Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Praha se chystá zavést nizkoemisní zóny


Fruktis

Recommended Posts

A ta auta jezděj po městě sama???

Nicméně nějakou regulaci provozu v centru částečně chápu, částečně se mi taky nelíbí. S regulací provozu v centrech by se dle mého mělo začít až bude dokončen pražský okruh a řidiči aut nebudou nuceni projíždět Prahou přímo pod koňským ocasem. Jestliže máme v horní části Vencaplacu jednu z nejfrekventovanějších městských komunikací,. pak uzávěra okolních komunikací zdá se mi poněkud zbytečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ta auta jezděj po městě sama???

Přesně moje pointa.

Reagoval jsem tím přesně na tenhle dementní výrok (města pro lidi, ne pro auta), který se objevuje všude po českém Internetu.

Co nechápu je to, že 106 s 1.0 motorem do zóny nepustí, protože Euro 2, ale 5.0 V10 TDI zrůdy naprosto v pohodě, protože Euro 5. Trochu na hlavu ne?

[upravil dne 10/7/14 13:14 od Džůny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nase ulice u rodicu u rodinnych vilek se zmenila v parkoviste satelitaku, a ty hovada to narvou proste na jednu stranu a jeden za druhym a mista tam nejsou pomalu ani na vjeti na zahradu. a nejakem couvani s vozejkem do vrat si muzu nechat zdat. A nikdo s tim nic nedela....takze jsem v tomhle smeru i za nejake parkovaci zony....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ta auta jezděj po městě sama???

Nicméně nějakou regulaci provozu v centru částečně chápu, částečně se mi taky nelíbí. S regulací provozu v centrech by se dle mého mělo začít až bude dokončen pražský okruh a řidiči aut nebudou nuceni projíždět Prahou přímo pod koňským ocasem. Jestliže máme v horní části Vencaplacu jednu z nejfrekventovanějších městských komunikací,. pak uzávěra okolních komunikací zdá se mi poněkud zbytečná.

On nekdo mluvil o uzavere okoli magistraly bez magistraly? Zona ma byt vcetne magistraly, aspon se proda vic bumazek :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu tohle myšlení lidí. Někde vznikne problém - málo park.míst, lidé parkují o ulici vedle. Tak to vyřešíme tím, že jim budeme nadávat do hovad a zavedeme zóny. A co takhle je na radnici podpořit a umožnit vznik více park.míst, podzemních garáží, park.domů atd.?

Vím, v Praze je hustě zastavěno, těžko se staví. Ale v menších městech místo je, ale bohužel vítězí omezenci. A tak se po vzoru Prahy začínají objevovat tyhle pakárny typu park.zón a emisní jdou hned v zástupu.

Bohužel dnes jsou radnice obsazeny způlky aktivistickými idioty s touhou spasit svět a způlky zkorumpovanými mafiány. Pro ty první je omezovací zóna idealistický sen a pro ty druhé zdroj příjmů. Na netu se píše jenom o Smetanově nábř. v Praze omezované cyklofašouny, ale sami si zjistěte co se pod pokličkou chystá u vás doma.

Sám jsem byl zděšený, kolik neziskovek, rozuměj příživníků, dostává z našich daní pravidelné dotace od města a zároveň i od kraje a jak moc tihle zmrdi ze zákulisí ovlivňují chod města. Jakmile na netu o svém městě objevíte zmínky o Dopravním generelu či Plánu udržitelné mobility, zřejmě už všivárna dosáhla kritické úrovně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, ale na Čerňáku se zatím žádné parkovací zóny nechystají (aspoň teda co já vím)

na cernaku ne, ale ti co se nevejdou na P+R nebo jej nechteji platit, tak to narvou na rajsky zahrade primo do ulice nasich. A to je kolikrat fakt super kdyz v 6 rano prijedou, mlatej tam dverma, hulakaj a jdou na metro. A clovek by mohl jeste v klidu hodku spat. To ale nemuze, protoze prijede druhej, scenar skoro stejny.....atd atd :D

Bylo to mysleno tak, ze plne chapu parkovaci zony, ja ted fakt kdyz jedu k rodicum, tak jsem rad, kdyz se zvladnu narvat do mezery, kde jsou vrata....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...