Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V koupelne jsem predelal svetlo - byla tam kruhova zarivka 22W za LED 16W s mikrovlnym cidlem.
No ac jsem byl varovan ze tento system uspesne detekuje "skrz" zed - no nedbal jsem ...
Mame to stazene na minimum a stejne se nam "nekdy" rozsviti svetlo ikdyz nejsme v koupelne - asi budeme vymyslet jak odstinit danym mserem cidlo.
PIR jsem tam nechtel - musela by se predelavat ele.instalace.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera bylo v jezirku najednou jen polovina vody, Radka mi to neřekla hned a začala ji dopouštět kvůli leknínům aby nebyli nad vodou, tak ted čekám kam až klesne hladina, lekniny budu muset asi hodit o patro níž a pak hledat díru, doufam že nebude uplně na dně. Sakra už by to chtělo novou plachtu do toho, ale stejně se to musí předělat celý, ta břidlice se rozpadá na plátky ostrý jak nože a celý je to už polomrtvý. Chjo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velikonocni zajicci nabehly asi predcasne - rano lehce po pulnoci mi jeden debil skocil do chladice
takze na sluzebni octavii asi 2 mesice stary naraznik na srot
obe krytky mlhovek stracene
kryt pod naraznikem zlomenej
chladic v haji a mozna i klima chladic

rychla ranni obhlidka mechanika prej 20 tisic skoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Dneska jsem vytahal hotovou hlínu zezadu kompostu a přední půlku nastěhoval dozadu. Zase mám na 3 roky pokoj... Krásná hlína, přežejbrovali jsme to, něco do květníků, většina padla na zarovnání zahrádky. Přemýšlím, zda nedat na kompost pár okurek/salátovek... Asi jooo

 

IMG_20200410_125545.jpg

IMG_20200410_153432.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 no a kde je ukazka prace?😀

Ja dnes konečně domaloval...74 kg primalexu ...jsem jak vopice vytahanej..

Vyměnil jsem bodovky a dal na rady @minimaxa a @jarokare a dal jen vypinace a jsou ve dvou segmentech...takze jeste jednou diky...

No a jelikoz noc je jeste mlada tak budu uklizet a pak dodelam listy a zbytek bodovek a vypinace a zasuvky...

A mimo to....bejvalej majitel, teda spis manzelka, na to ze byla doma,asi neuklizela...humus...brutal...prach na dverich asi dvousetletej, svetla v zivote neumyty....pohrebiste zvířatek a prachu....a o topeni vubec nemluvim...🤮🤮🤮🤮

A vyhlasuju valku mravencum...smejdi prisli psovi na granule a uz se jim vodsud nechce🤣

Kdyz jsme u toho topeni...cim ho cistite? Je to deskovej radiator...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Fruktis napsal:

@radim.1008 no a kde je ukazka prace?😀

Ja dnes konečně domaloval...74 kg primalexu ...jsem jak vopice vytahanej..

Vyměnil jsem bodovky a dal na rady @minimaxa a @jarokare a dal jen vypinace a jsou ve dvou segmentech...takze jeste jednou diky...

No a jelikoz noc je jeste mlada tak budu uklizet a pak dodelam listy a zbytek bodovek a vypinace a zasuvky...

A mimo to....bejvalej majitel, teda spis manzelka, na to ze byla doma,asi neuklizela...humus...brutal...prach na dverich asi dvousetletej, svetla v zivote neumyty....pohrebiste zvířatek a prachu....a o topeni vubec nemluvim...🤮🤮🤮🤮

A vyhlasuju valku mravencum...smejdi prisli psovi na granule a uz se jim vodsud nechce🤣

Kdyz jsme u toho topeni...cim ho cistite? Je to deskovej radiator...

Až bude hotový, měl jsem to jen narovnaný k sobě a ještě vzhůru nohama. :D Deskový radiátor myslíš pucovat mezi deskama? Jestli jo, tak vysavačem a kam dostane ruka, tak čas od času hadrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na radiátor a vůbec všechen bordel je dobrá pára :super

 

S tím hotovým primalexem závidím... Dnes jsem koupil dva kýble Het klasik a ruce mě bolí už teď a to jsem ještě nenamočil váleček 😂

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz ale já mám psané ET 34, tak to už máš skoro 2 cm.

@Klemoň auto je ex-pracovní, už 11 let je moje (tehdy to bylo proti formanu jiné svezení), ale mám dojem, že ten práh to někde schytal už v práci, se spasováním masky si budu muset ještě pohrát, teď jsem měnil oba blatníky, masku a nárazník, a ten pravý blatník nesedí úplně stopro. 

@radim.1008 jj, coraily:) kola, která se mi na 406 líbí nejvíc

Ještě jedna fotečka

Jinak zadní jsem nedával, přední nikde nedrhly, ale myslím si, že to leze moc a nechci být zbytečný magnet na pomáhače

IMG_20200410_164103.jpg

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...