Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chip motoru


Jaris

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych se zeptat. jestli někdo nemáte zkušenosti s chipem motoru 2.1 DT NA 406TCE. Výkon by měl vzrůst o 30 koní a krouták o 60 Nm. Jde mě spíš o tom jak na tom bude spotřeba a jak se stím vyrovná turbo. Nerad bych ho odrovnal. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jo jo to by mě taky zajímalo:papa Včera jsem se svezl chiplim Golfem III 1.9TDi, znát to docela je! Přemyšlim už dlouho o chipu na svoje auto:myslim

Co jsem se pídil po chipech, tak někteří servisy, chipujou auto tak, že motoru zvýšení výkonu vůbec nevadí, a spotřeba naopak až o 10% klesne. Tento způsob chipování je prý dán tím, že výrobce staví auta tak aby byly provozuschopný i v horších klimatických podmínkách než u nás! Tedy výkon z chipu by se měl využívat touto určitou rezervou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, nadhodil jsi zajimavou temu...tak hned pripajim muj dotaz ohledne CHipu na 1.9TD 66Kw... v Diesel-technik(Kladno) mi deklaruji vykonovy narust o 20koni na takych 81Kw..co je jako 2.1TD..ale ze to jede lip jak ta 2.1..je to lehci atd. No ja bych potreboval vedet ,jestli s tim nema nekdo skusenosti.... chtej za to po dohode 6000Kc. Prave vaham,jestli se oplati dotoho jit, protoze prece jenom je to starsi motor (r.v99) a chci si jeste to auto 2roky nechat :))) Da se nejakym jinim spusobem zvednout vykon napr. nove sportovni filtr vzduchovy ? pomuzou AL disky? Jelikoz mam combi,tak se mi to zda vcelku lenivy...

joKer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: joKer

Ahoj, nadhodil jsi zajimavou temu...tak hned pripajim muj dotaz ohledne CHipu na 1.9TD 66Kw... v Diesel-technik(Kladno) mi deklaruji vykonovy narust o 20koni na takych 81Kw..co je jako 2.1TD..ale ze to jede lip jak ta 2.1..je to lehci atd. No ja bych potreboval vedet ,jestli s tim nema nekdo skusenosti.... chtej za to po dohode 6000Kc. Prave vaham,jestli se oplati dotoho jit, protoze prece jenom je to starsi motor (r.v99) a chci si jeste to auto 2roky nechat :))) Da se nejakym jinim spusobem zvednout vykon napr. nove sportovni filtr vzduchovy ? pomuzou AL disky? Jelikoz mam combi,tak se mi to zda vcelku lenivy...

joKer

Lenze tvoj Peugeot je TD tz bez injektora/priameho vstreku,cize aj bez riadiacej jednotky,takze chip tuning je nemozny.

Len nechapem,preco to davaju za 6.000CZk,ked vonku dobry soft nezozenies/nekupis pod 10.000CZk,a ze Ti nukaju nieco,co nejde tak to je ina kava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DUSAN : Lenze tvoj Peugeot je TD tz bez injektora/priameho vstreku,cize aj bez riadiacej jednotky,takze chip tuning je nemozny.

no lenze ja mam riadiacu jednotku.. Tieto 1.9TD se delali s ridici i bez ni..ja mam r.v99 takze mam ridici jednotku(i kdyz jednoduchou logikou zn.BOSH). Joo a puvodni cena byla 8300Kc za chip...ale jsem ho ukecal bez faktury na 6000Kc ..

mozna se ted pletu ..ale 1.9TD ma vstriko do predkomurky...to je vlasne taky vstrik...ale neni to to I-cko primi vstrikovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tou spotřebou bych tolik nesouhlasil. kámoš má fabii 1,9 tdi měla by to bejt druhá nejsilnější verze. a musim říct že mu to jede pěkně. a to s tou spotřebou mu prej taky řikali. a teď má místo 6-ti 8l/100km.ale může to bejt klidně tim že to prostě líp jede tak mu víc dává. kdybyste mu dávali pořád stejně jako před čipem tak by asi žral míň. a jestli se nemejlim tak chip znamená že od výrobce ekologickou - ekonomickou spotřebu trošku pozměněj tim že ŘJ dává jen víc nafty a jiná úprava na tom neni. ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: joKer

DUSAN : Lenze tvoj Peugeot je TD tz bez injektora/priameho vstreku,cize aj bez riadiacej jednotky,takze chip tuning je nemozny.

no lenze ja mam riadiacu jednotku.. Tieto 1.9TD se delali s ridici i bez ni..ja mam r.v99 takze mam ridici jednotku(i kdyz jednoduchou logikou zn.BOSH). Joo a puvodni cena byla 8300Kc za chip...ale jsem ho ukecal bez faktury na 6000Kc ..

mozna se ted pletu ..ale 1.9TD ma vstriko do predkomurky...to je vlasne taky vstrik...ale neni to to I-cko primi vstrikovani

Pokial nemas TDi/HDi motor,tak tam nemas RJ a neda sa to spravit/upravit software

Ale pokial mas oznacenie TD tak tam nie je RJ,najlepsie je ked sa na to pozries a ked najdes RJ bude urcite Bosch a cislo zacina 0 281 xxx xxx v tedy sa to da upravit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...