Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Pred chvilkou jsem se navratil z Brna - krasne mesto ale je treba trosku se naucit tomu jejich "hantecu" kdyz se proste neco nepovede a potkas horkou hlavu.
Nasledne je to Ok ;)
Tak ze naprosta pohoda a tu a tam nejaky ten hlasovej kontakt .... to proste patri k zivotu.

Vsude jsou dobri lide :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem po návštěvě pojišťovny zjistil, že když se od nich odhlásím a pak zase ten den k nim přihlásím, budu platit pojistné auta na příští rok o cca 1800 Kč méně 😯, tomuto systému vůbec nerozumím, ale začínám chápat, co to znamená, když někdo něco mluví o Kocourkově :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle systém mi připadá krátkozraký, protože lidi po odhlášení zjistí, že jsou i jiné pojištovny a za méně peněz, kdežto kdyby ta původní pojištovna zvedla cenu jen o inflaci, tak by si pojistníka udržela :myslim, zvlášt když je to pitomec, co ročně najede relativně pár kilometrů a nemá nehody, tenhle pojistník přece snáší pojištovně zlatá vejce 😉,  ale zas tak moc do toho nevidím, takže se znovu přihlásím (možná k jiné pojištovně) a vyřízeno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že je to tady jak na marodce. Taky laboruji víc než týden s rýmou, kašlem a bolestí kloubů. Teprve včera mi opadla permanentní teplota 37°. Nepomáhají antibiotické nosní kapky, paralen ani ACC na kašel... jediný Modafen mě donutil se vypotit :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PaKr , @pavelu96   no já bojuju už od čtvrtka resp. ve čtvrtek jsem zrušil darování krve protože jsem prskal tak to jsem říkal že bych tam jel zbytečně no a když jsem se vrátil z dílny tak už jsem sotva lezl. Ale včera se muselo předávat jedno auto tak jsem se nějak zprovoznil abych to odpoledne na dílně vydržel no včera večer to by stejny jak ve čtvrtek. Aspoň že už mi opadla ta zimnice ale teplotu nemám bolí mě hlava ale to si myslím že mám od rýmy protože mi nejde pořádně smrkat jak si lehnu tak je mi na zvracení takže pendluju mezi gaučem kde odpočívám v polosedě stolem kuchyni kde inhaluju horký heřmánek a psacím stolem kde se snažím trochu fungovat aby mi nešiblo v kouli. Od včera jsem snědl 3 rohlíky nic víc jako ne že by mi vadilo něco shodit ale ne tímhle způsobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se potím v posteli přirozenou cestou (tím myslím pořádnou duchnu přes noc) , ale dost mi pomohl ten týden v Dolomitech a cca 2 000n.m.. Jako opravdu :super Jestl pomáhal i ten gin se zázvorovým tonikem o tom pochybuji . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Vena garážmistr napsal:

bolí mě hlava ale to si myslím že mám od rýmy protože mi nejde pořádně smrkat

Jo, tak to ti mohu potvrdit. To mám před 14 dny za sebou. Já měl následně "vodovou" ale to se mi výrazně ulevilo . . . (Kromě odřeného nosu)

Jinak mám pro tebe @Vena garážmistr něco do dílny (po práci) :mrk    Nečti "na práci" :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...