Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Maximálka ???


Pietro

Recommended Posts

Zdary, chci se zeptat, zkoušeli jste už svý miláčky prohnat na 5 někde po dálnici nebo podobně, kolik zvládnou než je nekompromisně zarazí omezovač? Já jsem to ještě nezkoušel, tak by mě docela zajímalo, kolik se dá vytáhnou z benzínu a kolik z naf?áka. Zkoušel jsem to akorát na svý původní Mazdě V6 1,8 benzin, měla psáno 209 km/h, já jsem dolez někam nasd 190 km/h, protože mě do levýho vyrazil z pravýho pruhu strejda s Favoritem a byla docela honička to ubrzdit (když on to kalí :-) 100 km/h) Díkes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda ze nejezdim uplne podle predpisu:D:D a ze obcas mam zavodnickou ale vzdy pouze v ramci bezpecnosti a tenhle druh adrenalinu nevyhledavam tak ti nemohu rict:cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po městě fakt s**u na nějaký závodění. Viděl sem toho už docela požehnaně a někerý chodci sou tukoši a za ten průser to nestojí. Je fakt, že sem tam zaspim a pak de prdel stranou, takže než se nablížin do Prahy, tak holt těch 150-160 svyštim. Jelo by to asi i víc, ale už takhle mam staženou pr**l. Po pár prdách mě už závodění přešlo....:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to ja jsem takovy polovicni zavodnik.. Ve meste to vetsinou prdim, teda urcite to prdim tam, kde neni dostatecne siroka cesta a motaaj se tam ti DDO - to le potom lamarna tam zavodit, ale na siroke ceste: NO PROBLEM

S Piginou jsme jeli max 185 podle tacho, ale to bylo uz tak 4 roky z5. Zavodili jsme z Mohelnice do Olmika s nejakyma 3 Endurama :o) ale nakonec vymekli oni.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu srovnat 2 Pažouty, které jsem měl/mám:

205 1,9GTi - 190km/h jela, ale nebyla to zrovna příjemná cestovní rychlost... ;) Jinak jsem jezdil do 130, maximálka v tomto autě nebyla tak zajímavá, spíš jsem si ujížděl ve zrychlení (málokteré auto umí to, co 205 GTi...) a v zatáčkách...

306 1,8i - tak teď jsem ji na suchu poprvé víc prohnal (jeli jsme 4), tiše a spokojeně si ševelí ve 160km/h s dost velkou rezervou. mám pocit, že mi to ale stačí... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka

Ja jsem jel 190 v nemecku na dalnici a pak sem se rozmyslel ze uz dal nepujdu, prece jenom Pepca uz je starsi kousek.

Jinak striktne dodrzuju rychlosti a jsem pro nejprisnejsi tresty za bezohlednou jizdu!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám 1.4 306 Breaka a už jsem tam měl něco málo pod 200. Bylo to ale z mírnýho kopce. Po rovince to jede těch 180, i když má podle papírků maximálku na 168. Je holt dobře zajetej.... A nejůžasnější je spotřeba při těch vysokejch rychlostech, která něpřeleze 8 litrů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205GTI plně naložená ve krátkodobém testu 195 a pořád se jí ještě chtělo. (řekl bych že se jí ještě hodně chtělo) Ale svezení nic moc. Malé auto na takovou rychlost. Lepší je jezdit normálně a vychutnávat si to brutální zrychlení při předjíždění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K puvodni otazce: ja jel maximalne 160 (D1) - potreboval jsem predjet par kloboucniku. Predchozi majitel (70 lety zavodnik:) ) ma fotku 190km/h a rikal, ze kdyby vedel, ze ho to bude stat 2 litry, tak by jeste pridal - pry mel jeste rezervu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zatim jsem to skousel u P jenom jednou a to nebyl motor poradne zajetej (cca 4000 km) a jel jsem tachometrovych 190 Km/hod, bylo to ve tri rano na dalnici kde nejel vubec nikdo, dalsi test bude zase az na jare az bude motor zajetej a obuju zpet letni pneu.

Jinak jeste s Feldou jsem jel v nemecku spocitanych podle prevodu 202 Km/hod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...