Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Pokud se někdo budete registrovat, podívejte se na ockoreport.uzis.cz ... Když do vyhledávání zadáte např. název města ukáže to tamější očkovací místa a jejich vytíženost. Např. po zadání Neratovice vypadne toto... čili když najdete něco třeba a pár km dál než kam jste původně chtěli můžete místo týdnů čekat jen dny ...

@Lihous Např. v KH kraji je aktuálně ve FN Hradec 874 čekajících a denně odbaví 1025 čili na čtvrtek by měli mít terminy, zatímco v Náchodě je to 1882 a 130 což je termín za 14-15 dní.

IMG_20210412_195332.jpg

Upraveno uživatelem Péťa
Opraven odkaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je info které se opravdu cení.   :potlesk   A máš pravdu , je to úplně stejně jako s PCR testy.  Na místě 6 km daleko je čekačka 4 dny a na druhém 7,2 km jsem šel na řadu ještě ten den co mne prásknul Antigen . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a teď mi řekni jestli je to záměr že to nikde není .... je to normálně dostupná stránka ale odnikud ze všech těch desítek návodů jak se registrovat na ni nevede odkaz. Narazil jsem na to čirou náhodou ve vysílání ČT 24...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, vagi napsal:

@HanysRjak říkáš...a to nechci vědět, co Astra dělá ženským :D  :D  

To ti povím z první ruky až manželka dostane druhou dávku. Trochu se bojím ...

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Sawoy Já myslím že když přežila první dávku tak to tak zůstane i po dávce druhé 🙂

Jinak já mám dnes pocit zvýšené teploty (neměřil jsem), večer mě začalo hodně bolet rameno v místě aplikace a celkově jsem nějaký rozbitý. Nic mě ale jen tak nezaskočí takže jedeme dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl dostat kod příští týden.11 let mám část srdce hovězího,funkčně jak kdy.Loni jsem se dověděl,že přežívám,počítaná životnost byla cca 5 let.Tak snad letos těch54 oslavím.Dcera studuje medinu,tak mi říkala taky,pokud to půjde Pfizer  nebo Modernu.Otázka je,jestli bude možnost výběru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@miroskaTak se chlape drž! Jinak očkovací centra nemají Astru skoro nikdy takže zásada č. 1, nechoď k obvoďákovi. Mi to zařídila komplet nemocnice kde jsem v péči takže jsem to měl totálně bez starostí. Jen mi přišel z ministerstva mail kdy a kam přijít. 

@HafityBylo mi řečeno, že čím mladší očkovaný je, tím bývají reakce silnější ale naopak je to dobře protože imunita odpovídá a to je důležité. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad reakce: manželce je 50, její kolegyni 55. Obě po první dávce 12 hodin zimnice, bolest ruky 3 dny. Primář interny: jednoznačně reakce organismu který už má protilátky = obě už covid měly aniž by o tom věděly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...