Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

na krtka je nejlepší pes co dupe...jezevčík a pod....otázka je jestli ho spíš nechytí....vidím to každý léto u svary když prijedem na 14 o prázdninách...tak to má jak tankodrom....a jakmile tam běhá náš pes tak nepřibude ani jedna hromádka...všechny se objevují u sousedů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se delo nic z hola nic - jen jsem dojel pro tekuty chleb .... nejaky drobny nakup jako je uzenina atp.
Pak pri ceste protahl auto myckou - nevim kdo ale rano jsem mel auto od "popele" ktery nejak nesel "sfouknout" tak ze mycka ...
Potesitelne bylo ze program za cca 270/280Kc byl v akci za 190Kc :)
No a pak uz fofrem domu ....

Opet se nam otevrela otazka "Jakou pracku" neb ta nase ma v haji krom lozisek i "osu"  - asi to bude neco duleziteho kdyz se oprava neviplati ....  🤔

A jeste jeden inteligentni odkaz na to jak aby se nemlzili bryle 🤣

https://www.prozeny.cz/clanek/mlzi-se-vam-bryle-z-rousky-zkuste-tyhle-triky-63027?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=prozeny.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jdu příště do pračky BEKO , vyzkoušel jsem všechny možný značky pokaždé více jak 10000 kč a houno , vydrží to záruku a jde do kytek . Teď máme Hisence , je na ní tři roky záruka , běží třetí rok tak čekám že to bude poslední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme už léta, asi 10 let, nějakou Indesitku, stála tehdy cca 5900,- je na 8kg s váhou podle množství prádla a maká stále... Až odejde, koupím zase Indesit, a zase levnou, jednoduchou...

indesitiwd81283ecosleva.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WP_20200324_15_57_52_Pro.thumb.jpg.f036d876ac43e288725513a535baa0d5.jpg

 

WP_20200324_15_58_31_Pro.thumb.jpg.42e14e3bd4f4160fcef86cd4fb737a03.jpg

Včera jsem začal broušením a nátěrem, dnes jsem vyrobil police a natřel poslední vrstvou a umístil na místo do rohu garáže. Pepíno samozřejmě asistoval sám natřel spodní foch ve skříni a vymýšlel jak tam naskládat všechen materiál který jsem nachystal že se do té skříně musí vejít. Almaru jsem získal díky Pepovy skorobráškovy který vyhrabal za odvoz dvě někde na netu. Takže zvenčí dostala novou barvu a bude sloužit vnitřek není potřeba šlechtit tam nikdo cizí nebude koukat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, minimaxa napsal:

My máme už léta, asi 10 let, nějakou Indesitku, stála tehdy cca 5900,- je na 8kg s váhou podle množství prádla a maká stále... Až odejde, koupím zase Indesit, a zase levnou, jednoduchou...

 

Jé tu máme taky. Zatím asi 7 let. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem po práci vyrazil na dva rychlé servisní zásahy do Prahy k dcerunce. Hlavní závada - přestal jí v paneláku odtékat odpad tak, že všechno (naštěstí kromě záchodu) teklo do sprcháče. Nasypali tam krtka a nepomohlo. Po necelých 5ti minutách práce s perem oprava provedena.

Druhý zásah se absolutně nepovedl. Na 207mičce se jí centrálem zamykaly dveře u řidičky tak na třetí pokus a odemknout šly pouze zevnitř. Navíc se občas auto po chvíli samo odemklo. K tomu nešlo otočit klíčkem v zámku. Prostříknutí olejíčkem nepomohlo. Nejdříve jsem myslel, že ke problém v bowdenech - rozebral jsem na ulici dveře a bowden v pohodě. Vyndal jsem zámek a směrem odemknutí jde lehce ale zamknout ani náhodou - jakoby tam bylo něco seklého.

No a když jsem dveře seskládal dohromady, začal cetrál žít vlastním životem. Po vypnutí klíčku se v cca minutových intervalech snaží zamknout, ale dveře řidičky se mu nedaří a tak to zkouší pořád.  Po zamknutí dálkovým ovládáním se zamkne vše kromě řidičky. To se povedlo jednou a bylo štěstí, že byla dcerunka uvnitř - nešlo odemknout dálkovým ani klíčkem.

Takže jsem nechal 308ku v Praze, aby dcerunka nemusela do práce sockou s koronisty a já 207ku odvezl domů. Tedy ne domů, protože před panelákem by to nebylo dobré a takže stojí v garáži v práci, se staženým okénkem (pro jistotu) a odpojenou baterkou.

