Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 1 hodinou, pavelu96 napsal:

Španělští soudruzi v návodu psali, že to má trvat 2 hodiny - za 4 hodiny ještě není hotovo :myslim (asi byli dobře zhulený😂)

No tak to se pleteš !!! Ty 2 hodiny jsou správně !!!  Chyba byla u tebe - dělal jsi to sám. Ty 2 hodiny platí pro 4 lidi 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to těžko pánové...:aut

Dělali jsme to ve dvou a dovolím si říct, že nejsme úplný lamy na ruce. Jsem strojař a výkresy mi nedělají problém (švára trochou tápe - ale co už 😂), každopádně tohle je dobrá stavebnice...

https://www.nabytek-aldo.cz/patrova-postel-b-s-prvky-v-odstinu-graphit-x15909

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však je znáš že si rádi rejpnou je neber vážně. Ono ty různé návody na sestavení nábytku nebo i na věci na autech mívají podle mě jeden zásadní problém jsou dělané aby to podle nich zvládnul i laik ale čas je u toho " normovaný " pro člověka který takové věci sestavuje běžně v rámci své pracovní doby a je jasný že když by jsi podle těch návodů skládal x těch postelí tak už budeš vědět co a jak a myslím si že tak třetí čtvrtá sestava a na ten čas by jsi se dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen ppro info--já kupoval předloni obývákovou stěnu a doprava byla zdarma, ale za vynesení do 6. patra a složení všech skříněk a pověšení na zeď, zapojení elektriky, odvoz obalů atd. chtěli 1500 Kč, byli dva a měli to hotové za cca dvě hodiny komplet, za mě dobře utracené peníze :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem to psát dříve, abych zde některé zbytečně nestresoval, ale v neděli jsem byl ve FNKV na drive-in testu na Covid-19. Na žádost lékaře a tedy zdarma . . .   🙂 

Byla to celkem prča , ani vystoupit nemusíš, akorát místu hamburgeru jsem dostal sondu ropovodu a jel jsem. No a dnes SMS , že jsem negativní - jak jinak . . .   Prima zážitek 😷

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes ?
7:30 budicek
8:10 Alza - pro telefon mikroSD kartu a 2x Micro USB kabely  (sklerotik takze 3 objednavky) nez sem stihnul vse zaplatit uz prodejce otravoval s prvni objednavkou
po 10.00 do obchodu pro nakup - vydychano vsechno vyzrany skoro nic tam nebylo
pak sem udelal obed - kureci spiz a pecene brambory narychlo v troube
a ted pivko a uz si delam vikend - dokonce sem uz 3 telefony od kamaradu odmitnul :P

jo a s tim testovanim nebo teda merenim teploty mam taky skusenost
vcera sem jel do Nemocnice pro zakaznika a u vratnice frajer s teplomerem - kouknul na me - "zmeril" usmal se, popral mi peknej den a pustil me dal ale jakou teplotu nameril mi nerekl

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

   " zná vůbec někdo někoho pozitivního? "

Jo já znám - u nás v práci . Je to technik/seřizovač balící linky. Ale kde to vzal nevím, jsme se minuli - já chodil preventivně až od 18 hodin a to už tam nebyl . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes STK s 12ti letým accentem.Najeto přes 150 tis.Jen jsem ho přezul,umyl,prošel jestli funguje.Prošel na první dobrou,ale zmrzal jsem tam skoro 4hodiny.Nesmíš do emisní dílny,ani na dílnu stk.Tady kláda jak v únoru.Budova je na otevřeným kopci.V pondělí jsme  s ženou vyrazili obhlédnout jak začala ŘSD hrabat ten tolik opěvovaný budoucí skoro obchvat Havl.Brodu.Kdo tudy proiížděl,ví co to je za peklo,jezdí mi ro pár desítek metrů od plotu.Jako stavba bude pěkná,ale drahá.Vlastně nejdražší verze,most dlouhy několik set merů,budou dokonce 2.A jihozápadní část neřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...