Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No a já by u miss Scratch (i Scratch byl doma) nafasovat ušité roušky , protože vláda velí , ale já nic na hubu nemám . . .   😷

Leda tu helmu co jsem si pořídil a nebo moto kuklu , ale ta nejde dát jen na hubu a lebka by děsila děti na ulici. 💀

Pak jsem šel na normální nákup tj. Erdomed v lékárně , v krámě pak čaj na průdušky, cukr, mouka, salám, sýr, chleba, kuře, mattoni atd. - no prostě normální nákup abych vydržel pár dní bez krámu.

Chytal jsem trochu amok z roušky, protože přes zamlžené brýle jsem "kulové"  viděl a podivat se na datum spotřeby u toho čaje byl nemožný úkol . . .  Ale lidi celkem v pohodě :super

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o rouskach mi ani nemluvte
vcera po skoro tejdnu nabehl na pracovni proces jako Taxik - sotva sem se postavil na stafl dostal sem od kolegu zjebano kde mam rousku - samozrejme sem ji mel ale jelikoz sem byl ve voze sam a zavrene okna mel jsme ji sundanou

prej tam rano prijela Policie - zurevorav a okradat a zjebala pulku taxikaru ze nenosi sousky pernametne - ze jsou v praci a musi ji mit i kdyz nevezou zakaznika

to jako doprcic na drzce 12 hodin kus hadru kdyz za cely vecer odvezu 10 zakazniku ??
jo a nad ranem parta ciganu ani tu hubu v satku/sale nemelo - jestli se to bude dnes opakovat nevezmu je !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já bych si jako řidič taxi za volant jen s hadrem přes držku nesedl - minimálně s respirátorem třídy 3 nebo vůbec...

Zákazníkovi bez roušky a rukavic bych ani neotevřel auto. No zdraví asi není prioritou :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...