A zítra  musím prozvonit mechanika a pojede na servis 😞

A celé se to musí stihnout do 1.4. - to prý v Praze skončí volné stání na modrých zónách 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznal jsem @Klemoňe😀 a nepotesil me, ze me nezbavil sedacky...😀 tak dostal na cestu aspon lampu...

Rozebrana dalsi nepotrebna skrin...cast ulozena ve sklepe....jako zavreny sberny dvur mi to stěhování faakt neulehcuje...na rade je sedacka co ji nikdo nechce...

Ještě me ceka odpracovat kus pracovni doby....a pak padnu na hubu😋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, RichVa napsal:

 

A celé se to musí stihnout do 1.4. - to prý v Praze skončí volné stání na modrých zónách 😞 

To jestli skončí volné stání není zatím jisté mělo by to fungovat do konce nouzového stavu.  Ale tak stejně do konce měsíce je času ještě habakuk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se vytočil skoro do běla z domácích úkolů mýho mladýho (7 tř. ZŠ). Chápu, že je současná situace extrémní, ale aby dostal v pondělí úkol z VÝTVARKY (namalovat město v perspektivě) a dneska vytvořit referát z HUDEBKY (PowerPoint na minimálně 5 slajdů) to mi přijde poněkud přes čáru 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 ta trida informatika - prevod textu dle predlohy - na to ze tam byly asi 4 ruzne styly pisma ktere jsem nai neml v PC a domaci ukol jsem vlastne delal ja (najit nainstalovat a rozjet 3 fonty z 5 pouzitych)
to neni prece ucivo 5 tridy zakladni skoly a at mi dorcic nerikaj ze na pocitacich ve skole to maji !!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz to tak pozoruju tak zase napisu jen stale jedno "selsky rozum" a ten v CZ proste neni .... a nejen v CZ
A je jedno kde ho budeme hledat zda ted ve skole nebo na ulici v lese ....???

Ja si sel do "ZASILKOVNY" pro balicek a mladik me povida / asi snad s nadsazkou /
Aaa zase nejaky koronavirus  --- opacil jsem Pokud je Estonsko v Cine tak jo .....

No zas a znovu - ted je nutne jen prezit a nic moc neresit to snad bude lepsi a lepsi ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem douklidil v dílně po včerejší akci s almarou. 

Jo a když čtu co psal MJ tak dnešní příhoda. Okolo poledne telefon a zákazník jestli umím sehnat AKU do Octávky  Tak říkám že určitě nějakou sehnat dokážu ale že bohužel kvůli těm opatřením že může být omezení ve výběru a dostupnosti a že zjistím co je dostupné a zavolám mu. Tak mi nadiktoval jakou chce nejen parametry ale i značku tak jsem ho při tom nechal. A začal zjišťovat no zjistil jsem že jsem ani moc nepřeháněl okamžitě dostupné v parametrech 0 nejdříve zítra ráno takže u mě by byla cca 11 hod. Značka kterou si poručil dostupnost cca 3.4 tak mu volám a říkám je to takhle můžu vám nabídnout xx za yyyy kč a byla by k dispozici zítra dopoledne možná že když bych zavolal k dodavateli a dojel pro ni osobně do centrálního skladu tak by mohla být dnes navečer ale bude yyyy + www za dopravu + montáž.  Tu kterou jste zmínil tak ta by byla dostupná 3.4 a tak dlouho asi čekat nechcete a stála by zzzz a on a šlo by to že by jste mi sehnal tu z té centrály a až by byla dostupná ta značka kterou chci tak je vyměnit a já zalapal po dechu a říkám a jak by jste si to představoval a on no normálně dnes pořídíte tu co je dostupná a až by byla ta moje značka tak by jste pořídil tu a vyměnili bychom je s nějakým tím doplatkem a já a co budu dělat s tou co sundám z vašeho auta a on no tu vrátíte dodavateli to je logický a já říkám no to logický není protože pokud ta baterka bude v pořádku tak mi jí dodavatel zpět nevezme a on a vy nemáte nějakou že by jste mi jí mohl půjčit než by byla ta moje značka dostupná já to teda fakt nemám. A říkám jak teda co chcete jí objednat nebo nechcete a on no já se ještě ozvu a já říkám dobře ale do 14 hod. ji musím když tak objednat aby byla aspoň zítra dopoledne k mání. A on jo já se ozvu a zavolal po 17 že sehnal nějakou cestou domů na pumpě.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...