Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní plastové nadkolí


Bici

Recommended Posts

Zdraví všechny,

už se to tu probíralo, hledal jsem i ve fóru, ale odpověď na mou otázkou jsem nedostal.

Netušíte někdo, kde se dá sehnat zadní plastové nadkolí. Přední mají třeba v Autokelly, ale o zadním ani vidu ani slechu.

Chybí mi zadní levé, respektive je tam jen menší čast... na druhém kole je celé.

Budu vděčná za radu. ;)

Díky,

Bici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: lipnicak

original plast na prave strane na 306ku neni.Je tam opravdu jen kousek,taky sem to zjistoval.Jedine tam nacpat upraveny z jinyho auta

Aha, takže by to tak bylo origo ? No okouknu nějakýho jinýho kombajna a uvidíme. Každopádně díky za odpovědi. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: nynanek

Už jsem to kdysi zjiš?oval na vrakáči. LEVÉ opravdu žádný neexistuje. Na PRAVÉ straně je kvůli nadrži.

Tak jsem okoukl jiná dvě auta a měla to stejně, levé zadní nadkolí opravdu nemaj, jenom takovej menší kus.

Takže je to tak asi správně.

Díky. super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lipnicak

tak sem koukal do katalogu a volal do Peugeotu. Nadkoli na sedana stoji 660,- Kc. Podle katalogu je stejny jako pravy,takze po celym. Pudu ho obednat a narvu ho tam,pak dam vedet jak to pasovalo. Jinak sem honil zadni zasterky a ty sou kolem 850 par.

Ok, tak to bude fajn. Pokud by to páslo jako \"prdel na hrnec\", dal bych ho tam taky. Tak dej pak vědět. No docela pálka za zástěrky, ale je fakt, že by tam bejt mohly. Když leje a kouknu za sebe, moc jim to nezávidím..... :roll

Zatím ahoj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ho mam kompletni.. a je u vsech dvoulitru kompletni .. asi to souvisi s tim ze byly prodavane vyhradne v plne vybave (taky cena tomu odpovidala cca 800 000 ;) .. tam muselo bejt opravdu vse za tu cenu :D ).. u ostatnich 306tek obvykle chybi ale tim padem by melo byt k sehnani..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Bici

Zdraví všechny,

už se to tu probíralo, hledal jsem i ve fóru, ale odpověď na mou otázkou jsem nedostal.

Netušíte někdo, kde se dá sehnat zadní plastové nadkolí. Přední mají třeba v Autokelly, ale o zadním ani vidu ani slechu.

Chybí mi zadní levé, respektive je tam jen menší čast... na druhém kole je celé.

Budu vděčná za radu. ;)

Díky,

Bici.

Snad někde mám ještě krátká nadkolí.

Do jakého to máš modelu? Já na 2000 scháněl hrozně dlouho a nakonec koupil originál nové. Protože 3 různé z vrakáčů a ani jedno nebylo ono :)))

[upravil dne 6.4.06 vector]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...