Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Návštěvník

To jsou zmatky 🙂 To je ta oranžová metla co se dává zdarma k nové 2008? Bývá často k vidění 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu OT, neměnil jste někdo horní uložení na passatu B6? Zítra nás to s kolegou čeká a teď koukám, že si na to sundavají těhlici a poloosu z náboje. Na 307 to teda doporučovali taky, ale tam to jde s trochou snahy z náboje pěkně vyvlíknout, ale passat má ten tlumič vsazený do náboje. Jde mi hlavně o to, že nemáme ořech na matku poloosy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, HanysR napsal:

To jsou zmatky 🙂 To je ta oranžová metla co se dává zdarma k nové 2008? Bývá často k vidění 

U 2008 se to jmenuje Oranžová Fusion, zdá se mi světlejší, u 5008 je to něco mezi hnědou barvou a mědí.

Uvidíme naživo, ale zdá se mi, že jsem ju viděl uz i na dřívější 3008 nebo 5008. No nevím, auto bylo dost špinavé.

Zmatky v tom jsou, proč je třeba Modrá Celebes u 3008 zdarma a u 5008 za 17000?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Já na ten Autosalon koukám právě teď. U 3008 1.6 hybrid - cena 1.3 mega. To je skutečný nářez. Svezení ale asi super. No jo no...  😐

@HanysR barva Cuprite je to co mám já.  Od fl se přestala nabízet pro 3008 a nově je v nabídce pro 5008.  Ale na 5008 vypadá dobře. 

 

IMG_20210108_090639.thumb.jpg.403256655fe2bc2354c6165d75ff2b58.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Petr 3008Jo ahaaa tak to jo. Tak tu barvu samozřejmě znám, jen jsem nevěděl že se tak jmenuje. Tak ta barva vypadá super! Já se dnes na ten Salon taky podívám ale teď jsem vstal, doháněl jsem čtyř a pěti hodinové spánky z týdne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Takže autosalon fajn ale ty jejich recenze jsou fakt jak by někdo četl oficiální informace. Navíc nic. A ten redaktor mi taky nesedí. Nejvíc se mi líbil příspěvek o Cadillac CT5-V a taky je super DS4. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uložení na passatu? Ne, díky, znovu už ne. Šrouby co drží uložení v kastli se protáčí (na každé straně 1 ze 3, zrovna v místě kam zespodu člověk nedá ořech)... Paráda xD První tlumič krásných 7 hodin, se druhým už jsme se ani ten šroub nesnažili vyndat, takže jen hodinu a půl.

IMG_20210306_151658.jpg

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Protočí se to protože na tom závitu co kouká do podběhu je hrouda rezu.
To se musí napřed opatrně hejbat tam a zpět za stálého přimazávání.
A když už se ta matice v uložení stejně protočí, tak ohnout 13 klíč do pravýho úhlu a pak to jde. 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to byl šroub co kouká do podběhu a chytá bahno, pochopím to, ale zrovna tyhle byly krytý, matičky nezrezlý (oproti těm dvoum) a vyrvaný z uložení. Matičky samozřejmě vzadu pod pružinou, takže dát tam ořech a nějak ho udržet se nám nepovedlo, 2 hodiny jsme se s tím srali, než jsme ho švihli a já donesl z domu stejný šrouby, který mám z peugeota. Je možné, že někdo, kdo to už dělal, tam ten ořech nějak nacpe a chytne, nám se to nepovedlo. Neberu-li  v potaz výměnu čepu, který má francouz na tohle vyřešený hůř, tak zlatej peugeot na takovýhle opravy :D

 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jestli si to dobře pamatuju, tak ta matice má kolem sebe málo místa v tý gumě na uložení. Proto tam nejde nasadit ořech. Musel by mít tenoučkou stěnu. V podstatě to celý není uzpůsobený na podržení odspodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se překonal a vzal jsem 807 hadicí a koštětem abych z toho aspoň trochu omyl ten zimní bordel. Wapku se mi nechtělo vytahovat ze skříně.  Pak jsem to zavezl do garáže aby to hezky vyschlo když jsem to namočil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...