Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio s USB?? Ma niekto neake skusenosti?


ludom

Recommended Posts

Zdravim majstri,

xem si kupit nove Radio do auta a premyslam nad modelom s USB, ale zatial som nasiel len Par blbosti znaciek Sencor, Roadstar a tak, najviac sa mi pacilo neake Yakumo Hypersound, ale nemam tusak co su zac,

a este jedna vec, mam v aute 8 reproduktorov, ale tie v zadných dverach asi nie su zapojene/osadene, nemal som to dole..

a kazdy z tych repro ma 35W sin,

lenze tieto radia - moc neverim ze maju skutocne vykon ako pisu 45, 50W zalezi od modelu,

Btw: to jakumo vyjde neakych 4500,- tak by som ho mozno aj vzal lebo nema neak prehnane vela blbosti na displayi.

dik

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, přsněna rádiu je to 4x50 ale ne sinus ale max.

a jak jsem psal jinde kvalita je uměrná ceně, a kde není kvalita snaží se výrobce nalákaj nějakejma hovadinkama co jiní nemaj :aut

osobně bych vybíral dle zvuku, na co ti bude USB? stejně to bude umět CD-RW s mp3 a stačit ti bude 1až3CD, horší bude zvuk ten USB nezachrání :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.Nejsem sice hudebně nadanej.Ale radio od Sencoru mohu docela doporučit.Za tu cenu hraje velice dobře(daleko lépe než původní radio ve 405).Pokud budeš chtít se vstupem tak je lepší se slotem na pamětovou kartu.V PC nahraješ cokoli.Žádný pálení.Jasně najdeš lepší rádia,ale bude to mít jen o málo lepší zvuk,ale zato o mnoho vyšší cenu.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbost :aut

jednoduše se zamysli:

např. :

jakési rádio s USB nebo jinou hovadinkou, už jen proto že ta ovadinka stojí určité peníze tedy čáct ceny (řekněmě 1000,-) a tudíš se ošídí součástky na zvuk., aby výsledná cena byla 4500,-

porovnáme s nečím lepším:

Alpine za 4500,- kde nejsou hovadinky a zmíněná 1000,- jde do součástek na zvuk, pak musí být lepší.

nezlobte se na mě, ale když porovnávám rádio, tak samozdřejmě za stejnou cenu a podle mě jde hlavně o zvuk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

USB klucik nahram za minutu, a je to omnoho skladnejsie ako cd, a podstatnejsie je to, ze nebude skakat, lebo o neakom buffry sa tam nepisalo, tak neviem, predsa tie cesty su dost derave....cena ma akosi netrapi, dam si to nakladov,takze.... ta tisicka sa tam neprejavi:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tou tisícovkou jsi to asi nepochopil, tase projeví kazdopádně na kvalitě zvuku u stejného rádia, tak jinak: neco jiného by bylo u rádia S USB co by bylo o 1000 dražší tam by se dalo říc že zvukové komponenty jsou stejné jako u toho o 1000 levnějšího.

nevím jak jsou na tom rádia alá značka větnamec, ale dnešní rádia problém s díramy nemají, nic nepřeskakuje:mrk

pokud chceš porovnávat USB s CD tak usb je sice skladnější, stačí ti ale klidně jen jedno CD v mecanice, USB je ale taky dražší kolik stojí takové 512? rozhodně víc než za CD za 10kč, s tou rychlostí bych to taky tak neviděl zkoušel jsi někdy jak dlouho trvá USB nějakej 700MB myslím že to CD je vypalené za stejnou dobu

pokud jde o mě koupím raději alpine, pio, claron a pod. než cokliv s čímkoliv navíc alá USB

[upravil dne 8/10/05 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je mimo misu, mam par 512 tak ma to netankuje, rychlost je uplna pohoda na usb2, s tou 1000 som to pochopil neboj,

ale co sa tyka toho \"radioveho dierovania\"tak to ma celkom zaujima, pretoze mam zatial blaupunkt a dost casto mi tam vyleti signal a zacne mi to pipat\" rad by som sa zbavil prave tohto neduhu, da sa to neak prestavit, alebo je to v plnej moci citlivosti tunera???

ale je pravda ze by stacilo cd, lenze ja to furt potratim a usb mam na klucoch, tak preto by mi bodlo nieco s usb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ludom

cena je mimo misu, mam par 512 tak ma to netankuje, rychlost je uplna pohoda na usb2, s tou 1000 som to pochopil neboj,

ale co sa tyka toho \"radioveho dierovania\"tak to ma celkom zaujima, pretoze mam zatial blaupunkt a dost casto mi tam vyleti signal a zacne mi to pipat\" rad by som sa zbavil prave tohto neduhu, da sa to neak prestavit, alebo je to v plnej moci citlivosti tunera???

ale je pravda ze by stacilo cd, lenze ja to furt potratim a usb mam na klucoch, tak preto by mi bodlo nieco s usb.

