Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Právě jsme se vrátili ze Staroměstského náměstí.
Možná opravdu drtivá většina nepražských pražáků na Velikonoce opustila matičku měst stověžatou (viz. čtvrteční odpolední "zelená vlna" a zprávy o totálně zacpané D1), ale centrum Prahy bylo stran množství courajících se naprosto "na pohodu". Viděli jsme i mnoha kříži pokrytou dlažbu a musím přiznat, že to množství svíček a květin z tohoto prostoru fakt udělalo pietní místo, které má atmosféru. Mě se ten nápad jako takový líbí a líbí se mi i to, že po několika deštích bude zase Staromák Staromákem jak jsme ho znali (už aby tam zase byli turisti a ze všech koutů zněly všechny možné jazyky, tohle období "mrtva" je už moc dlouhý).

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z dnesni doby opatreni pro telatka coby ridice :)
Ale taky vzdy se se slapnutou spojkou a to na zadnem nasem aute nebyla jistena spinacem.

Jinak dnes jako kazdou nedeli a jine dny
Dokopal jsem se a dodelal takovej pokus o "slider" pro kameru s pohonem - je to z dnesniho pohledu jako jit na sjezdovku se strejma lyzema s vazanim "kandahar" ale zda se ze to bude zivota schopne.
Vcera se roznesla kura po zahrade 25 "pytlu" fuj kazdy prosel rukama trikrat :(
A v patek pribrzdil kolega s plosinou na multikare - to se dnes uz nevidi a omlati se kousek / 2m2 / dofoukle fasady - ofiko bych musel nejlepe 30dnu predem pozadat o vypujceni chodniku dotazat se na "policii" a jelikoz jsme v pamatkove zone ....
Vice psat nebudu pristi tyden jim donesu desatek "100Kc za vypujceni chodniku" a tim pro me akce s mestem skoncila :) Cela akce i s preparkovanim plosiny cca 35min.

Az v case budeme nahazovat tak uz nebudu ani nikam psat - smysl to nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dnes ráno jsem s děckama objel pomlázku a po obědě jsem lehnul pod auto. Filtry + olej. Příští sobotu, pokud bude hezky, tak vyměním nemrzku a umyju konečně auto :)

Jinač to HVTčko je fakt med, že by ani turbem neprotekl :D

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@pavelu96 nekup to za tu cenu 😆 , paráda :super

 

Já teda využil těch volných dnů i k nějaké práci, hlavní bod byl fl. pergoly. Přebroušení a nový nátěr. Ruce a záda necítím, každý rok je to po zimě horší a horší  🙃

 

IMG_20210405_161032.thumb.jpg.6b848ca878b389cf2c946e2de7888683.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...