Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

dnes jsem koupil tuhle klimu do bytu, je to mobilní, protože družstvo splitovou klimu na fasádě nepovolí..., nechladí to vůbec špatně, ale tu hadici v okně musím ještě vyřešit--prý jde vyměnit sklo v plast. rámu okna za menší a do původního rozměru dát plastový díl, ve kterém je otvor 150mm pro hadici (s plast. víčkem), zkusím domluvit ve firmě vyrábějící plast okna...

https://www.mountfield.cz/mobilni-klimatizace-levita-ac-12000-2kli0003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, ozzy56 napsal:

dnes jsem koupil tuhle klimu do bytu, je to mobilní

Malá nevýhoda těch mobilních je, že teplý vzduch z výfuku klimatizace je podtlakem nahrazen teplým vzduchem z venku. Ale danou místnost ochladí určitě. Už jsem viděl mobilku, která měla hadice dvě. Sací a výfukovou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Agrafik napsal:

Malá nevýhoda těch mobilních je, že teplý vzduch z výfuku klimatizace je podtlakem nahrazen teplým vzduchem z venku. Ale danou místnost ochladí určitě. Už jsem viděl mobilku, která měla hadice dvě. Sací a výfukovou.

já to dnes studoval po internetu skoro celý den, nakonec jsem se rozhodl pro tuto--když se vyřeší ten otvor v okně, je to pak rozumné řešení, když splitovou mi družstvo nepovolí... :), mám to jen na dobu, co třeba nebudeme na chatě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Sawoy napsal:

A není to málo, Antone Pavloviči?😂

Snad není, to je jen pohotovostní zásoba, další je v neprosklené lednici a sem se bude doplňovat. Uvidíme v neděli po výkonu.

Dnes nazdoben sál, připraveny stoly, postaven venkovní stan na ranní občerstvení a zítra může vše vypuknout.

60b27681-8ef1-4339-80c7-05a0dcd2000e.thumb.jpg.4c396127b7894e40473546d95724edd5.jpg

6557c204-197f-4b8f-bffc-485ff95f0788.thumb.jpg.578661f4e56f1a2d42201355c5119510.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...