Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nastaveni svetel P306


Guest Ludweek

Recommended Posts

nazdarek lidicky

poridil jsem cirou optiku na lvicka ale svetla svitej na krute kratkou vzdalenost...zkousel jsem je trochu zvednout ale nic moc vysledek...tak me napadlo jestli se daji zvednout nejkym nastavenim motorku...jednoduchym nastavenim ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I mně 306 svítí málo a taky se střídají tlumená a dálková světla, což bude tím, že je tam jen jedna H4 a nic víc.Nastavení jsem nenašel jiný než šroub na imbus na motorku ( nahoru/dolů ) a pak ještě jeden u chladiče, ten je, předpokládám, na posun světelného kužele do stran.Hloupý je, že nemůžu dát obě světla stejně, levý je pořád výš a nejenom, že asi oslňuju, ale sám můžu pozorovat tak letadla.

Tak už nepozoruju ledadla, předchozí majitel pravděpodobně někde naboural předek a ulomil spodní držák na světle, nový nekoupil a místo toho tam dal plechovej držáček, samozřejmě neměřil a tak bylo světlo pořád nahoru.Jinak nastavování nahoru/dolů je jen ten imbus na motorku a imbus na straně u chladiče je opravdu doleva/doprava.Ale stejně nic moc světlo, 405 to bylo jiný kafe ( H4 + H1 ).

[upravil dne 4/10/05 Swallow]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim čim to může být, mně to na 406 taky nesvítí uplně nejlíp, ale zkusil jsem na motůrku uříznout ty plastový tyčky s kuličkama, dal tam kratší šroubek a je to lepší. Takovej pokus může být s vyndanym motůůrkem to by se ty světla měli zvednou do max polohy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Romis

Nevim čim to může být, mně to na 406 taky nesvítí uplně nejlíp, ale zkusil jsem na motůrku uříznout ty plastový tyčky s kuličkama, dal tam kratší šroubek a je to lepší. Takovej pokus může být s vyndanym motůůrkem to by se ty světla měli zvednou do max polohy

Řek bych, že ty motorky máš trochu v háji, pak se ty tyčky nepohybujou po celé dráze.Nový motorek stál okolo tisícovky.Jinak 406 taky nějak obvzláš? nesvítí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Swallow

I mně 306 svítí málo a taky se střídají tlumená a dálková světla, což bude tím, že je tam jen jedna H4 a nic víc.Nastavení jsem nenašel jiný než šroub na imbus na motorku ( nahoru/dolů ) a pak ještě jeden u chladiče, ten je, předpokládám, na posun světelného kužele do stran.Hloupý je, že nemůžu dát obě světla stejně, levý je pořád výš a nejenom, že asi oslňuju, ale sám můžu pozorovat tak letadla.

Tak už nepozoruju ledadla, předchozí majitel pravděpodobně někde naboural předek a ulomil spodní držák na světle, nový nekoupil a místo toho tam dal plechovej držáček, samozřejmě neměřil a tak bylo světlo pořád nahoru.Jinak nastavování nahoru/dolů je jen ten imbus na motorku a imbus na straně u chladiče je opravdu doleva/doprava.Ale stejně nic moc světlo, 405 to bylo jiný kafe ( H4 + H1 ).

[upravil dne 4/10/05 Swallow]

presne na ten imbus jsem myslel :super hned jak se vrati kara z lakovny tak to prozkoumam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Swallow

I mně 306 svítí málo a taky se střídají tlumená a dálková světla, což bude tím, že je tam jen jedna H4 a nic víc.

Jojo, to sem si neuvědomil.

V 605 mám H1+H1 (myslím 55W a 60W) a svítí to super (alepoň oproti naší 306).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xaverious

To ja jsem musel po havarce menit obe predni svetla a taky mi sviti dolu. nechapu to ..i kdyz jsem to posteloval na max. Myslel jsem ze je nejaka chyba uchytu, ale kdyz ten problem ma vic lidi tak to muze byt v necem jinem. Jestli to nekdo osefuje tak to bude super.

Máš ty tyčky z motorku pro seřizování zacvaknutý v držáku v parabole uvnitř světlometu? Pokud ne, tak se Ti světla nezvednou .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DjBoom

Já měl teda čirou na 306 H7/H7 a na dálkový svítily obě.

S modrejma 100W sem si na nedostatek světla stěžovat nemoh ale ani když tam byly sériovky nesvítila špatně

[upravil dne 4/10/05 DjBoom]

svitili obe H7?? ajtakrajta...tak to bude dalsi vec na reseni :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

Původně zaslal: DjBoom

Já měl teda čirou na 306 H7/H7 a na dálkový svítily obě.

S modrejma 100W sem si na nedostatek světla stěžovat nemoh ale ani když tam byly sériovky nesvítila špatně

[upravil dne 4/10/05 DjBoom]

svitili obe H7?? ajtakrajta...tak to bude dalsi vec na reseni :aut

Jestli jsi měl předtím světla s H4 musíš buď vyměnit páčku pod volantem ( originální řešení, dražší ) nebo připojit přes relé tak, aby zůstaly svítit i tlumená světla při přepnutí na dálku.Tak jsem si teď přečet začátek, takže buď páčka nebo relé.

[upravil dne 5/10/05 Swallow]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...