Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 2 hodinami, Medvěd napsal:

Tak zrovna o Silvestru v Bulharsku dost přemýšlím. Za podobné kačky jezdím na týdenní Silvestrovský pobyt do Jeseníků. 

Včetně nákladů na cestu? No i kdyby ... nepůsobíš  jako někdo kdo by potřeboval Autosalon aby věděl kudy a kde si cestou dat barak pálinku nebo rakiji ...

Před hodinou, Medvěd napsal:

Kdo od podobných pořadů čeká relevantní informace, musí být tak trochu naivka.

Ty jo tak to je věta století :myslim:D... a nenaivka čeká co? Irelevantní informace? 

A ty relevantní? Možná v OVM .... ale tomu zase nehovím já ...

Máš recht ... zlatý časy AMR a Luboše Pecháčka ...

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sawoy napsal:

 

 ... zlatý časy AMR a Luboše Pecháčka ...

A Vladimíra Dolejše

A.... 

On ani ten předrevoluční Svět motorů nebyl zdaleka tak prošpikován reklamou, a to vůbec nehovoří o Automobilu nebo Motoristické současnosti. Když jsem mohl, kupoval jsem i slovenský STOP - ten se dle mého názoru po revoluci až tak moc nezměnil (ale je fakt, že se mi do rukou dostalo jen několik čísel). 

Upraveno uživatelem pavelu96
Oprava divné citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, jsem rád, že nejsem s tím hodnocením autosalonu sám :), samozřejmě chápu je jiná doba, ale v telce není opravdu už na co se dívat--ať jsou to magazíny pro autaře, zahrádkáře, hobby, všude rady buď k hounu, nebo se lepí pistolkama věnce na dveře -- ruční práce pro děcka 5 třídy..., nebo vyštafírovaná husa s nalakovanýma nehtama sází semínka :super, nato čistička vzduchu, pak ta tlustá lidka s kočkama  🙈🤠, z celého pořadu je cca 10% relevantních, já vím, nemusím to zapínat 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy - bez mučení přiznávám, že jsme s Pavlem pravidelnými sledovateli Autosalonu, Pavel ještě - dík distančce - denně kouká na Top Gear. Mě teda v Autosalonu taky hněte ten očividný příklon k elektromobilům (ještě před několika málo lety Pepa tvrdil, že auto musí mít silný benzín - letos už pěje ódy na elektro a hybridy). Já k těm reportážim přistupuju jako k pohádce - hezky se sní u představ, že bych se třeba někdy mohl projet v autě v hodnotě mého bytu nebo vyjet se synátorem na cestu přes půl světa a opravdu redaktorům AS závidím, že si v práci mohou dělat radost. 

V podstatě z velice podobného důvodu jsem mnoholetým sledovatelem toho člověka, co mi nakonec dovezl auto. Ten taky na FCB prezentuje krásná auta a v rámci své práce si plní sny, když ty největší pecky veze domů po ose, ale to jsem se asi moc rozepsal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, práce je to hezká, testovat auta by se mi taky líbilo, ale já bych ji v dnešní době nemohl dělat, jsem ještě ze staré školy a jiný názor by mi přes hubu neprošel:bojim, musel bych mít volnost v projevu a to dnes neexistuje, přesto, že je ta demokracie :myslim, moc peněz je silnější než politika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber to tak, že je to prostě celý placená reklama a ten, kdo si reklamu platí určuje co potřebuje propagovat. Pokud to nebude dělat redaktor Autosalónu, bude to redaktor třeba Garáže a během krátkého času klidně může dojít k obměně celého pořadu vysílaném stejnou TV.

Jak jsem psal už prve jsem smířenej s tím, že pořad typu AMR 80. let už reálně nikdo točit nebude. Tak aspoň sním u Autosalónu (byť přiznávám, že by se mi víc testů běžných aut dostupných většině zákazníků taky líbilo).

Třeba mi hrozně vadí, jak všichni motorističtí  novináři všude píšou, jak všichni zákazníci touží po SUV, jak je kategorie MPV zralá na vymření a při tom spousta z mých přátel si právě MPVčka pořizuje a chápe je jako ideální rodinné auto. Za pár let buď velký mikrobus za násobek ceny MPV nebo ..... překopanou dodávku tipu Rifter nebo Expert.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se píše, že ani malá auta nejdou na odbyt, takže bude jedna karoserie tří délek , třeba 2008-3008-5008 a k tomu dva motory-1.2 a 1.6 benz., diesel není EKO, tohle je začátek, potom budou kastle furt stejné (unifikace) a k tomu 1 motor elektro, možná s dvěma různýma baterkama 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Je fakt že posledně když jsem koukal na Autosalon tak mi to spíš připadalo jako dlouhá reklama na auta a čtení propagačních materiálů. Nic se tam člověk nedozví, jen snůžku keců. To už raději koukám na Jůtubery jako Hrubis, Garáž tv s Rasťem apod. Ti už teď mají jinou úroveň. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já vím jak jsem se těšil až bude v Autosalonu nová 508. Dělal to Radek a kecy jen o vzhledu atd. Jaký to má ale podvozek a jak se s ní jezdí jsem se nedozvěděl. Kupoval jsem auto hlavně kvůli jízdním vlastnostem a ne kvůli asistentům které skvěle nefungují nikde. To hezky otestovali až Rasťo, Hrubis, Martin z Martina a taky Roadblog - ten je taky super. Prostě na YouTube jsou o autech mnohem lepší testy než v TV. A Top Gear je šaškárna, na to se nedívám vůbec. Na to jsem kdysi koukal jako na komedii když tam vyváděli s auty kraviny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 7 hodinami, Sawoy napsal:

tam neuvidíš auto pro normálního smrtelníka

Autosalon jsem sledovával pravidelně, teď už vynechávám a zrovna tak jsem každý týden kupoval SM a rád ho celý přečetl.  V poslední době, právě z výše popsaného důvodu tak aktivní už nejsem.  Když pominu nějakou rubriku Bazar, tak skutečně auto pro normální lidi nevidíš.  Někdy si říkám, že se všichni už asi zbláznili  😆.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 25 minutami, Sawoy napsal:

Kolik asi bude stát olítanej traveler až půjdu za šest až osm let do důchodu .... 

No nevím, začínám mít spíš takovej nedobrej pocit, že současné nové modely budou za pár let stát někde u plotu, protože jako ojetina to bude absolutně nepoužitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...