Nemůžu si pomoct, ale kupovat \"shitovský\" radio kvuli tomu, že ztráciš CDčka....:roll

Když si necháš CD v autě, tak je neztratíš...a když si představím, že bych mi měla z rádia trčet nějaká USB flaška a na ní se ještě k tomu fšemu houpat svazek klíčů...:bojim

Mám rádio na mp3 od JVC za 3 a půl a jsem spokojenej:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přes 25W RMS snad z žádnýho radia nedostaneš, na to si pořiď zesík...

Já mám radio JVC KD-G312 a vzadu repro Dragster DCE 612 a rachot to dělá slušnej:D, prakticky nemůžu dát volume víc jak 15 z 50 protože mi pak rezonuje plato...a signál je v pohodě....např. když jsem jel kdysi se starým radiem v ČB pod trolejema tak mi naprosto vypadla Evropa2 a když jsem tam pak jel s tímto radiem tak naprosto v poho...:super

jo a celá ta sranda mě na jaře vyšla na nějakých 5K...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ludom

ok, ukecali ste ma, kaslem na USB, tak aky model by to mohol byt?

potrebujem aby to malo minimalne tych 35w staly vykon, a aby mi to co najmenej vypadavalo co sa tyka radia.

dik

:super

jj, je to tak udaj na rádiu je max ne RMS

rádii je hodně stačí si jen vybrat třeba zde:http://www.ryves.cz/autoradia-zesilovace-reproduktory-tuning/katalog.php?menuid=2&kategorie=Autorádia%20s%20CD

záleží také jaké máš repra:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ja jsem mel moznost si pujcit radio AR 105 s USB a MMC slotem. Take to ma CD s podporou MP3, 4x45W......bla bla bla. Namontovano do Fabie a jezdeni po Praze. Tuner prumer,CD s MP3 ne kolejich tremvaje nepreskakovalo,ani po dlazebnich kostkach. Z USB slo prehrat vsechno, podpora ID3Tag bez hacku a carek. Za ty prachy OK. www.orava.info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Probuh! Tak logicky. Tyhle radia vybavená čtečkami karet, USB sloty a podobnými \"vymoženostmi\" se vesměs vyrábějí v menších seriích a tudíž už samy o sobě s relativně vyššími výrobními náklady. K tomu ony nestandartní formy podporovaných medií tedy další vybočení z běžné řady. Netvrdím, že je něco špatného na přehrávání hudby z CF, MMC, USB a kdoví čeho všeho, ale aby to ve výsledku slušně hrálo, tak je potřeba hardware, který nestojí 4500,-. Nikomu nezazlívám to, že si podobný rádio koupí, páč to bude převážně on, kdo ho bude poslouchat, ale netvrďte, že tyhle rádia jsou kdoví jak výborný po zvukový stránce. Je to o tom, co tu tvrdí mk405. na zvukové části se dá ušetřit a to dost podstatně a o to tu právě jde a rozdíl oproti kvalitnímu rádiu je opravdu znát. A není to o tom, že kus se čtečkou USB ma x pásmový eqalizer s kterym si můžu dohnat vejšky do ušírvoucích výšin a basy, že mě mlátí membrána do lejtka. Na slušný aparatuře neni EQ ani moc potřeba a čék ji vydrží poslouchat i dost nahlas třeba 2 hodiny, zatimco tyhle ošizený výstřelky se daj poslouchat tak 10 min a pak z toho třeští palice. Další je otázka praktické užitečnosti takové vymoženosti. Bud mam v autě pack na CD s CD-DA, nebo MP3 a ten je tam na furt, nebo jako pako musim poaždý, když mam chut na jinou muziku cosi přehrávat z Pc na USB dongle, nebo kartu a to neni zrovna praktický, pokud nejsem vatař na nenakoupim si 10 megovejch karet, který budou stát stejnej balík, jako celý kvalitní rádio na MP3 a navíc je po autě brzo poztrácim.

CD jako formátu jednou jistě odzvoní, ale jeho nástupce nehledejte už v sočasné době v radiou vybaveném čtečkou či USB ve snaze být \"IN\"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ono.... :) tie Sencory.... to je vam sranda :)

Ma to moj kamos.... no neviem... ja by som to nechcel ani zadarmo :D

ALE.. to USB + pamatova karta su natom jednoducho nutnost.. leboi ked to das prehravat CD, tak to skace aj ked auto stoji a nie este keed prechadzas cez diery :D:D:D

Mam v Xsare starsi Alpine na CD... a nemenil by som :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...