Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Sputnik V je na stejném principu, jako Astra Zeneca s jedním rozdílem. Druhá dávka je jiná než pvní a zajišťuje větší účinnost, takže je lepší než Astra. Nazvat ho podvodem je hodně odvážné. Medvěd do toho tahá politiku, ale v době, kdy Sputnikem chce očkovat Rakousko, jedná s nimi i Německo. Ale chápu ho, já bych některé věci také nedělal už z principu. Stojí si za tím a toho si cením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, ozzy56 napsal:

proč je vakcína Sputnik podvod, prosím, víš o tom něco bližšího ?  někde jsem četl, že je s ní naočkováno celé Monako (nebo Monte Carlo), už nevím...

Už minimálně týden slyším z většiny dostupných médií, že na Slovensku je SPUTNIK jiných parametrů, než jaké Rusové dodali ke schválení. Nevím jak Rakušáci, ale Němci hovoří o tom, že by rádi očkovali Sputnikem pokud bude schválený EU (a ještě raději by si ho sami vyráběli). V tom případě to umím pochopit, ale i tak doufám, že se mi povede nechat si píchnout něco jiného

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sputnik jako takový je politický nástroj. V Rusku umírají tisíce lidí protože ho nedostali a baťuška car Putin ho cpe na všechny strany. A pro vlastní lidičky nic. 

Princi je jednoduchý. Ovockujte spotnik.. 

Co tak bude dál s dodáním druhé dávky? Bude k dispozici ve stejném složení a nebo jiném lepším ale za jiných podmínek nejen finančních ale politických. A tech požadavků. 

Stává se z toho nástroj moc. 

Proto ti Němci ano, ale budeme si to výrábět sami aby nemohl někdo manipulovat a vydirat

;o kvalitě očkování? Mám sice pochyby, ale pochybnosti, ale po ověření důvěryhodný ústavem s tím nemám problém. 

Maximálně ideologicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Sputnik je špičková vakcína. Jediný problém prý je, že nedokážou vyrábět každou šarži ve vysoké kvalitě a dochází k velkým odchylkám v účinnosti. V létě by měla začít výroba v Bavorsku a tam by měla být ta kvalita mnohem vyšší. Rusové mají velmi vysoký vědecký potenciál, nicméně ta pečlivost a možnosti tam jsou menší než na západě. Politiku bych do toho vůbec netahal protože ta pravda je někde uprostřed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Bylo to myšleno obecně, na tebe to nesměřovalo. Každý má na to nějaký svůj názor a své pocity a je blbost někoho přesvědčovat. V moderní době by měl mít každý možnost volby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Hlavně si myslím, že problém není co, ale kdy.  V situaci jaká tady panuje by spousta lidí bylo rádo za jakoukoliv vakcinu.  No a pak pochopitelně nevíme co bude následovat dál. Jestli jen nějaké přeočkování, nebo ten hajzl zmutuje tak, že současné vakciny budou neúčinné ??

@HonzaZať v loterii zvítězíš a nečekáš moc dlouho 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Medvěd napsal:

HanysR - politiku nikdo do ničeho netahá, ta je prostě součástí života každého z nás (a můžeme se tomu bránit jak chceme - nikdo s tím nic neprovede) 

Původně jsem chtěl napsat že nemáš pravdu, protože kdyby tady různý Markéty a Heleny a Vítkové a další nepokřikovali že co je ruský to je nebezpečný protože návrat do područí a blablabla a média se v tom 24/7 nerochnily tak by to většina lidí neřešila stejně jako to neřeší u jiných léků. Pak jsem si ale uvědomil že tomu může utýct jen Sarka Farka a normální (?) člověk vlastnící mobil a TV nemá šanci čili máš pravdu: nikdo a tím nic neprovede. Vždycky se najde někdo kdo udělá politikum z čehokoliv protože moc i "moc" jsou opojné a média nám to ochotně dopraví do hlavy ve dvě ráno protože svědomí národa a hlídací pes demokracie a hnůj a žumpa. Lidstvo se vydalo na cestu k zániku v okamžiku, kdy mu přestala stačit suchá jeskyně, jídlo a kvalitní samička. Jasně, přeháním, ale podstata ...hmm.

Jinak souhlas s @HanysR - jako se tu říkalo nekupuj auto vyrobený v pondělí (bo Francouz duchem ještě na víkendu s babou) nebo v pátek (Francouz duchem ...) tak se nenech očkovat Sputnikem vyrobeným dopoledne (Rus ještě pod vlivem zbytkáče) nebo odpoledne (už zase ji má jak vidle).

Čili výsledek výzkumu bude špička, ale píchnout tamější výrobu bych si nenechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si proveril brzdy..a dokonale...i ten hotdog mam na celnim skle...pry me nevidela...hlavne ze se vykecava do telefonu...bodejt by me videla,kdyz pred ni jel kamion...ale to *neumím psát slušně*a musim pockat jestli tam nejede v protismeru auto...chybel mi tak milimetr a mela me u ditka v sedacce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...