Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 11 minutami, Hafity napsal:

jen tlamu a zápal do hry

Ale tak tohle já znám. TZV uzel , tedy lano a na koncích uzel a přesně jak říkáš . . .  Ta naše chlupaté pako si s tím uzlem doma hrálo tak , že to vypadalo, že mi sundá 300 L akvárko.  Ale otřesená po tom co ho vzala hlavou byla pěkně . . .  Ale za minutu už zase lítala s plyšákem v hubě úplně stejným způsobem.  A ona ja samohrací  🐕‍🦺   🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. A přišel se s tím pochlubit domů a když jsem ho neseřval ani nic tak s tím radostí začal mydlit půl metru od půl roku starý televize. A to už teda jel že mu byly stodvacitky dveře úzký 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vymena pichle (mozna bouchla sama) pneumatiky
pripadal sem si jak mechanik u F1 :P
ve 3:20 odjizdim ze staflu pro zakaznika - mel objednano na 3:30 trasu trochu delsi
asi po pul kilometru rana az sem sebou trhnul - zastavim koukam a zadni guma uchazi jako ze statecne
rychly odjezd na dilnu s gumou na rafku
klasicky hever - vzduchova bouchacka nazuta rezerva
odhadem 3 minuty a udychany jak po maratonskem behu sem pro zakaznika dojel ve stanoveny cas cca 3km od dilny

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem po 14dnech vyjel se sekačkou do zahrady. Druhou půlku minulého týdne pršelo, v sobotu jsme byli pryč, včera se sice odpoledne udělalo pěkně, ale držel jsem neděli. ;) A dneska jsem za dvě hodiny posekal cca půlku. Hrozný množství trávy. :roll O půl sedmé mě vyhnala lehká přeháňka.

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 13 hodinami, radim.1008 napsal:

držel jsem neděli.

já teda ne.. musel jsem sekačku vyndat, roste to jak šílený a kdybych to nechal ještě týden, tak s tím nehnu. Ještě mi zbyl kus na posekání před barákem, ale teď zas pořád prší, tak snad bude v týdnu chvilka sucha a času.  A ještě jedna zahrada čeká, to bude taky paráda.. 😆  Ta činnost se nějak moc omezuje jen na to sekání, na nic jiného moc prostoru není 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...