Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dopoledne jsem musel do kramu - no v Novaci celkem klid ale nabadani lidi aby dodrzovali zkladni "hygienu" i v marketech to je skutecne uz na zamysleni...., docela by me zajimalo co by nastalo kdyby nastal
skutecne nejaky problem - uz ted si pripadam jako ve valecne zone.

Jaromer Lidl celkem taky klidek spis lidi co jen jezdi po obchode a nevedi co do kosiku dati :)

Konecne jsem zase natankoval v Pl co tankuji tady tak nam spotreba v prumeru vyskocila o 0,5-1l na cca 3 plne nadrze tak se spis tesim co se zase pedelalo .....

Co potesilo pri prekroceni hranic prislo varovani ohledne "coronaviru" na strankach v PL. Prislo to prakticky okamzite.
Od nas prislo varovani az po cca 3hod kdyz jsem uz byl davno doma ale bylo to psano pro ty co se vraci z Italie tak ze rychlost asi jde akceptovat - pokud system toto zohlednuje.

Tak ze tento infokanal nejak tak funguje :) coz je potesitelne a davam 👍
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše dle předpisů, ale je to benzin a není to Peugeot. Ale na 8 let staré auto, které jen jezdí 1x ročně na servisku dobrý. Chlapovi na STK jsem se asi nelíbil, protože tak důkladnou kontrolu, jako dnes, jsem ještě nezažil. Kontroloval i ET na discích a nakonec si vzal šupléru a měřil kouli na závěsu 😮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Péťa napsal:

Vše dle předpisů, ale je to benzin a není to Peugeot. Ale na 8 let staré auto, které jen jezdí 1x ročně na servisku dobrý. Chlapovi na STK jsem se asi nelíbil, protože tak důkladnou kontrolu, jako dnes, jsem ještě nezažil. Kontroloval i ET na discích a nakonec si vzal šupléru a měřil kouli na závěsu 😮

Kde jsi byl na STK?Farmet česká Skalice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sawoy napsal:

Celej nebo jen ten kousek co převyšuje hřeben střechy? 😁

jelikoz byl nizsi nez hrana strechy, tak stacilo pouze navysit na 60 cm nad hranu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ScratchTo je mi jasný ... ČSN 734201 ... ale psal jsi "dle normy" a to ten zbytek teda nevypadá ... sorryako 😂 ... ale třeba je ... proto jsem se ptal jestli celej

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Péťa napsal:

Vše dle předpisů, ale je to benzin a není to Peugeot. Ale na 8 let staré auto, které jen jezdí 1x ročně na servisku dobrý. Chlapovi na STK jsem se asi nelíbil, protože tak důkladnou kontrolu, jako dnes, jsem ještě nezažil. Kontroloval i ET na discích a nakonec si vzal šupléru a měřil kouli na závěsu 😮

A borec bude bez prémií  ....
Komu, sakra, prospěješ tím, že máš auto v OuKeji? Žádnej úplatek, hodina babrání a  hledání CO je v řiti a výsledek? "Technik" musí hledat jinýho ptáka, co bude mít něco v kelu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč by uplácel, když měl auto v cajku:D Já teda neuplácím, i když vím, že auto není na 110%:)Ale posledně byl technik taky důsledný jak snad ještě nikdy.

 V nejbližší době půjdu s 206, tak uvidím:) Nedávno jsem viděl rozhovor, kde dotyčný říkal, že neznámý člověk  má velmi malou šanci projít, protože mají strach  nastrčeného provokatéra, tak hledají kde co. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám z toho pocit jako @PaKr 😮 Co jsem čekal, než přijdu na řadu, tak tam chodil samý automechanik se slovy "Čau, přivez jsem ...., nechám Ti to tady, nespěchá to". Odhadem tak tři až čtyři.

Jel jsem úmyslně tam, co jsem jel, protože jsem jiný, nerad otravuji lidi okolo sebe :D Ve zbývajících dvou STK mám známé a nechtěl jsem k nim, aby neměli pocit, že mi musí vyjít nějak vstříc. Ale v červnu mě čeká Focus a protože to je Ford :( tak asi budu muset přehodnotit STK, které mi ho bude dělat :D A pro jistotu si předem koupit zpáteční jízdenku vlakem domů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...