Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

D11 kolem Poděbrad je taková normálně :D Není to vyloženě tankodrom, jen je to tam udělaný z nějakýho důvodu na "pásy", tak to trochu drncá. Za mě nic strašnýho proti jiným dálnicím. Za mě je to poměrně pohodlný, jak ve staré 307 tak v novým renaultu. Nijak extra vibrace nebo rázy to do auta nedělá. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my to mame trosku jinak, nejsme tak striktni, ale poslouchat ho naucime, aspon jako arwen doufam, ale myslim, ze chalupu bez plotu neda a cekaji me nejake dodelavky......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno jsem nesrazil jen zázrakem motorkáře co predjizdel na plný přes křižovatku a na 70...mel to na kapotu tak dvacet čísel...ani zanadavat jsem si nestihl jak to bylo rychly🙈

A pak jsem ušetřil kočku popletu co se při útěku nevešla do plotu a rozhodla se prebehnout zpět... Sice mi všechno spadlo ze sedadla, ale cica prezila😁

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě dneska předjižděl magor ve Favoritu, ja tempomat na 95 a on se najednou rozhodl předjet, taky to měl 20cm, do protijedoucího Audi a před muj přední narazník, brzdili jsme oba, jen Favorit si vesele frčel dál. Debil, už jsem viděl jak se kroutí plechy.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes za autem vlek a na něm plný IBC 600 litrů vody, jedu lesem na dvojku do kopce, idiot za mnou jede nalepený cca kilometr,nepředjíždí, bliká troubí, místa má na předjetí dost (běžně se tam předjíždí, i když cesta je úzká), pak v tom nejužším místě v zatáčce mě předjede, klepe si na čelo a furt troubí--kde se tihle psychopati berou ?? 🙈😯

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 Berou se v beznem zivote - toto jsou posledni dobou cimdal castejsi pripady.
Asi nejaka flustrace ci co ;) pokud nepochopim ze tahnu za autem bezmala tunu je neco spatne.

Ma reakce klid a kdyz prijde na nejakou komunikaci nechavam "ho" vypovidat - nastesti na postuchovani a fackovani jeste nedoslo ale i to cekam.

Tuhle v noci prave na D11 auto za mnou dalkove - probliknu varovakem nic rikam si asi specha - auto me dojelo a stale dalkova tak poustim nejdrive
predni a pak teprve zadni mlhovky /tuhle posloupnost pustil doprovozu - piiip/ NIC.
Ale kdyz me predjizdi jel celkem rychle tez troubil.
Pokud "nevedel" ze se daji svetla stahnout kdyz jsem nalozeny je to stejne za volantem asi jako ridic nema co delat!

 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme s Pavlem zajeli do outletu u letiště. Ne snad, že bychom tam chtěli něco kupovat, ale jak mladej sbírá "turistické vizitky", tak jsme se díky tomu dozvěděli, že je tam otevřený prý
největší dětský zábavní park Majaland https://pop.cz/majaland/?gclid=Cj0KCQjw54iXBhCXARIsADWpsG-BrRWWjB80qUy3IlIcElY_Of6-6aWZVaXpmBPwUK0KSdNcEOFEvIIaAoJvEALw_wcB (tam jsme "jen" koupili vizitku, patnáctiletého 195 cm vysokého kluka už to neosloví :D )
Ale lákala nás návštěva Dinosaurie https://pop.cz/dinosauria/. Jako zajímavý asi jo, nicméně za cenu vstupného nám to jednou stačilo.
Největší nadšení tak sklidila prodejní výstava veteránů ENGINE CLASSIC CAR GALERY https://pop.cz/outlet/zazitky/engine , která je zdarma a kde jsme pobyli možná i přes hodinu. Byli jsme tam už podruhé a když někdo budete mít před odletem na dovču zbytečný čas, tak návštěvu tohohle prostoru doporučuju
image.thumb.png.34a4c81a171ae55e4d71a6e7d39e3270.pngimage.thumb.png.ba60ca45247adbf6909440706b99fe4b.pngimage.thumb.png.103f5c51674ec20eff584ee10bf8054e.pngimage.thumb.png.9a4517e8b3ac467e8e16872c65c58d78.pngimage.thumb.png.5d51539b00a8d216a6928a1b1d5850b6.pngimage.thumb.png.f6a05aeccdea6675770f66b7bf0cfb43.png

 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd to žluté báwo má strejda, ale asi ho nikdy nedodělá :D, dinosaurii zvazuju, ale je to proste raketa a recenze poukazuji na t ze, za hodne penez a malo muziky, tak nevim..... jaky je tvuj nazor?

majaland mam taky v merku :D ale nejlepsi aktivita ted pro holky asi bude chlupatec nekde v lese..... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je full HD aneb HH jakože Fakt Hodně Dobrý dílo, Hodně Hustý, klobouček, poctivá práce. Jsem zvědavej na tu plachtu: mám to opačně, prší mi z ty nízký strany od sousedů kam mám cca 120 cm zídku zakončenou taškama, tak jsem tu mezeru vyřešil mřížema s vnějším čirým plexisklem svedeným na parapety a na ty tašky spádovaný k sousedovi. A že je to západ tak tam přijdou asi svinovací bambusový rolety ... jestli nebude lepší ta tvá plachta teda ... to si počkám 😂

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...