Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 10 hodinami, Fruktis napsal:

no dle mě to český poště takhle stačí...adresa příjemce a odesílatele tam je,tak to pro ušetření místa nalepili přes sebe už v Číně.

No a všiml jsi si, že nejdříve je nalepený štítek v češtině od ČP a až přes něj je ten Čínský ???   To je to co mne překvapilo - jak je tohle možné. Přeci to neměla v ruce nejdříve Česká pošta a až pak China :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obavam se, ze dneska byl @Klemoň zasobovat na Novym Smichove :D 

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-auto-na-obchodnim-centru-na-smichove-uvolnilo-betonovy-panel-40423431

Upraveno uživatelem Péťa
Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Scratch napsal:

obavam se, ze dneska byl @Klemoň zasobovat na Novym Smichove :D 

Nee. Já tam byl v sobotu a jedu tam zase zítra 😉    Pokud by se to mělo týkat mne, tak to bude z OC Forum Liberec a nebo Kladno. Obě jezdím s vypuštěnými měchy, abych se tam vešel a tahám "ochrané či měříci plechy" po střeše :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to má tu funkci, tak já ji nevyužívám, ale při vyhledávání na googlu to funguje, jen mi to občas nerozumělo, tak vše ovládám jedním ze dvou ovladačů (delším). Zkoušel jsem i kameru, ale protože ji nepotřebuji, tak jsem ji sundal a je v krabičce. Co kdyby nás doma přes ní někdo šmíroval? :myslim:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...