Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opustil nás kamarád... - Poslední rozloučení ve středu 9.7.2014 v Trutnově


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Jeden návrh pro adminy:

Když se to tu tak zvrhlo v koordinaci odjezdu (na čemž mám i já svůj podíl a omlouvám se těm, kteří by to nelibě nesli), tak až tu akci provedeme, pouvažujte, zda toto vlákno nepromáznout a neponechat jen ty vzkazy pro Džáňu jako vzpomínku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, beru to tak, že Milan+ jede se Skucim (díky chlape) a já tedy můžu vzít StibTa - naberu Tě u Makra nebo kde? S Medvědem a Mildaskem vyrážíme v 9:30 od Ládví.

A pojedete pres ten Cernak nebo rovnou na severni okruh a na Bolku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, beru to tak, že Milan+ jede se Skucim (díky chlape) a já tedy můžu vzít StibTa - naberu Tě u Makra nebo kde? S Medvědem a Mildaskem vyrážíme v 9:30 od Ládví.

A pojedete pres ten Cernak nebo rovnou na severni okruh a na Bolku ?

Obojí je možné, ale počítám se srazem u Makra se Scratchem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já budu vyjíždět v +/- 11.30 z Vrchlabí, mohu někoho vzít, pojedu sám, ale asi nebude koho. Budu v obleku, když mi někdo dá kousek černé stuhy na auto, budu vděčný. Rád s vámi všemi posedím u dobré brazilské kávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze stuhy bude dost :), pocitam odjezd od toho Makra a cestou tedy nabereme Skuciho na te Lukoiolce u Jicina. Budeme tam ale pred 11...preci jen 44 km do MB a pak 25 do jicina. Cestou jsou dva semafory na frezovani silnice ale v 11 tam asi budem urcite. Muzeme se domluvit adhoc kde jsme a kdy tam asi budem. Klicovy bude semafor u Sukorad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...