Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Guest Petr 3008

@Pepitono když vidím ten pilový kotouč v rozbrusce, tak mám husí kůži.  Sice s tím občas taky něco říznu, ale bojím se toho jak čert kříže 🙃

@vagiklidně přijeď k nám, my se v práci šťouráme sami, to se nechá 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepito ty jsi blázen s tímhle řezat strom. :D:D To bych to radši vzal celý sekerou nebo aspoň elektrickou pilou. ;) 

@vagi Stav se, zítra se budu taky šťourat v nose, abych mohl do práce. Samovyšetření mělo premiéru minulou neděli. Tak už to umím, jen test si přivez vlastní. :D Ten mám jen jeden. :P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Milan+ napsal:

Železo bych tedy odvezl do šrotu, než za to ještě platit,tady jsem teď likvidoval starý krámy z garáže a za železo dal 4,50

 

A já dnes neudělal nic ,jen se povaluji po dlouhé době.

No jediny suroviny co to vykupovali u nas zavřeli....a moc zeleza v tom neni..kdyz nepocitam radiátory...ale z toho zase vytekala smradlava brecka...takze jestli tam je 20 kilo zeleza bez topeni...tak je to moc....

Puvodne jsem chtel dat zelezo sdh...ale nejak v covidu neporadaji zelezne nedele....

Takze sup s tim do kontasu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 3. 2021 at 12:46, MJSytic napsal:

Dneska jsem jen tak pro zajímavost, jak to půjde, vyměnil gumičky u origo stěračů. No šlo to překvapivě snadno. Takže pokud nebudou patlat, objednám jich několik do zásoby a s nakupováním nových stěračů za 500+ nadobro skončím :aut 

Tak ono není problém to vyměnit, je spíš problém sehnat správné gumičky protože je víc druhů a uni nesedí a navíc jak se ty koncovky sundavaj tak tam pak nedrží i když někdo to prodává v sadě s náhradníma gumičkama ale pak to zase už vychází docela draho že se to skoro nevyplatí protože už to stejně nestírá jako origo. 

Upraveno uživatelem MJSytic
citace prosím bez obrázků
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+ Ja jsem u nich taky docela dlouho a spokojenost
Ale dnes me dorazilo jaky vysmech jsou nejaka osobni data a co vse si vsichni o nas schovavaji.

Karta byla NOVA nikdy nepouzita - chapu ze ji treba bankomat na poprve vyhodil ale proc si pamatuje system ze jsem pred rokem ?? Vybral nejakou sumu ?
Jako ze je to prome nejaky luxus nejaky bonus ??? Pochopim pokud vyberu mesic co mesic uz zavedenou kartou ale NE NAPROSTO NOVOU.

A k cemu nejaka naprosto zavadejici reklama ? Neznam cloveka v CZ ze by daval jen tak nejakou slevu.

Nad tim jsem se pozastavil.

Tak ze bankomat Ok ale jen strohe info a jen to co je treba - napsano pro lidoveho obcana NENI TREBA u bankomatu stat dele nez je treba a pak brecet ze me nejaky NERAD OKRADL ....

Asi tak nejak to bylo mysleno.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...