Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Návštěvník

@ozzy56Tak to si myslím že spíš onanuje protože jestli má Parkinsona, tak než se vyčůrá tak se dvakrát udělá rukou 🤭

@Petr 3008 🤣 vidím, že už máš taky zkušenosti 🤣

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56Tys najednou nějak otočil ... nebyla původně řeč o tom že sestřička tebe? To O.O. určitě nemyslel, a jestli jo tak to nechci vědět .... nechci si na starý kolena zkazit dojem.

@Petr 3008Jseš si jistej že víš jestli to bolí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem dodělal takový menší foliak-pařeniště.Měl jsem tu zbytek lexanu,použíl jsem na odklápěcí vršek.Rozebral komposter a kompost částečně použil do pařeníku a zbytek rozházel v trávníku,měl jsem po vertikutaci holé fleky.Na přístřešku pro nářadí jsem musel přišroubovat ještě jeden plech,narovnal jsem tam dříví na opékání a zatékalo na něj.Musel jsem ze sebe dostat vztek.Přijeli mladí,chtěl jsem s Kubou lumpačit,ale holka je,no..po své babičce.Cirkus,ani nevím proč a odjezd,kluk brek.Jako bych teď neměl dost svých starostí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysRS tím Parkinsonem ho 3 x denně na minutu položí na tu sestřičku a je splněno co tvrdí ... končetina jako končetina

@ozzy56A já na to že by se ti to nelíbilo ani jednou. Ona tebe ... strap on se to jmenuje?

 

 

 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Je to úplně jednoduchý - včera jsem celý den makal u táty na zahradě (on již nemůže), dneska jsem byl umýt auto, vyřídit pár věcí, pak práce doma na zahradě, vyvenčení sekačky, pak jsem přezul Parťáka, kola umyl, usušil. Natřel jsem vlek za auto, opravil elektriku, sundal kola a odvezl je do pneuservisu na přezutí.  Teď jsem si dal v rychlosti malou večeři a jsem rád, že jsem rád. Dám sprchu, namažu kolena a v klidu zalomím..  To můžou dávat pode mě nebo na mě, stejně usnu. 😆   No a takhle to vlastně je pořád 😆 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já dnes velká procházka s chlupaticí, svítilo slunce ale byla brutální zima, ledový vítr. Pořádně jsem prochladl protože jsem podcenil oblečení. Alespoň se mi bude dobře spát, za 5 hodin vstávám. Takže se loučím a přeji fajn večer všem :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...