Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prase tuning by straki


alex44

Recommended Posts

Tyhle informace mi staci. Diskuzi sem si radsi zalohoval kdyby strakiho nekdo chtel kryt a smazal ji. Zjistim si vic v peugeotu a pak to dale predam prislusnym statnim organum.
Nj, jenže ten zakon v ty době neplatil, takže i kdyby náhodou jsi to někam předal tak ti to opravdu k narustu tvýho ega nepomuže
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Taky by sem byl nas*anej kdybych zjistil že mám o 500tis. nalítánmo víc :D Ale takhle si léčit ego... To se bojim že ten orgán co sem myslel tam ani nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznam presne literu zakona, jen co jsem postrehl v mediich, ale rekl bych, ze by mohl postihnout nepoctiveho prodejce.

Teoreticky - kdybys auto stocil a prodal za cenu nizsi nez obvyklou pred stocenim, tak jsi se neobohatil a tim padem nejsi timto postizitelny.

Edit: jenze pak to ztraci asi smysl ;)

[upravil dne 5/7/14 21:59 od Mysak_Bob]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mira to sam kupoval z bazaru se 230tis....takze me pri prodeji km sedeli. Nebo myslis, ze najel za dva roky 460tis km? To snad ne :) . Jen neumis unest kritiku, tak radsi vytahnes, ze stacely km ale uz nereknes ze se stacely kvuli xenonum, ktere komplet rozhodily bsi vcetne km. Slusne sem pozadal o zaslani zalohy jednotky, vymlouval ses na to, ze nevis ktera zaloha to je, ze jich tam mas moc. Uz jenom ze si zazalohujes soubory a pak nepopises, abys jasne vedel k cemu patri hovori za vse. Nema se nahodou pri chipovani majiteli davat zaloha na cd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proboha lidi?ano jsem bývalý majitel 406 coupe tenkrát po koupi se mi po montáži xenonů zbláznila bsi a naskákaly mi nesmyslné km na budíkách a nejen to.....odvezl jsem auto ke strakimu a ten ho dal do kupy + vyměnil budíky které jsem si sehnal akorát jsem si nepamatoval přesné km auto mělo najeto přes 200 000km tak jsem řekl strakimu at tam dá rovných 200 nejedná se tedy o nějaké stáčení!Auto jsem po tom měl další 2 roky a fungovalo bez problému to že novému majitely nevyhovuje chip od strakiho a nechal si ho udělat někde jinde je v pohodě........nechci se tady strakiho zastávat každý má na něho svůj názor....ale takhle tahat špínu se mi fakt nelíbí......:roll;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proboha lidi?ano jsem bývalý majitel 406 coupe tenkrát po koupi se mi po montáži xenonů zbláznila bsi a naskákaly mi nesmyslné km na budíkách a nejen to.....odvezl jsem auto ke strakimu a ten ho dal do kupy + vyměnil budíky které jsem si sehnal akorát jsem si nepamatoval přesné km auto mělo najeto přes 200 000km tak jsem řekl strakimu at tam dá rovných 200 nejedná se tedy o nějaké stáčení!Auto jsem po tom měl další 2 roky a fungovalo bez problému to že novému majitely nevyhovuje chip od strakiho a nechal si ho udělat někde jinde je v pohodě........nechci se tady strakiho zastávat každý má na něho svůj názor....ale takhle tahat špínu se mi fakt nelíbí......:roll;)

....konečně tu napsal někdo jak to bylo :potlesk:potlesk:papa......takže je to všechno jen pomluva:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, tady uz clovek nemuze rict svuj nazor. Jen same pozitivni prispevky co? Ale beda jakmile budes neco kritizovat, budes bit. Tak se tu rozplyvejte nad jeho vytvorama, ale tohle udelal na nic a omluvy, ze se to muze stat si nechte. Myslim ze u tohohle by se chyby nemely delat a pokud nema naladu si s mapou vyhrat tak to nema delat vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

straki007 sice to sem nepatri ale kdy mi posles ten vstrik co uz mi dva roky posilas? na email ani sz neodpovidas a telefon si mi taky nebral? a tvuj soft na 77 kw co tam mel bejt radeji nebudu komentovat..

o tom tohle vlakno castecne JE taky .. to, co pan mistr v zivote neuzna ale resilo se tu take 100x a to sice prasacka (ne)komunikace. Takze pokud se nekdo ma zde ozvat ci si \"prihrat polivcicku\" budou to nejspis ti, kterym straki007 neco zkurvil a pak zacal delat mrtveho brouka a nekomunikoval ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

straki007 sice to sem nepatri ale kdy mi posles ten vstrik co uz mi dva roky posilas? na email ani sz neodpovidas a telefon si mi taky nebral? a tvuj soft na 77 kw co tam mel bejt radeji nebudu komentovat..

o tom tohle vlakno castecne JE taky .. to, co pan mistr v zivote neuzna ale resilo se tu take 100x a to sice prasacka (ne)komunikace. Takze pokud se nekdo ma zde ozvat ci si \"prihrat polivcicku\" budou to nejspis ti, kterym straki007 neco zkurvil a pak zacal delat mrtveho brouka a nekomunikoval ...

presne tak ja jen cekal na rozumne reseni ale toho se asi uz nedockam!! ani nedokaze odepsat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...