Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 1 hodinou, ozzy56 napsal:

jojo, koláč mám teď na večeři :super,  já su na sladké no , tak jsem dostal aj rybíz s cukrem 😉

 

Před hodinou, Fruktis napsal:

To jsem dlouho neměl...hned bych si dal... uplne se mi vrátily vzpomínky na sklizeň rybízu u babicky🤗

Já měl několik let chuť na borůvkový knedlíky, ale kynutý jaký dělávala máma ... a v sobotu jsem je měl!! Holka je koupila v Lidlu, chlazený, 6 tenisáků XXL a slušně naplněných. Cukříček, máslíčko, tvaroh, smetana ... TVL sladký si dám 2 x do roka, ale to bylo óčko teda ... 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na severu boruvky - na jihu svestky
sakra jak ja bych si dal pjery (kynute knedliky se svestkou) bohuzel babicka co to fakt umela uz to nezvladne - uz nejaky rok je lezak
a zase z druhe strany sypana buchta - tam uz taky neni moznost - sice sem to skousel vyrobit sam ale ne vzdy to je jak od "babicek" prece jen leta skusenosti jsou leta skusenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne s posypkou - sypana
lehci recept - tak pul litra oleje do plechu (mozna mene mozna vice - musi tam byt hladina)
mouka a kyprici prasek smichany / pulka do plechu
vanilkovy cukr a tvaroh z kelimku promichat  nalejt na tu mouku
zasypat zbytkem mouky a nahoru nastrouhany maslo

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je trochu větší než měl posledně tu "cabrio motokáru".  Do tuteho bych asi vlez i já i když to má zavřetou tu střechu. Do tej "cabrio motokáry " bych se nenasoukal. Stavoval se u mě na dílně včera než vyjížděl na svůj výlet. 

  Jinak včera jsem strávil skoro 3 hodiny na registru vozidel kvůli zapsání TZ pro zákazníka. A jako to jejich hlásání že se bude digitalizovat státní správa to jaksi nekoresponduje s tím jak to tam probíhá všechny lejstra co jsem tam sebou donesl si kopírujou a ty kopie se ukládají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Hafity napsal:

To je to auto tak malé, nebo ty tak velkej :myslim  Ta fotka docela klame.... :aut

podle mě je to malé auto 😉, jel jsem s tím a jede to sice super, ale živit bych to nechtěl, ani servisovat--tohle je pro někoho, kdo má banánový sad..., stejně mě po převratu překvapilo porsche (asi 911), co prodávali po frýdlantskými mosty, tehdy jsem do toho ještě vlez i vylez 😂, ale 3.5 mio, co za to chtěli bych nedal ani náhodou--to taky bylo malé autíčko s raketovým motorem, kde každý metr auta stál milion 🙈, spotřeba 25 litrů supru říkal ten maník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň - něco málo přes čtyři roky mám 307CC a nevím, jak jsem do té doby mohl být bez auta se sundávací střechou. Střecha je nahoře jen když prší, sněží nebo je ještě větší kláda než -2 st. Opálené čelo a ruce k letní jízdě patří, výbavu jsem rozšířil o dvě kšiltovky, 50ku opalovací krém a repelent. 

Upraveno uživatelem petrinza
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovezl jsem novou mašinu na zelenej mor. Sbohem sekací traktůrku ve společném vlastnictví. Moje nervy budou mít konečně klid. Vozík za trakturek prodám a koupím vozík k tomuhle, a bude klid

 

20220804_163539.jpg

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mulčovač, jeden mulčovací nůž Oregon 71cm. Ted jsem to byl vyzkoušet, seká parádně, nezustavají za tím dlouhý stonky jak za trakturkem, protože si je to nepokládá až k zemi. Bubnovka se dá k tomu kupit taky. Nebo verzi v sadě s bubnovkou

Dá se k tomu pořídit sposta nástavců - https://www.dakr.com/pohonna-jednotka-panter-fd2h-s-mulcovacem-m70.html

když odscrooluješ dolů tak tam jsou v nabídce. Rozhoduju se mezi vlekem se sedačkou nebo přední korbou https://www.naradinazahradu.cz/podvozek-riditelneho-voziku-kor-220-pro-stroj-panter/

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Kup si rozmetadlo. Bude se ti hodit jako příslušenství k vašemu pejskovi 😆

Edit, tak nic, tohle je na posyp nebo hnojiva. Beru zpět 🤣

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...