Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

ten Peugeot musí být bohatá firma--skupuje firmu za firmou, ale teď šel asi i do médií 🤣

jak jinak si vysvětlit ten obrat pisálků novinářů, když v poslední době lezou PSA úplně do řiti, dnes se v Autosalonu rozplýval nad  Partnerem, dokonce prý je super i malý volant  a i-kokpit 😯😂, nemluvě o posledních pežotech, kdy jde od nich jen samá chvála...,tak je ten piškot fakt dobré auto:super, nebo koho chleba jíš...?? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vozí gratis limit z hlavy nevím. Ale kolikrát delame i malej nakup treba pod litr a dovoz 30 nebo 40 za 4 hodiny po objednání. Tesco nejdřív druhej den minimálně za 70 myslím a zavedli + 80 za malej nakup. Takže když chci čerstvý pečivo a pár drobností .... do minimálního nákupu to kdyžtak dotahnu cigarama ... Prostě jak kdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

EDIT: ja sem schopnej vyhrabat ve slevovem koutku treba sejry za kilo ktere by bezne staly 2-3x vic a vecer si k tomu sednout a ozobavam ozobavam az najednou neni co zobat :P

Koukám, že tohle hobby nemám sám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Přátelé, já vám vopravdu nevim, já bych vám to neradil. Já totiž všechno sežeru. Já když jdu z práce, tak celou hodinu nakupuju. Plnou tašku toho nesu. Deset deka salámu, deset támhletoho, patnáct deka slezský tlačenky, dvacet deka vobyčejný, trošku majonézy a kyselý ryby - ty já strašně rád. A já jak už to vidím za výkladem, tak na to dostanu tak strašnou chuť, že z toho až zeslábnu. A tak rychle nakoupím a jdu domů. Ale to nejdu - to já utíkám. A doma to všechno sežerem. Díváme se na televizi a já pak šahám a šahám a žeru, až na stole nezbyde nic. Tak jsem to sežral, povidám, a jdem spát. Ale o půlnoci se hlady probudím a zápasím se svým svědomím. A pak si řeknu: *neumím psát slušně! Jdu do špajzky, uříznu půlku salámu a tu půlku žeru v posteli. Manželka ze spaní říká: jen ať mi neumastíš peřiny, a spí dál. A já taky usnu, ale za hodinu se zase probudím a už to nevydržím, vstanu a jdu sežrat tu druhou půlku salámu. A tak to jde až do rána. To pak snídám vepřovej bůček. Jak vám říkám, přátelé: nevím, nevím..."

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Sawoy napsal:

"Přátelé, já vám vopravdu nevim, já bych vám to neradil. Já totiž všechno sežeru. Já když jdu z práce, tak celou hodinu nakupuju. Plnou tašku toho nesu. Deset deka salámu, deset támhletoho, patnáct deka slezský tlačenky, dvacet deka vobyčejný, trošku majonézy a kyselý ryby - ty já strašně rád. A já jak už to vidím za výkladem, tak na to dostanu tak strašnou chuť, že z toho až zeslábnu. A tak rychle nakoupím a jdu domů. Ale to nejdu - to já utíkám. A doma to všechno sežerem. Díváme se na televizi a já pak šahám a šahám a žeru, až na stole nezbyde nic. Tak jsem to sežral, povidám, a jdem spát. Ale o půlnoci se hlady probudím a zápasím se svým svědomím. A pak si řeknu: *neumím psát slušně! Jdu do špajzky, uříznu půlku salámu a tu půlku žeru v posteli. Manželka ze spaní říká: jen ať mi neumastíš peřiny, a spí dál. A já taky usnu, ale za hodinu se zase probudím a už to nevydržím, vstanu a jdu sežrat tu druhou půlku salámu. A tak to jde až do rána. To pak snídám vepřovej bůček. Jak vám říkám, přátelé: nevím, nevím..."

Já vám to říkal, já vás varoval. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek oškrábáno, napenetrováno. V sobotu poprvé vymalováno a natažena špaleta omítkou. Dnes podruhé vymalováno a dvakrát i špaleta. Zítra si jdu odpočinout do práce. :D 

IMG_20200301_164420.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce zahrada...Jalovec udělal radost ,když jsem ho sázel a druhou teď když jsem ho dostával ven....

Pokud bude mít někdo zájem,bude tady něco k darování za odvoz 4tuje,cypřišek modrý,hrachonosny apod....pár keřů a stromů....je mi líto je vyhodit, do budoucího konceptu zahrady je nevyužijeme...stáří cca 5-7let....vykopal a připravil bych je...

 

IMG_20200227_153558.jpg

IMG_20200228_125855.jpg

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska zase venku hnus 😕, tak jsem se pustil do servisu dalších dvou kol. Na Satelisu mám najeto cca 12000km tak jsem kouknul na variator. Výsledek je, že potřebuje repas😳.  Válečný už mají malé plošky, vodítka vůli a řemen už začíná puchřet. No a samozřejmě je potřeba výměna oleje. Takže objednáno a teď jen počkat až to přijde. Co místní bikeři, už jste letos vyjeli? Já už mám 2 jízdy za sebou. Vytáhl jsem vrtuli, ta je už na sezónu připravena. Jednu včera a jednu jsem měl kolem 20.2.

96E2A2A8-0029-4437-9D17-65AE6AE8B196.jpeg

2600BC1D-BE69-432A-A2E3-57E97AB08761.jpeg

A2F79DFE-948D-40D9-8323-FC438B293E56.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno po noční jsem se děsné těšil do pelechu, zapomněl jsem si vypnout zvuk a hned po hodině mi zvonil mobil. Něco jsem odkecal a usnul znovu. Za další hodinu zase mobil zvonil. Tak jsem se na to vybodl a jel pro pár věcí do AK. Snad v sobotu nebude pršet. 

88060751_895440854241766_5440686479753871360_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak souseda nad nami vykradli...s prosikem prisel zda jsme neco neslyšeli...ne neslyseli, protoze jsme uz otupeli z toho bordelu co tam delaji...

Pry se mu tam dostali bez znamek poskozeni pres bezpecnostni zamek...tak si koupil ten stejnej...

Ne ze bych mu to pral...ale asi ho dobehla karma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsme s Pavlem prožili nádherný (byť teda stran počasí spíš ubrečený) den v Kutné Hoře. Začali jsme náštěvou Jezuitské koleje, kde je v prostorách GASK výstava věnovaná Jiřímu Trnkovi - bylo narváno, páč zřejmě všichni slyšeli včerejší informaci o tom, že dnes budou komentované prohlídky vnukem Jiřího. Sice tam bylo hrozně moc rušivých vjemů, ale kdo chtěl a poslouchal, opravdu se něco dozvěděl.
Následně jsme - páč to se v KH musí - navštívili nedaleký chrám sv. Barbory a dobře se za rozumné kačky najedli v restauraci U varhanáře https://www.uvarhanare.cz/restaurace-s-terasou/
Několik kroků od restaurace jsme natrefili do muzea knihtisku http://www.muzeumkutnahora.info/ , kde si mladej mohl skoro všechno osahat. Mě zase zaujal nahraný komentář, který se linul z reproduktorů starých rádií ...
No a odpoledne jsme zakončili prohlídkou Vlašského dvora - tam mě teda zamrzelo, že je mincovna v rekonstrukci, ale i tak byla prohlídka zajímavá (víte třeba, že Dolar vznikl v Kutné Hoře?).
V autě cestou domů bylo o čem povídat - prostě hezký den

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...