Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

já dnes koukám v obýváku na telku a najednou černá obrazovka, ale zvuk šel 😯, tak si říkám asi něco s kabelovkou , po půlhodině bez obrazu mě napadlo, že to není úplně noumální, tak zapnu telku v kuchyni a ejhle-televize normálně hraje 😯, takže hlava mi radí, že to nebude kabelovkou, ale přímo v té obývákové televizi, tak ji vypnu a znovu zapnu-a telka normálně hraje i s obrazem 😯

sem vubec netušil , že umim opravovat aj televize 🙈😂 (asi tam něco uvnitř ,,odchází'')

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Omegu sedana 2,4i aut. a jak to bylo nádherný auto, tak minimálně stejně jsem byl rád, když jsem ho po půl roce co mi vysával peněženku prodal za podobnou cenu jako jsem ho koupil. Ono živit auto, co si mimo město vzalo 10, ale ve městě klidně i 15, to není pro každého

Foto ilustrační

Opel - Omega A 2.0 CD - 1988

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak tahle už je velká historie a tuhle jsem nemyslel 🙂@jarokare Má tu pravou 😍

Jinak tyhle atmo tak papaly běžně. My měli doma v roce 95 Mazdu Xedos 9 2.5 V6 a to když se hladilo tak to taky žralo 12, jinak 15 i víc běžně ale ten motor, na ten motor vzpomínám dodnes. To byla neskutečná bomba. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě se zase ta nová moc nelíbila. Tuhle (podobnou té na fotce, ale s mlhovkama v nárazníku a na liťákách) jsem kupoval jako šestiletý auto za tehdy šílených cca 220 000 Kč a co se výbavy týče, tak měla všechno (šíbr, klimu). Ale jak jsem psal, když jsem si uvědomil kolikrát na mě bliká hladovec a že můžu jezdit po výletech i dodávkou na naftu (a náklady uplatnit ... :D ), tak jsem si přestal hrát na borce a jakmile se objevil kupec, šla pryč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, ozzy56 napsal:

stříknul bych to zinkem ve spreji :)

Jj , nástřik už proběhl :papa

 

před 43 minutami, vagi napsal:

hoď foto Omegy...to je krásný auto :super

No chvilku jsem musel hledat , nějak si svoje auta nefotím , ale našel jsem fota všech (toto je už moje třetí Omega) , předtím byla ještě Ascona a tři Škodovky (105 S , 110 LS a 100 L)

omega 2.jpg

obraz048_001.JPG

20160421_213513.jpg

20201107_123202_HDR.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...