Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vybíráme detektor úniku plynu


venomcz

Recommended Posts

Ahoj chlapi , obracím se na Vás s radou a doporučením na výběr vhodného detektoru , který bude hlásit přítomnost plynu v bytě .

Jedná se mi o to , že se stěhuju do nového. Máme tam vlastní plynový kotel s komínem. Nechám udělat revize - to je jasné. Ale do budoucna , chci mít jistotu že nebude unikat plyn popř. už spálený plyn z komínu někde do koupelny .

kotel mám od junkers ale typ přesně nevím ale měl by to být tento http://kotle.heureka.cz/junkers-zw-24-2-dh-ke-ceraclass/

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebujes bud dva detektory - jeden na metan, druhej na CO nebo kombinovany detektor

Kombinovany GHD70 delala (mozna jeste dela, ale uz ho nema na strankach) fy JTO z Roznova, stal cca 3000 bez DPH.

Jednotlive detektory (podle mne hracky, ale do bytu asi staci) dela Jablotron.

S kombinovanym detektorem je trochu problem s umistenim, protoze detektory metanu (zemniho plynu) se davaji pod strop, detektory CO do cca 150cm, do bytu bych to dal niz (cca 100cm), protoze predpokladam, ze tam budou deti

[upravil dne 9/7/14 08:24 od Mysak_Bob]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš bych to viděl separátně už kvůli ceně .

Cena 3 tisíce bez DPH je docela dost.

Děti nejsou a v blízké době zatím nebudou takže to dám do výšky hlavy ve vaně při koupeli ať máme jistotu.Předpokládám že tento kotel má nějáké ochrany a nemělo by dojít k úniku ale člověk nikdy neví .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...