Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kam na víkend (k moři)


Recommended Posts

Vikend som teda stravil v malom mestecku Sveti Juraj asi 9 km pod Senj. Vyborne ubytko priamo pri mori s velkou terasou. Je to take ospanlive mestecko idealne na solo vikend , stravit tu ale dlhsiu dovolenku s detmi je pre mna dost nepredstavitelne. Inac bez vyhrad. V miestnej restauracii vyborne spagety s darmi mora :super

post-33210-14109638836635_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto: nejen Dušan propadl kouzlu Chorvatska..........

Bohužel, letos mi to nevyšlo z rodinných důvodů. Napadlo mě, že bych mohl na prodloužený víkend například se podívat do Caorle v Itálii. Ve čtvrtek na večer vyjet a v sobotu navečer se vrátit. Nemáte někdo nějaké zkušenosti?

[upravil dne 21/7/14 15:43 od OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdili jsme takhle čtvrtek neděle několikrát do roka na Mali Lošinj, na potápění, měli jsme tam základnu a od baráku k baráku to mám 1000 km, večer vyrazit a ráno tam. Teď už to je brnkačka, je dálnice přes celé Slovinsko. Já tu Itálii nemusím, mraky lidí, kilometry písku a slunečníků. Já raději malinká zátoka a být tam sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto: nejen Dušan propadl kouzlu Chorvatska..........

Bohužel, letos mi to nevyšlo z rodinných důvodů. Napadlo mě, že bych mohl na prodloužený víkend například se podívat do Caorle v Itálii. Ve čtvrtek na večer vyjet a v sobotu navečer se vrátit. Nemáte někdo nějaké zkušenosti?

[upravil dne 21/7/14 15:43 od OK406]

Caorle jsme jeli s Pavlem na otočku loni a zalíbilo se nám tam tak, že nakonec místo do Černé Hory jedeme na týden tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, srovnávat Caorle a Černou horu je podobné jako srovnávat osobák a tahač. Každé je úplně něco jiného. Zaplať bůh, že se spoustě lidí líbí to ne zrovna čisté moře a písek kam se podíváš, vcelku bez života, protože kdyby se to najednou všechno nahrnulo na jih, tak by i skalnaté pobřeží bylo omleto do kulata.

Prostě je to jako v Bulharsku.

Když chceš stín, nezalezeš pod pínii, ale pod slunečník, když chceš skočit do moře tak musíš hledat nějaké molo či přístav a ne nejbližší skálu, a když si chceš dát pivo tak Tě stojí dvakrát tolik.

Ale fakt proti gustu žádný dišputát, jak říkala moje babička.

A také si dávat pozor na doklady a peníze. A o autě už vůbec nemluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mně je opruz v podstatě jakýkoli moře - Caorle nad Černou Horou zvítězilo dojezdovou vzdáleností kontra cenou (je to poloviční vzdálenost, tzn. i s prckem se dá ujet za den a když si vezmu cestovní náklady a srovnám si rozdíl v ceně bydlení, tak je to téměř 0:0). Jinak v Caorle jsem loni byl s Pavlem vysloveně na otočku - jsou tam hezké pláže s pozvolným vstupem do moře, pro dítě ideální stav.

Jediný co bude vůči té Černé Hoře dražší je jídlo, ale věřím, že i to se nějak podaří zvládnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega byl u Grada, kemp se jmenuje Europa Village, nebo tak nějak. Byl spokojen. (Jel jsem okolo, ale nenapadlo mě se tam zastavit).

http://www.villaggioeuropa.com/2009/eng/dovesiamo.php

[upravil dne 22.7.2014 12:17 od P607Olda]

[upravil dne 22.7.2014 12:18 od P607Olda]

[upravil dne 22.7.2014 12:18 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Na ČT jsem shlédl pořad o Chorvatsku a o Jadranu. Je to velice pěkně udělané a až lákavé k návštěvě některých uvedených míst. Možné že po shlédnutí pořadu někdo navštíví v létě některá místa uvedená v pořadu.

Mě osobně zaujali oba pořady. Takže námět na výlet o dovolení už je :super .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...