Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Trvalé podsvícení hodin


DiaJee

Recommended Posts

Ahoj, mám problém s podsvícením u hodin. Když rozsvítím světla tak se mi vypne podsvícení u hodin. Je to na prd, protože přes den a ani v noci nejdou ty hodiny přečíst. Nevíte někdo jak to obejít nebo přenastavit aby to svítílo neustále když budu mít klíček v zapalování a rozvícená světla?

Mám jednoduchý display na středu pouze s hodinami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu: mohl by jsi to prosím nějak více popsat. Stejný \"problém\" trápí i mne. Nevidím ani hodiny, teplotu, ani na panelu ovládání topení (nastavená teplota atd.) Vždycky musím zhasnout světla a zkontrolovat to.

Dá se to nějak vyřešit? Chtěl jsem kvůli tomu řešit denní svícení, ale pokud by to šlo vyřešit takto, bylo by to super.

Díky

rok 2000 nemux.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, zkoušením pokus omyl to byl nakonec pin č. 4 ;)

Dave_GTI : vzadu za panelem je konektor a v něm několik vodiču. U sebe jsem musel konektor odpojit od displaye a potom jsem na konektoru v pulce odepl kryt který chráni tyto piny a zkušením odpojení jednoho po druhém jsem narazil na ten co dává impulz pro vypnutí žárovky při rozvícení světel.

[upravil dne 12/7/14 16:25 od DiaJee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...