Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK 2015/2016 - edice od 1/7/2014 do 28/2/2015


Guest StibTo

Recommended Posts

OK406 - neni zac. Nyni mas dve platne karty, jednu do unora, druhou do listopadu. Pred vyprsenim platnosti by ti mel prijit email s upozornenim. Nalepku muzes pouzit dle libosti. Karta je stejny material jako za Premy a s tim krajem jsem se snazil neco udelat ale nedarilo se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji ti za odpověď. A přeji příjemný advent a levnější palivo ;)

Však jsem napsal, že se mi to asi jen zdá. Já mám kratičku P-C v pouzdru na doklady. Ale měl jse ted obě v ruce a porovnal jsme to.

 Takže mohu používat až do 28.2.2015 obě kartičky? Tak to je ale pěkný guláš. Nebylo by lepší, kdyby byl jako dřív jeden datum? Vím, že se o tom už zde psalo. Takto je to dost ,,rozvětvení". Nezob se prosím tě za to na mě. Škoda, že jsme se nepotkali letos na srazu co byl v Jindř. Hradci. Tak by jsme si vše vyříkali do očí a taky by jsme se i osobně poznali. Souhlasíš? Takto si pouze zde dopisujeme a máme na sebe různé názory :) a přestavy.

Jinak budu očekávat příští rok email z P-C s upozorněním na končící mé členství v P-C. Takže musím mít kontaktní email aktivní. Modernizace si žádá své. A kdo to bude hlídat? Počítač = nějaký program a nebo ty StibTo ?

Taky děláš StibTo kartičky s láskou jako Přemek? Od něho to byla radost dostat kartičku P-C. Myslím to upřímně!

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406: Členství se Ti v budoucnosti už krátit nebude, když zaplatíš kdykoliv v průběhu těch 365 dní od první platby, tak se Ti další rok přičte k tomu prvnímu, tzn. už neprijdes ani o den. ;)

Odesláno z telefonu za pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406 - na srazu jsme se bohuzel minuli, ja musel v prubehu odjet za povinnostmi. Jinak bychom dali rec. Ale nenazyval bych to uplne "vyrikavanim" to skoro zni jako bychom byli v nejake pri (hadce). Doufam, ze tak to neni. Jinak ano, karty delam rad a snazim se tomu v ramci moznosti (pro)aktivne venovat.

Schreek - diky za upresneni stran toho prodluzovani. Ten email by mel byt generovan automaticky systemem, vice by k tomu mel co rict treba ChouLu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schreek: děkuji a jsem moc rád, že je možnost zaplatit prodloužení řádného členství v P-C kdykoliv během roku. Domnívám se, že toto potěší i další řádné členy P-C.

 StibTo: Tak u nás se vyříkáním myslí si prommluvit, popovídat, poznat se. Tak snad někdy jindy potkáme, pokud by byl sraz P-C poblíž mého bydliště a vycházelo by mi to časově. Věřím, že si máme co říci a taky se osobně poznám a budeš míti i jiný názor na nás z jihu Čech ;):D  a mi na tebe. Myslím, že je více členů tě osobně poznat ;) . Není na osobní popovídání. Souhlasíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Cune Posláno 3.1.2015 vlk406 Posláno 3.1.2015 kombik Posláno 3.1.2015 Gogis Posláno 3.1.2015 misacekk Posláno 3.1.2015 valenta.ivan Posláno 3.1.2015 mmartinkovic Posláno 3.1.2015 Milan+ Posláno 3.1.2015 Multiplex406 Posláno 3.1.2015 Lihous Posláno 3.1.2015 fejfarz Posláno 3.1.2015 Benžík Posláno 3.1.2015 smidak Posláno 3.1.2015 SVM63 Posláno 3.1.2015 Marcel505 Posláno 3.1.2015 Cykita Posláno 3.1.2015 Jarda Kozák Posláno 3.1.2015 HP_HASIC Posláno 3.1.2015 lachtan Posláno 3.1.2015 PAJA106 Posláno 3.1.2015 sušenka Posláno 3.1.2015 mxmen Posláno 3.1.2015 SPetrasek Posláno 3.1.2015 gerrald Posláno 3.1.2015 Péťa Posláno 3.1.2015 lionit Posláno 3.1.2015 romannovak Posláno 3.1.2015

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mxmen: Nechci do toho náčelníkovi kartičkářovi kecat, ale když kouknu na tvůj profil, tak máš uvedeno ID16331.... Takže pravděpodobně při přechodu na nové forum jsi dostal přiřazeno jiné ID, než na které jsi doposavad byl zvyklý

 

Také mám jiné ID měl jsem myslím 3082 a nyní mám 2701 - jo není pravidlo, že by jsi musel nutně dostat nižší číslo. Prostě ten systém ti nějaké přiřadil a tak to je :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...