Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 2 hodinami, Sawoy napsal:

Nojo ... ale jak já k tomu přijdu, ani ve statistice se neobjevim:bacha

 Ty ženský z hygieny mi volaly tři, všechny věděly že jsem příznaky měl týden až deset dní před pozitivním testem manželky a přesto všechny trvaly na testu až za dalších pět dní. Přitom bylo evidentní že to chytla ona ode mě a ne naopak. Takhle jsem to ofiko vůbec neměl a ty příznaky byly od něčeho jinýho. No tak takhle to nevyřešíme ani za pět let.

Tak to je přesně jako u nás. Jen mne teď cca 14 dní po začaly nějak bolet nohy zevnitř a furt nejsem ve formě (ono teda každé jaro ale letos mi to přijde nějak horší). Po neděli zajdu na IGG test abych oficiálně  věděl, na čem jsem (i když to vlastně vím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes zatím nic ale bude práce na dílně. Včera ráno rychlá cesta pro nějaký nákup do Práglu abych byl na 9 zpět doma protože 9,30 měl být první (včerejší) zákazník na gumárně no ještě v 19,30 kdy jsem šel z gumárny domů tak nedojel. Při čekání na něj jsem alespoň dodělal resty v papírování protože to je to co miluju papírování. Ale někdy okolo 10 volal Pepa hele ségra má problém píchla na D11 stojí někde za sjezdem na Jirny nemá rezervu protože auto ji nemá ve výbavě a neví co má dělat já mám hodně práce abych jí vysvětloval co má dělat. Tak jsem jí volal vysvětlil co má dělat jak zajistit odtah atd. a najednou na ulici brzdí odtahovka a maník šéfe kam to složíme a já co sem vezeš však o ničem nevím a on no ta panička řekla že to mám hodit sem že to kolo opravíte a já říkám a kde je ta panička a on tu jsem vysadil v Nehvizdech u Lídla že ji tam vyzvedne švagrová tak mě to docvaklo tak jsme to složili naštěstí tam byl jen šroub tak jsem to opravil vrátil na auto mezitím Pepova Vendula přivezla řidičku od toho auta, dostal jsem velkou čekuládu za to že jsem prej dobře poradil no a ta oprava byla prej bonus abych to nedělal zadarmo protože auto je služební takže to firma zacvakne. Po obědě už byl naplánovaj program bez zádrhelů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my se dneska plantali v porubském lese, u okna jedno chlazené na kuráž :super a pak jsem ho šel rozchodit ke hvězdárně po lese, lidí dost, na roušky kakají, počasí bylo slunečné, ale trochu kosa, v poslední době víc nachodím, než najezdím kulivá té koroně

DSCN2629.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Lehkejch 20 km s kamarádem, kterej projevil zájem, abych ho doprovázel v začátcích ježdění na kole. 
Zase jedno u okýnka a v klidu domů. 
 

BBAE886B-E305-4C62-B275-E070AFD36FBE.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ozzy56 napsal:

my se dneska plantali v porubském lese, u okna jedno chlazené na kuráž :super a pak jsem ho šel rozchodit ke hvězdárně po lese, lidí dost, na roušky kakají, počasí bylo slunečné, ale trochu kosa, v poslední době víc nachodím, než najezdím kulivá té koroně

DSCN2629.JPG

Myslivna, jako děcko jsem tam byl skoro kazdej vikend ted se tam trosku ta skola roztahuje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ozzy56 napsal:

my se dneska plantali v porubském lese, u okna jedno chlazené na kuráž :super

Taky jsem byl v lese. :D Ale okýnko jsem tam nenašel. :D Uklidil jsem palivo z louky po kůrovcové kulatině a posbíral odřezy do pytlů, které jsem odvezl domů. 

IMG_20210402_160257.jpg

Prošel se po lese a kouknul, co se tam přes zimu dělo. 

IMG_20210402_152831.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes na dílně dopoledne jsem asistoval Honzovy při vyříznutí čelního skla z Punta a nalepení jiného. Po obědě jsem se pustil do přezutí 807, C2 jsme přezouval v úterý než odjela opět do práce. A ještě jsem měl najít díru v pneu co tady včera nechal Pepa no nedalo to ani moc práce seklá bočnice takže guma díky věku na vyhození. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mě takhle nevlastní brácha kterej byl těsně po vyučení elektrikářem zničil fungl novej elektrikářskej šroubovák. Pomáhal mi se stěhováním do baráku no a odpoledne mu říkám tamhle je objímka se žárovkou vezmi si štafle a dojdi tu objímku zapojit nahoru do koupelny ať může ženská navečer vykoupat malou ať tam má světlo a říkám mu shoď si jistič ve skříni je to popsané. A šel jsem pro další věci do auta a on se teda sebral a šel nahoru najednou rána jak z děla a celej barák potmě tak volám tyvo.le co tam děláš a on zapojuju tu objímku. Nehodil si jistič a ještě si klepnul na vypínač drát se mu povedlo oholit no a pak když to cpal do té objímky tak si štrejchnul šroubovák za tři stovky uhořel jeho to shodilo ze štaflí a jistič vypadnul až na ulici.  Od tý doby dokud se mnou mluvil jsem mu neřek jinak než akademickej elektrikář. 

Dneska jsem máti dovezl na nákup a teď se chystám do dílny musím tam provést jarní debordelizaci a Pepča tam má to Punto bude dělat vodní pumpu tak mu budu kibicovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ani to kibicování se nekonalo. Pepča musel zůstat doma hlídat raubíře protože jeho Vendulka musela někam odjet. Takže jsem operativně změnil plány udělal jsem debordelizaci a upravil jsem kufr od fričky Black&Deker na fričku od Parkside protože B&D umřela asi po 18 letech věrné služby. A jen tak pro zajímavost včera jsem tady hrabal nějaké papíry a našel jsem faktury od nářadí které jsem si kupoval ještě za mlada aniž jsem tušil že někdy budu provozovat nějakou dílnu. A originál gola od TONY stála v r. 1999 něco okolo 2000 Kč  a vrtačka s příklepem od Narexu skoro 4000Kč. V té gole teda už není originál ráčna tu jsem strhnul a tuším že tam jsem tam dodával dva ořechy které jsem zničil takže si myslím že docela dobrý na to že je to skoro 22 roků starej vercajk a teď poslední 4 roky se s tím dělá jakože dost. Mám ještě jednu golu ta je polská ale je na ní vidět že tu výdrž mít nebude no ale taky nestála ani půlku tý Toňácký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...