Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

To je přesně vono, pak se tam přiřítí motorkář a zabije se jen proto protože je někdo línej použít tu páčku vlevo pod volantem, Tak si ji utrhni když ji tam nepotřebuješ, nebo si kup BMW :D 

Fakt nechapu, jakoby se něco stalo když zablikám tam kde mám i když myslim že tam nikdo není.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musím říci, že mám Pepita rád, ale v tomhle jsem jednoznačně s Radkem !!! Zákon žádné vyjímky z dávání znamení o změně směru jízdy / blinkr nepovoluje. Takže blikám i při výjezdu z parkoviště !!!

Proč je to takový problém - prostě do té páčky drbu, ono to 3x mrkne a je to .  Ruka mi fakt neupadne . . . . věřte mi . . .  za 30 let co denně jezdím - mám pořád ruce obě :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se blikat pokaždé přiznám se že občas blikám zbytečně a občas jsem lempl a neblikám co mě ale vyřazuje ze společnosti slušných lidí tak ve svých autech se nepoutám. Když jedu s někým v jeho autě tak jo ale ve svých ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po tom co jsem (sedíc v náklaďáku) prásknul cca ve 30 km/h zezadu do osobáku , se poutám "i když jen parkuji auto zpátky do řady"  Člověk by řekl 30 km/h . . . .

Ale :   věci ze zadní poličky až na předním skle , já volant vražený až za obratle :mad:      A viděl jsem kamaráda jak dopadl  , který to samé ( 50 km/h) absolvoval s povoleným pásem v Oktávce . . . .

Rozbitá huba , zhmožděné žebra , zhmožděná zápěstí . . .  Kdyby mi ho nebylo líto , tak bych se smál jak vypadal . . .              No prostě se poutám . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

To je přesně vono, pak se tam přiřítí motorkář a zabije se jen proto protože je někdo línej použít tu páčku vlevo pod volantem.

Když se Ti motorkář přiřítí 150ti kilometrovou rychlostí, tak už je jedno jestli blikáš nebo ne. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad blinkry - za dobu, co jezdím, už mám v tomhle směru vybudovaný podmíněný reflex a blikám tzv.samospádem (možná i víc než je třeba). Spíš by mě obtěžovalo, kdybych měl za jízdy ještě vyhodnocovat, zda je slabý provoz (tedy neblikat) nebo už je to na blikání.
Ad pásy - jako bývalý kurýr a řidič dodávky jsem si zvykl se na krátké přejezdy nepoutat (mám pocit, že někdy se fakt pásy ve městech používat nemusely a když už musely být používány i ve městě, tak třeba pošťáci měli vyjímku) a tak se mi celkem pravidelně stává, že se rozjíždím na volno a poutám se až po ujetí nějaké dráhy. Není to dobře, ale prostě to tak mám
Největší problém mám ale s rychlostí, kde jezdím v obci jakž takž v limitech (řekněme max. +10 km/h), mimo obec ale i o 20 - 30 km/h+ tak, abych se cítil bezpečně a hubu sobě ani nikomu jinému nerozbil. Mám ale vcelku štěstí, cajti státní i obecně městsští mě nechávají žít)

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pepito napsal:

Na prázdné křižovatce, kde nikdo není, neblikám, není pro koho dávat znamení že odbočuji. :papa

Nemáš na žárovky? Neboj se, ony zas tak strašně nepraskaj ....
Já už žárovku v blikně neměnil ani nepamatuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma pásama,to jsem si.myslel,že v tehlech novějších už jsou pásy,když se nezapneš začnou pískat už po pár metrech rozjezdu a zvuk se zvyšuje,já to tak mám a myslím že dcera u Forda taky

Já si myslím,že je to dobrá věc mít to pod kontrolou

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Pepito napsal:

Cha, líbí se mi tady Ti "vzorní" řidiči, kteří absolutně dodržují předpisy. :D

Dát vám na týden kameru do auta nasměrovanou na řidiče, tak by jste už takoví machři nebyli. :aut 

Pepi - tohle tu nikdo netvrdí . . . , že jsme vzorní.  Já se jen prostě po špatné zkušenosti poutám i při jízdě do garáže a vyžaduji to i po ostatních v autě .  Blinkr používám, protože mne to nezabije a je to prostě reflex ! Štvou mne řidiči, kteří pendlují z pruhu do pruhu a odbočují bez blinkru (ikdyž mne neohrožují)       Ale nepochopil jsem tvoji poznámku o kameře směrem na řidiče ???

EDIT:  Jako, že by mne natočila , že telefonuji za jízdy ???  Ne netelefonuji s mobilem v ruce, mám auto handsfree - není důvod :aut    A nevím co jiného bys chtěl natočit ? Že si za jízdy strčím do huby TicTac ???

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Medvěd napsal:

Nemáš na žárovky? Neboj se, ony zas tak strašně nepraskaj ....
Já už žárovku v blikně neměnil ani nepamatuju

Žárovek mám habakuk. Na předchozím Peugeotu mi odešla do věčných lovišť páčka blinkrů, tak tu páčku teď prostě šetřím. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vendelinek hele to nedělej protože pak s tebou doma nebude mluvit ani klika od dveří když zjistí jaká slova používáš " v zápalu " boje. Protože v autě dělají že to přeslýchají ale když by to slyšeli i doma tak je zle.  Já se řídím radou dr. Marka to byl šéf v podnikové psychologické laboratoři když jsem nastupoval k DP a ten mi na začátku když mi sděloval výsledky psychotestů a pak každý druhý rok při kontrolním vyšetření  říkal hele ty emoce z tebe musí ven jinak ti za chvíli "praskne hlava" nebo tě trefí šlak nebo Ti " slezou vlasy" .  Když chceš a pomáhá Ti to tak řvi a nadávej na to že se budou paničky ve voze červenat se moc neohlížej oni si stěžovat nebudou protože se budou stydět opakovat ty výrazy. A byla to pravda pokud jsem za volantem busu klel jak pohan tak si nikdo nestěžoval ale když jsem si zpíval tak to si stěžovalo spousta lidí a většinou na nevhodnou písničku v nevhodnou dobu. Protože mým oblíbeným kouskem byl : 

 

a to když jsem se valil plným 🚐 dolů z Proseka po estakádě do Vysočan.  To jako přišlo několik stížností. A šéf pro to neměl pochopení. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Klemoň napsal:

Ale nepochopil jsem tvoji poznámku o kameře směrem na řidiče ???

Aby bylo vidět jak se kdo chová za volantem. Nepřipoutaní, telefonování, nedávaní znamení o změně směru jízdy, nepodívání se do zpětného zrcátka při předjíždění - odbočování, u žen líčení - prostě celkově nevěnování se řízení. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...