým na STK už když jsem tam přie)jel tak paní v pokladně povídá dneska to bude na dlouho sekají se nám počítače a já no tak doufám že to vydrží než mě to vyfotí protože pak už to může dodělat. No uděl emise zavezl to na linku a na monitoru hláška nefunkční xxxxx systém nezahajujte prohlídku. Tohle tam svítilo asi dvě hodiny tak telefonovali všude možně a výsledek dozvěděli se že spadnul server v baráku a i na MD takže STK odstavena z provozu dokud to nezprovozní. Takže zabitý dopoledne. Po obědě jsem začal dělat na dalším zákaznickým přední pružiny má to být hotové zítra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Péťa napsal:

To neexistuje žádný krizový scénář pro tyto případy? Nějak to udělat off-line. To je docela blbý :(

No pokud má rozdělanou prohlídku tak tu může dodělat ale nemůže začít novou pokud to nejde nafotit na vjezdu na linku protože ty fotky se ukládají online na MD. Komplic na STK říkal že minulí týden jim spadnul server na baráku a než to ajťáci dali dohromady tak stáli skoro dva dny. Teď to šacoval aspoň na tři čtyři dny když to spadlo na MD.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...