Jump to content
  • Aktuální cíle darů

brzdiče 309


mart

Recommended Posts

Velký problém mám vepředu Girlingy, a furt brzdí, vyčistil jsem válce a je to o málo lepší, dále je tento brzdič(plovoucí).

Jsou tam vlastně dvě osy po kterých se celý brzdič pohybuje, na těchto osách je docelá slušná vůle, nemůže být problém v tomto. Jestli ano dají se koupit tyto osy samostatně nebo budu muset koupit celý brzdiče. Vím otázek mnoho ale za každou radu děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Všechny tyhle brzdiče jsou plovoucí. Jo, ta vůle může být problém, jestli se dají osy koupit samotné nevím, ale někde prodávaj repasovaný brzdiče. Já si s tím taky párkrát hrál, ale většinu starých brzdičů jsem nakonec vyházel, bývají docela k ničemu.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem to taky jeden čas sháněl a snad jem našel nějakou firmu na Moravě, která by jeden brzdič udělala okolo 1.100,- Nakonec jsem to vzdal a koupil dva fungláče a za 11.000,- jsem měl nový brzdy. Už jsem do nich totiž narval různejma pokusama tolik, že bych je měl dvakrát..:grr

Link to comment
Share on other sites

Prodává se repas sada, ty vodící osy s manžetama. Stojí bratru cirka 800 (doufám, že si dobře vzpomínám). Dělají se i repasované brzdové třmeny. Dokonce i od více výrobců, jako je ATE a spol. Tam je cena tuším od 3000 víš. Jestli je tam \"vychytaný\" problém i s vůlý ve vodících oskách netuším. Předpokládám, že by měl splňovat nějaké toleranční rozmezí.

Nové třmeny jsou jistota, ovšem trochu darda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...