Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes cesta do Třeště.Díky odbornému vedení Kraje,tu jsme prakticky bez zubařů.Ted ošetření v Hradci Králové,laboratoř a otisky v Třešti.Ráno nad Brodem místy vánice,za Jihlavou jak v Krkonoších.Nejhorší,že všechny silnice po částech rozkopané.Musel jsem až do Brtnice.Až si říkám,jestli budou prachy taky na dokončení.Nakonec jsem musel takovou ,spíš alejí,A světe div se,i tam cestáři mezi stromy dělají zálivy pro vyhnutí se. Kolem 11té tam slunce a počasí jako v pohádce.Nakonec mi místní poradily asi 2 km polní cestu,projet pilou a ušetřených asi 15 km objíždky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn ... poslouchal jsem to v Zákrutě když mi bylo 10-12 plus mínus .... polovina sedmdesátek ..... a řekl bych že tehdy někdy ve mně vznikla chuť cestovat a všude kde to jde se dopravit po vlastní ose. To první jsem mohl v pětadvaceti, to druhý (něčím u čeho byla jistota že to dojede zpátky) o pár let později. A opravdu vyrazit na trip na tři čtyři neděle a něco projet až před pár lety, když už na to pomalu neslouží zdraví .... kua ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem zrejpal záhonek a pomohl máti vysadit kedlubny. Včera byli s tatíkem v zahradnictví tak koupila pár sazeniček. No uvidíme co z toho bude no, po obědě jsem máti nastavoval televizi ale nejde tam signál asi ulítnul kablík z antény na střeše tak jsem objednal novou anténu snad v pátek by měla dorazit tak to pak udělám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem pokojovou za asi 400 Kč. Protože ta co je na střeše je tam asi 20 roků takže předpokládám i když je to taková ta matrace nebo jak se tomu říkalo že i když tam není nic elektronickýho tak že bude stejně po smrti. Takže jsem to vyřešil zatím takhle co má tatík televizi u sebe v trucovně tak tam jsem to taky řešil pokojovou a TV mu tam funguje.  A doufám že to bude fungovat aspoň než bude trochu lepší počasi a než bude mít brácha dost času aby když tak tu na střeše vyměnil včetně kabelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je "dostatek" signalu staci i kus dratu viz prijem v aute ale kde je signal slabsi - je nejlepsi zesilovac antena.

Dnes prisla dalkove ovladana kacena ci kacer ?
Prijemne prekvapilo proporcionalni ovladani - tak ze ted uz jen vymyslet jak na ni pridelat techniku za cca 20tis a vyrazit natacet jeden potok dle zadani zakaznika :)
Napajeni je taky dospelejsi 18650 aku tak ze neni problem vymeny i vydrze a napajeni dalky 4x tuzka ....

IMG_20210414_160501.jpg

 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako to je dobrej úlet. Sedačka fakt jak v TOI TOIce jedny dveře se otvíraj dozadu jak u vejtřasky druhý normálně dopředu rychlosti to zvládá asi závratné když te tam taková síť aby ti haxsna neplandala z pedálu. Prudkosti se řádí levou rukou kdo je trochu tělnatější tak nezařádí protože si stehnem přisedne kvaltovací krabičku no a když si do toho sednou dva tak se tam nevejde ani bedna píva. Ale přesně vím komu by se to líbilo mít takovej povoz na dvorku náš Pepča by byl bez sebe protože by tvrdil že to je tak malí že s tím může jezdit sám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...