Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Včera mi shořel akuň, rozebírat skříně šroubovákem je teda záhul.:P 

chtěl jsem se objednat k @Vena garážmistr na ty kotouče zadní...a já se nemám jak od něj dostat domů... :(

a rozhovor u trafiky....babka tak 50 let....to víte, doktorka mě poslala hned do laboratoře, že mi tam zjistěj všechny viry co mám....bez roušky, bez šály, bez kapesníku....zalezla do lidlu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Busy jezdí. Ale chápu to že máš doma juniora a drahou polovici a že je zbytečné se vystavovat riziku přitáhnout domu nějakej bacil ze socky. 

Nech to až bude trochu klid. Ono sice mám otevřeno ale s dodávkama ND je to takové nejisté minimálně teď pár dní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ScratchA až někdo z nich něco chytí tak debil bude vláda.

@Vena garážmistrgarážmistg

Taky to nechávám až bude klid a bude toho o dost víc než stažení šroubů na tažným.

To opakování "garážmistrg" mi dělá od včera a nejde se toho zbavit. Asi ňákej virus 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, ozzy56 napsal:

pohled na věk je relativní..

No asi takto :     v 10 . . .  až mi bude 15 a dostanu občanku !         v 15 . . .  až mi bude 18 a půjdu na pivo !           v 18 . . .  až mi bude 33 , to už budu starej . !                   v 33 . . .  až mi bude 50 , to už budu v důchodu !                 A teď po 50ce ?   Mládí v prdeli a do důchodu daleko.     Ale klidně půjdu cvrnkat kuličky na písek   :papa      Jen těch 100m nezaběhnu tak rychle jako v 18ti .    Čas běhu dvojnásobný a doba vydýchávání 5ti násobná  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr jo prave kvuli nim riziko cesty busem nepodstoupim...snad ty desticky jeste vydrzi...budu si hrat vice na dojizdece.  :)

@Klemoň neni babka jako babka.. :P

 

nevite nekdo zda se da nejak rozebrat motorek v akuni viz obrazek...ta wstribrna zadni cast...kouri se z ni jak kdyby se tam palil nejakej bordel...

 

20200316_103234.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K zodpovednosti nebo nezodpovednosti ... U nas bylo na namesti pomerne zivo ale v ulicich spis mrtvo uz od soboty.
Sam jsem dojel autem na planovany nakup a nevidim zatim problem kdy je sice karantena ale NE zakaz vychazeni tak ze - neprijemne ale da se to urcite prezit.

Trosku me plany na koupe nove pracky toto zkrizilo cestu - TAK ZE JDU OPRASIT VALCHUuuuu  :papa

Budme radi ze nejsme v tom uzavrenem prostoru kolem Litovle ci kde to - a pokorne se snazme proste jen prezit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa & @Fruktis A jedna z těch možností je utratit osm až deset stovek (dle hloubky kaspy i víc) za nový stroj.

Jinak mě napadlo mírné odlehčení nejfrekventovanějšího tématu těchto dní: MZČR by asi mělo vydat nařízení, kterým se rozšiřuje dosud jednoznačný obsah věty "Dneska jsem to dostala". Naopak věta "Ještě jsem to nedostala" nabývá z obvykle vyděšeného významu pravého opaku. :D :papa

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sawoy no jo...ale akuně potřebuju teď, respektive nepotřebuju ale budu mít pracky jak opice....bohužel s nákupem nového to teď není tak jednoduché....když je všechno zavřené....

a ten co mám už neprodávají, že bych měl dvě dobrý baterky navíc...trocha ty ekolegie...:P

tak jsem koukal že budou mít v lidlu příští týden akci na dílnu...tak vyberu asi tam...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to máš dlouho, ono se to taky nedá dobíjet věčně, ale já na podzim koupil tohle a je to super ... výdrž, nastavení, krouťák jako prase ... v kategorii hobby je to nejlepší co jsem kdy měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sawoy 7 let a zatím to vždy vydrželo jako když to bylo nové...

@Péťa jo asi to tak dopadne....na to moje šroubování a vrtání to bude dostatečný...a mají tam i s příklepem, tak tím vyřeším i rozbitou přiklepovou vrtačku jedním vrzem....

vybrána tahle 

https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Aku-priklepova-vrtacka-PSBSA-20-Li-B2/p100285726

 

Upraveno uživatelem Fruktis
doplněn odkaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Fruktis napsal:

@Sawoy no jo...ale akuně potřebuju teď, respektive nepotřebuju ale budu mít pracky jak opice....bohužel s nákupem nového to teď není tak jednoduché....když je všechno zavřené....

a ten co mám už neprodávají, že bych měl dvě dobrý baterky navíc...trocha ty ekolegie...:P

tak jsem koukal že budou mít v lidlu příští týden akci na dílnu...tak vyberu asi tam...

 

Eshopy fungují normalně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...