Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Péťa no tak to se muze asi rozsypat jakakoliv...koukal jsem po alko...ale tam ty motory b&s zacinaji na dvojity cenovce...ale zase tam maji tri prdele plastu...

A ma to akorát kosit a sbirat do koše...plastu minimum...sasi kovove...

A jak koukam tak hecht ma v Trutnově prodejnu...tak to se tam asi sjedu podivat...:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, vagi napsal:

Dotaz, nevím, kam s ním. Prosím pěkně, jaké kodeky videí zdejší fórum podporuje, když chci vložit na fórum, nebo do SZ videjko? Mkv\mp4 je strašně široký pojem a prosil bych upřesnit (HEVC, H264, max.rozlišení, bitrate atd. atd.)

Díky @MJSytic @Péťa nebo někdo jiný.

Zeptat se třeba TADY tě nenapadlo? Matroska tam třeba vůbec není. Avi, mp4, m4v, mov, mpg, wmv, 3gp. Bližší info tam uvedeno není. Ale běžnou H264 mp4 ve FHD to zobrazí bez problémů... Případně @Schreek může upřesnit :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle dostupných informací forum zvládne formáty mp4/3gp/mov/ogg/ogv/mpg/mpeg/flv/webm/wmv/avi/m4v bez ohledu na bitrate a rozlišení, omezení bude pouze ve velikosti přílohy. Ale samozřejmě jsem to nikdy všechno nezkoušel, tak mě neberte za slovo :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad sekačky: po 40 letech sekání řádově 5 arů relativně členitýho terénu jsem se ustálil u elektriky řádově 2000 Kč +/- 25% . Některá vydrží sezóny 2, jiná 4 ... za tu cenu mi není líto ji zahodit a koupit novou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Fruktis napsal:

Vlakno jsem našel 😁 tak vybiram a nasel jsem sekacku od hechtu s motorem b&s za 6500. Tak snad to bude na ten nas obdelnik stacit:)

Kdyby se líbilo něco tady,tak si můžeš vybrat a mamina udělá ještě lepší cenu.

https://www.garland.cz/e-obchod/dle-vyrobcu/riwall/zahradni-technika/rotacni-sekacky/benzinove-s-pojezdem/?page=1

Nejprodávanější typ je 5135.

Ale mají dost vyprodáno. Dodávky vaznou.

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Sawoy napsal:

Ad sekačky: po 40 letech sekání řádově 5 arů relativně členitýho terénu jsem se ustálil u elektriky řádově 2000 Kč +/- 25% . Některá vydrží sezóny 2, jiná 4 ... za tu cenu mi není líto ji zahodit a koupit novou.

ano, taky sekám kolem baráku elektrickou, většinou mi vydrží 5 let :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Po všech možných problémech s benzinovými sekačkami jsem zakotvil taky u elektriky.  Maximální spokojenost.  Sedmý rok mám Alko Comfort 40 E (cca 4.tis) a žádný problém, akorát jsem musel po první sezoně trochu poupravit přidělání koleček. Sekačka stále funguje, už se ale poohlížím po nové. Půjdu opět do Alka a určitě to bude Alko Comfort 46.4 E Silver, která je celokovová, kolečka na ložiskách, cena cca 7 tis. Tu starou nechám ještě na takové ty horší plochy mimo zahradu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Hecht sekaček-už ne.Mám velkou 5v1 s B Straton motorem.Jediné co na ni funguje je ten motor.Sype se pojezd,co rok,celá taková rozklesaná,vůle snad ve všem.Předtím jsem měl Alko se stejným motorem 20 roků.A kdyby za plotem na travnatym chodníku intoši z technických nenechali zatlučený kolik v zemi,tak maká ještě dnes,Ohnul jsem hřídel.Před 2ma roky,v sezoně,když zase klekla velká,koupil jsem,nepoučen kvalitou,menší opět Hecht .Má ten jejich motor OHV.Sice je lehká,ale teplá nechce chytat,reklamace nepomohla.Nakonec jde našlápnout jen na volnoběh a pak pomalu přidávat,aby se nezahltila.A pojezd-pro sportovce,protože v poklusu.Zase ale mám posekáno za3/4 hodiny,jen toho piva je pak větší spotřeba 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+ diky za nabidku, koukal jsem ale je to samy 40 kg velky stroj. Potřebuji neco malého a hbiteho co urve manželka.

Vyber padl na tuto https://cz.hecht.cz/benzinova-sekacka-s-pojezdem-hecht-541-bsw

Jinak ja mam ruční vřetenovku od alka, takze ta bude fungovat, kdyz ta dzungle neporoste tak rychle...nebo kdyz je sucho...

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Milan+ napsal:

Kdyby se líbilo něco tady,tak si můžeš vybrat a mamina udělá ještě lepší cenu.

https://www.garland.cz/e-obchod/dle-vyrobcu/riwall/zahradni-technika/rotacni-sekacky/benzinove-s-pojezdem/?page=1

Měl bych dotaz/prosbu ... třeba Ty nebo (s dovolením) mamina budete vědět:

Riwall REM 3615i, ženský demontovaly nůž že jim ho nabrousím, a údajně někde z prostoru mezi nožem a unašečem vypadlo tohle:1621504388822.thumb.jpg.198e7edb002abfce570796ad71fcbfd5.jpg

Nikde nemůžu najít co to je a jak se to jmenuje, natož abych zjistil jestli a kde se to dá objednat nový.

Nějaká rozžvejkaná (vymezovací?) podložka mezi nožem a unašečem nebo co ???

Za případnou radu díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to plastový ... jakoby kónický, spečený vlákno. Taky mě napadlo co říkáš, ale až nad nožem ... :myslim  zas je fakt, že průměrem by to odpovídalo namotání na unašeč ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jako asi jo, zkusím to smontovat bez toho, třeba to bude chodit. Kdyby to tam mělo mít nějakej podstatnej význam tak bez toho by vlastně asi měl bejt šroub moc dlouhej .... tak zkuším a uvidím. Díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...