Jump to content
  • Aktuální cíle darů

poloosy

mart

Recommended Posts

No ja som kupil lavu v Autoprime cca pred rokom, pravu v Autobenexe cca pred 3 mesiacmi (na Slovensku). Vsetko nove. Tej lavej sa nejako zacina posuvat manzeta a je okolo vidiet mazivo (vyrobca myslim ze World Parts), pravu mam relativne novu, vyrobca RCA (original Peugeot - podla predavaca), zatial OK. Ked som odovzdal staru pravu, stala prava tusim 3200 SK, lava okolo 4100 Sk, uz si presne nepamatam, ale mam to zapisane... :cool:

Uvidime, co to vydrzi. Hlavne ta lava. Takze je otazne, ci je lepsie tam davat neoriginal, oproti originalu... Otazka asi je, kolko si to auto chces nechat.

Ake ceny originalov su v CZ, neviem (nehladal som).

Aha, tak to som nevedel. Este som sa v obchode (Autoprima)pytal, ci je to repasovane, alebo nove, a oni, ze je to nova polos. Tak neviem...

V Autobenex som chcel tiez novu. A prave tam som mal moznost vratit tu staru. Asi sa to standardne predava ako nove, aj ked je to repas.

no ty repasovaný poolosy mě stály jedna 1200,-Kč. takže cena super po 1,5 roce odešla na pravé manžeta u kola a tak jsem jí měnil.

Ale problém který mám od začátku, když akceleruji s 309D tak se mě ozývá kovový ?ukání vyměnil jsem silentblok nad převodovkou a trochu se to srovnalo ale není to furt ono. Koukal jsem všude jestli to někde nemlátí čepy jsou ok řizení taky, takže vůbec nevím.

Jo jinak jsem na nich najel 60.000,-km a zdá se že zase odchází kloub u převodovky jako předtím.:bojim

No ona není repase jako repase. To co se prodává v distribučkách, jsou prakticky jako nové díly - to se dělá továrně. Jinak je dost malých repasářů, kteří vám zrepasují tu vaši na zakázku (či u běžných typů taky výměnou, pokud je mají) - to vezmou tu vaší, a buď tam navaří nový materiál, nebo nanesou elektroforeticky. Tam ta kvalita záleží ta tom kterém repasáři, pochopitelně (a cena taky).

Jinak manžety jsou taková pro zlost věc, většinou popraskaj dřív, nemívaj nijak zázračonu životnost.

• 1 month later...

Jo jo odříkaného chleba největší krajíc jak jsem říkal že nejsem spokojen s repasovanýma poolosama tak zase zvítězila cena za obě 2.600,-Kč na ty předchozí jsem najel 63 000 km tak je to dost nebo né,:myslim to bych se rád dozvěděl, takse podělte o zkušenosti:roker