Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje 5008


spider.skret

Recommended Posts

Zdravím, mám koupenou 5008 Alure 1,6 HDI bílou, rok výroby 2014 (novou) a chci se zeptat, jestli jsou na zaruku tyto zavady, nebo jestli je to normalni:

- vrzou obe predni sedadla ?

- v prostoru motoru pod steraci je tesneni, lista na ktere je uchycena nadrzka z brzdovou kapalinou a cela ta lista s tesnenim i s nadrzkou je volne a sroub je dotazeny?

- pod autem na leve strane (strana ridice), u zadniho kola je hadicka v uchytu a tento uchyt nedzi,

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tak uz jsem 2 x reklamoval sedadlo u ridice - neco dotahly, ale stale to vrze, pry se na to zameri (vrze vam to?).Reklamace stribrnych list pod okny byly mimo - upevnili je na misto jak maji byt, uz se nehybou.Reklamace airbagu - vymenea eidici jednotka airbagu. Reklamace parkovaciho asistenta - vymeneno vadne cidlo.Reklamace posunuteho svetla - vymeneno a dano jak ma byt.

Co se tyce v prostoru motoru pod steraci je tesneni, lista na ktere je uchycena nadrzka z brzdovou kapalinou a cela ta lista s tesnenim i s nadrzkou je volne a sroub je dotazeny , tak tato vec je volna ve vsech 5008 a ma tyk byt (divali sme se do dalsich 5008 - je to stejne)

Zajima me jestli Vam taky vrze sedadlo ridice? Dik s pozdravem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 1 měsíc později...

Mě začalo teď (kolem 17-ti tis.km) občas povrzávat sedadlo řidiče. Není to vždy, jen asi při určitý teplotě a nastavení sedadla. Přijde mi že je to ten plast u boční lyžiny. Budu to sledovat popř. reklamuju.

Koukám že už jsi zreklamoval dost věcí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 1 rok později...

Tak, a je doma !😀

P5008.jpg

Po dvoch mesiacoch čakania je od piatku  doma nová 5008, Allure 1.5  blueHDi 130k EAT8. Po prvých 300 víkendových km som max. spokojný.  Doteraz som jazdil na 807 2.0HDi. Samozrejme rozdiely tu sú a dosť veľké. Bol som zvyknutý na priestor okolo seba, tu je to trochu "intimnejšie". Ale je to o zvyku a na dobré sa ľahko zvyká. Ešte som sem-tam šľapal do prázdna ľavou nohou, ale to časom prejde 🙂.  Na dnešnom výlete sa mi vnuci trochu smiali, lebo som sa ich občas  pýtal,, či už máme naštartované.  Chod motora bol tichý a kľudný, len pri 5. stupni okolo 2000 ot. keď som razantnejšie pridal, počul som nejakú rezonanciu, ale odhadujem to na nejaký plast v motorovom priestore. Inak v pohode, až som mal niekedy pocit, že sa veziem v elektromobile. Spotreba za prvých 296 km je podľa PC 4.7 litra a to som miestami skúšal aj ako to "vyletí". Cesta bola Piešťany, okolie, Bojnice ZOO, Piešťany po okreskách. 

Tak zatiaľ toľko, ďalšie pocity a skúsenosti neskôr, asi po 1000 km.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...