Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opustil nás kamarád... - Poslední rozloučení ve středu 9.7.2014 v Trutnově


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Mám 10 kousků mini pugétů, karafiátky dostaly dneska odpoledne pěkně na zadek, lilo, div se nekroupovalo, teď jsem to dovázal, no snad to v úctyhodném stavu dovezu... :roll:(:fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si že pocta Mirkovi byla opravdu velká... sešli jsme se v hojném počtu... Myslím si, že za Peugeot club jsme se s nim náležitě rozloučili a teď už tam na nás bude ze shora dávat pozor! Kolona aut jedoucí po Trutnově byla opravdu pěkná, jen za trošku méně příjemným cílem, než jen OPV, nebo spanilka...

To je to co dělá tenhle klub... pouto lidí a schopnost se semknout, když je potřeba... díky všem za mě :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsme taky doma. Co jsem počítal, tak v restauraci nás bylo téměř 40. Někteří odjeli po obřadu k domovům. Rozloučení bylo důstojné a na Džáňu jsme vzpomínali u piva a zelené. A u dalších setkání si jistě též mnohokrát vzpomenem. Měj se tam nahoře dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem jeste v praci :-) byl jsem mile prekvapen ze se nas seslo tolik a z tahove dalky ... Morava i Slovensko... Klobouk dolu . Rozlouceni se nam povedlo, Dzana si toto zaslouzil. Jen ta restaurace mi nak nesedla.... Jidlo tedy nic moc a rychlost zadna... Nebo je to jen profesionalni deformace ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem také doma... Mám z členů klubu ohromnou radost, s úctou jsem koukal odkud jsou schopni se klubáci během týdne sejít. Morava, Vysočina, Plzeň, SK a samozřejmě Praha a i sever Ústí nad Labem....

Džáňa by z Vás všech měl ohromnou radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stajgrpavel: rychlost mě nepřekvapila. Kdyby se k Tobě nahrnulo najednou 40 lidí na minutky, jak by to dopadlo? Jídlo mě nijak nenadchlo.

PS: Za někoho jsem zaplatil 1 pivo a tatarku, ale to je jedno, píšu to jen pro pobavení. Schreek na tom byl hůř, ten platil celou útratu za ChouLu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dojedu domu az zitra. Dneska jsem doma v Trauci...

Obrad byl opravdu velmi emotivni, pro me to bylo za poslednich 11 mesicu druhe louceni a davani sbohem... Je krasne, ze jsme schopni se podrzet, podporit.

Dzano, posledni sbohem, a na tve ceste na nas obcas shledni a dohledni. Budes mi chybet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sem čekal na tu svíčkovou já s Radimem. No asi jim došli knedlíky:D

Myšák Bobe. Čůrací pauza na Onu (první),kvůli mě,pak kolona na semaforech no a další čůrací pauza na dálnici v Donaldovi,ale to už Scratchovi to nálem teklo ušima,málem i mě. Proběhla káva,já povečeřel a jelo se poklidnou jízdou ku Praze. Jen ostatním to nějak nechtělo jet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky z nejsmutnějšího peugeot-srazu doma. Děkuju Veverkovi za bezpečný odvoz tam i zpět + děkuju všem přítomným za to, že jsme společně dokázali sílu slovního spojení PEUGEOT-CLUB. Jsem hrdý, že jsem členem takového spolku lidí a doufám, že tento smutný sraz byl na dlouhou dobu poslední.

Džáňa nás určitě zezhora všechny pozoroval a myslím si, že nad množstvím kamarádů jen tiše kroutil hlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...