Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Na stojato na vleku za osobákem úplně v pohodě jen nesmíš letět jako kjáva. Fakt je že když je nová tak se lepší kurtuje protože jak je zabalená tak se nemusíš bát že bys to kurtou odřel nebo tak. Ale jak jsem psal výše na stojato jsem odstěhoval už xx lednic na vleku za osobákem a žádná neutrpěla žádnou újmu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesek trosku "hekticky" rano nakup mozna zase zmena casu pro duchodce ale sel jsem po 9hod.
Pak prijela parta na vrbu - trosku ji orezat - bylo toho na dva nakladacky.
Do toho prijel opravar na pracku - zkusime to pry opravit - tak uvidime co tam bude nebude ....? Ale hlavne kolik by to stalo ...
Dvere se povedlo otevrit ale az po tridenim prostrikavanim zamku ...
A pri te prilezitosti vse vysat vycistit proste "debordelizace" :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začíná mě ta korana celkem s-r--á.t . Dnes mam z roušky hubu opruzenou jak když jsem za mladých let lízal špatně oholenou  . . . .  Chodil jsem si pro svačinu na 11 hod , ok důchodci měli přednost , přeorganizoval jsem to na 7 hod , došlo na změnu ,  nevadí vstával jsem o půl hoďky dřív , abych si jí koupil před sedmou . Teď čtu  že to zase mění ! ku.r.va to zase nechtěj vstávat tak brzo bo co ? ještě jednou a začnu jezdit po chodníku :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem pro ale takto rychle se menici se veci me tez nenechavaji v klidu ....
Ok jsem pro ale at to ma nejaky rad ...

Ale jasne na toto se nemohl nejak kdy kdokoliv pripravit 😉

Jak stale pisu "Ted je priorita proste prezit"

Me taky s-e-r-e rouska neb nic nevidim brat si rukavice je tak trosku uplne mimo nechodit po venku silena muka - "ALE" nedelam to jen pro sebe  ....... !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim ze ty ne...ale spousta lidi se rozcilovala ze si nestihnou koupit snidani do prace..kdyz otviraji vetsinou v sedum a do devíti jsou jen prp duchodce...podle me to bylo pro duchodce ale nejbezpečnější cas...takhle se s moznym nakazenym muzou potkat jak pri prichodu tak i pri odchodu...

Jinak me s tim serou taky...doufam ze pujdou od valu vsichni....protoze lzou lzou lzou...a je jedno jestli je modrej cervenej nebo zelenej...a vzdy kdyz neco nového oznámí jak neco udelali pro lid tak je z toho pruser...

Jsem ale zase hrdy na to, ze si porad dokazeme pomoct jako lidi...a sijeme rousky pro potrebny...nekde jsem cetl ze nejaky podnikatel zase vyrabi ochranné  stity pro doktory...tez zadarmo...jen houst a vykopat je pak vsechny prizivniky politicky tam kam přišli...to by tu byl raj na zemi...

A pak ze to nejde...jde...ale musi se chtit

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alo jo , roušku mám na hubě pořád , jen dneska bylo dost prachu ( respirátor bych měl tak nebo tak ) ale utekl bych občas ven na čerstvej vzduch , jenže bylo chladno a rouška se prostě rosila funěním :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mysliš :D  Přijed se podivat na naši zahradu, je zrytá jak minový pole a tech hromadek který posbiram a nasypu do jiných děr je nepočitaně, a neubejvaj.

Hraboši se nevyskytují sami, ale ve větších koloniích, Samice vyvádí mláďata (nejčastěji 3 až 10) třikrát až sedmkrát ročně po zhruba dvacetidenní březosti a stejnou dobu je i kojí

https://cs.wikipedia.org/wiki/Hraboš_polní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, ale zatím to mám vychytaný a chytám je u sousedů, jakmile se blíží na moji zahradu :D ťuk, ťuk, u nás zatím klid. Ale louky okolo jsou strašný 😮 Tahle potvora ale byla už 1,5 metru od mého plotu :(

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...