Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V pondeli druha davka - opet organizace v nemocnici Nachod na jednicku
Samotna procedura v pohode - nasledne jen v miste "aplikace" citlive.

Ale a opakuji "ALE" kdyz vidim kam se nam cele toto divadlo staci nemyslim si ze do  srpna zari mozna rijna budeme zase doma uvazani u radiatoru - i vyzvednuti certifikatu je uz skutecne svazano s "dohledem" ;)

Za me jeste 14dnu a budeme si uzivat posledni chvile "svobody" je me z toho hodne smutno!
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak trhak mam asi metrovej jeste z dob kdy sem to pouzival na kola transita
jo geko sem koukal ale je nejlevnejsi a ten chrom je takovej "osizeny" asi padne rozhodnuti na to YATO tu mam na dilne snad se ne nezkazily

jasny ze to muze byt jinam ale co sem delal ? hledal sem nejake recenze na ty goly :P


a aby to nebylo mimo misu - co jsem dnes delal ?? no je streda tak sem mel v poledne prijemny budicek :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se dozvěděl, že mě dnes čeká "veselý" přejezd. V 11 hodin musí být pan rektor na Karlově univerzitě (jmenování profesorů) a v 13 hodin v Betlémské kapli na promocích VŠCHT, oboje s talárem. 

Vzhledem k tomu, že jmenování profesorů je akce, u níž lze předpokládat víc než hodinové trvání, docela ve mě hlodaly obavy, jak ten přesun budu stíhat (pěšky je to cca 600 m, ale autem asi 10x tolik). 

Naštěstí se mi povedlo zjistit, že řidiči UK mají čipovou kartu od sloupku u Stavovského divadla a tak jsem si u rektora udělal dobré oko, páč jsme ten přesun dík 100 m jízdy pěší zónou krásně zvládli. Kdybych ale měl jet od UK Prašnou branou k Bulharu, pak přes Magistrálu, Žitnou, Karlák, Jungmannku, Národní a Bartolomějskou ke kapli, asi bych to stíhal s odřenýma ušima. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno spěchačka z Kolína do Poděbrad, přítelkyni se kouří z auta. Dojel jsem a zjistil, že píchla a jela tak od Libice až ke škole v Poděbradech xD Šikulka. Navíc prázdná rezerva, moji R17 tam nedám... Naštěstí je poblíž pneuservis, tak mi kolo pán nafoukl :D

 

Jinak @Havlicek.Lukasgeko bych nebral... Máme je v práci, každej na autě jednu. Kufry na nic, a ořechy, to nebudu ani zmiňovat. Polovinu máme strhnutou. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 6. 2021 at 20:04, RichVa napsal:

od čtvrtečního odpoledne závěrečné přípravy na sobotní veselku dcery (tam už to bude fyzicky náročnější, sudy, lahve, velké stany ...). Tak doufám, že Moderna nebude zlobit a bude to v pohodě stejně jako první dávka.

Tak moderna nezlobila, vše v pohodě takže dnes první závoz toho podstatného 

20210624_173042.thumb.jpg.25999392fb88e8b80944431a9ffea839.jpg

Na káře pití na neděli před odjezdy, vody do míchaných nápojů a sudy s pivem a jeden "dětský" s malinovkou 🙂

V kufru o něco lepší náplň.

20210624_173056.thumb.jpg.2042f8edacd72c54ca9140a8134166db.jpg

20210624_173123.thumb.jpg.f33a82b0be56c34d31c0e5f50c10cf2c.jpg

a takto to vypadá v lednic i (zbytek složen vedle)

20210624_182740.thumb.jpg.e2b36d6181136b3e3d809c383ed6bcf3.jpg

Asi nám bude v neděli ráno špatně 😞 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo to sice ouplně dnes, ale jako by bylo

Jen to počasí jsme teda měli podstatně lepší





Ráno jsme si vzájemně pogratulovali a ujistili se, že je príma být tak silné osobnosti, že  jsme spolem i těch 16 let dokázali přežít.

svatba b.jpg

svatba a.JPG

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera společná (všechny 3 rodiny) slavnostní večeře . Klemoňovy + Scratchovy + Brixtrovy . Ypsylony mám snad správně . . .   Foto moje + Kůstky večeře :papa

Ta ryba bez přílohy je Jirky - prý musí šetřit na motorku  😂

IMG_20210624_191205.jpg

IMG_20210624_191210.jpg

IMG-20210623-WA0005.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsi to tak mazaně, že si y/i můžeš vybrat.

Buď je to společná večeře rodiny Klemoňovy, Scratchovy a Brixtrovy, nebo večeře, které se zúčastnili Klemoňovi, Scratchovi a Brixtrovi.😂

Ale stejně vyčuhuješ, protože z téhle sestavy jsi jediný, komu jsem ještě nic neprodal 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Klemoň napsal:

No původně bylo myšleno jako seznam rodin podle členů PC, proto Y . . .  A co nabízíš k prodeji ?  Ale nerad bych dopadl jako Jirka u večeře  🤣

Tyjo ... teď si přijdu jak agent s teplou vodou. Neprodávám nic - trávu, elektřinu, hrnce, extázi, vysavače ani výhled na lepší časy .... 

Ale shodou okolností si ti dva ode mě něco koupili přes inzerát tady na fóru - Brixtr gumy a Scratch dětský kolo ‼️ vidíš, to mi tady po něm jedno zbylo, protože původně chtěl obě a pak ubral, bo někdo z rodiny byl rychlejší .... no ale co jsem se tady na fótu zatím rozhlížel tak to Ti neudám, zimní gumy 215/65/16 asi taky nepotřebuješ, koloběžky si koupil taky někdo odsud, trampolínu někdo odsud chtěl a pak se neozval, tak se vyhodila, a jinak tady už mám jen takový ty věci jako Stavros Niarchos, boháč z Jevíčka: pumpu, vrata a klec, rádiovku s anténou, tyč na peřiny, polštář, hodinky Seiko, kávovar Rowenta, lednici co zebe, uhlák, Jawu kejvačku .... a moc dalších krásných věcí které dívčí srdce těší ... tak asi nic :papa 

 

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TVL říkal jsem si že věkově bys to mohl znát ... to je prostě boží text ... jedno z mých dvojčat to umí taky nazpaměť jako já před 40 roky ... a ostatní gymnazist-i/ky na ni čumí jako na zjevení co že to poslouchá 🤣  Teda nejen kvůli tomu, ona se chudák jako dceras táty dinosaura vůbec s džískou pošitou Queenama, Floydama, Párplama a asi tak dvaceti dalšíma dost vymyká všem těm Gagám, Shakirám, Džastinům Bíbrům a dalším hrůzám dnešního světa .... 

To jsi mi udělal radost že to znáš ...

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes předána menší materiální pomoc postižené oblasti Moravy. 

Dobří lidé ještě existují...přepravce na vlastní náklady věci doveze na místo.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo vlastně ... to jsem opravdu udělal dnes. Poslal jsem něco na příslušný účet ČČK 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 ... včera mi přišla od jednoho většího zákazníka splátka dluhu ... cet tak jsem z toho trochu odloupnul ... odhadem tak na deset čtyřmetrových krokví 80/160 ... třeba bude mít někdo kus krovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...