Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tak mám to za víc dní:)

v neděli jsme se švagrem (během grilování) překostřili LZ světlo na jeho 307

včera na bowlingu:D

a dneska jsem druhému švagrovi na jeho Focusu měnil olej, sehnali jsme kolo na 15" plechu, které šlo jako normální rezerva (místo dojezdové) a v kufru jsem mu přidělal hasičák

hasičák fokus.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera a dnes ráno kolem 7 nástup s bouracím kladivem na demolici panelu abych měl přípravu na sobotu to tady budou skorobráškové a budeme kopat základ pro vjezd. Zítra ráno to doladím a bude přichystáno. Ale v tom hicu je to o zdraví takováhle raubírna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuju, prijel jsem ho zkontrolovat, zda to s tim kangem dela spravne :D 

jinak me dneska Adelka udelala radost :)

caberg-droid-iron-4.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno zubařka, laboratoř a úprava protézy - fantazie.

Poté jsem zapojoval Ground Zero GZNA 4330XII ve trojkovém superbu v kombajnu. Někdy se až divím co lidské ucho snese za kravál. A to si kolega ujíždí na HardStyle žánru. Pochopitelně to u Globusu někoho trošku asi naštvalo a tak jsme se museli legitimovat policii a byli jsme napomenuti za dělání kraválu na veřejném prostranství bez pokuty, domluva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska s malým návštěva zoo ohrada v hluboké...na centralnim parkovišti v hluboké jsem využil wc a pánovi se zdálo divné že tam jdu i s kočárkem...Tak jsem se ho zeptal kde ho mám teda uvázat když se jdu vychcat...pak čuměl jako puk a ani nepozdravil..Tak mu tu kadiboudu příště pokropim z venku abych byl normální..😋

Jinak zoo pěkná...celkově upravená a dokonce i občerstvení bylo opravdu občerstvením😋

A v tomhle vedru byla i liduprazdna..naštěstí od rybníka foukal pořád vanek tak i na slunci bylo celkem příjemně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsem se vratil z Prahy - uzasne to mesto uzasne to pocasi a celkem uzasni ridici - dnes na me troubil jen jeden "trouba" co nepochopil co jest zip.
Koupil jsem co jsem potreboval tedy dalsi dva gimbalky pro mini kamerky z jednoho mam obzvlast radost.
Udelala se sbihavost u dvornich kluku co toto na nasem aute delaji ....
Cestou zpatky jsem se asi 3x zastavil a mezi baliky se slamou si zalital s dronikem tak ze vzniklo neco jako 30min zaznamu pri ztratovem case cca 2hodin :(
Proste narocnejsi konicek na cas.
A uplne na konci cesty se zastavil u kamose co privezl "ostre cigara" z masa poctive zauzene - tak ze az na to teplo co bylo fakt "spatne" byl den celkem uspesny  ....


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes vykopán základ na vjezd. Začali jsme se skorobráškama nějak v 8 a ve 12 bylo hotovo. Sám bych se na tom drbal minimálně 3 dny. Příští týden bych rád začal s betonováním akorát trochu čára přes rozpočet myslel jsem že začnu v pondělí ale dostal jsem na Po + Út ježdění takže se půjdu sklouznout a betonování holt od středy . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...