Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zamknute auto


majo_LP

Recommended Posts

ahojte,

pardon, ze vytvaram dve temy za jeden den, ale mam mensi technicky problem, neviem sa dostat do mojho auta

doteraz s tym nikdy nebol problem a aj ked bola vybita baterka, tak slo odomknut

dnes z nicoho nic neslo zamknut, teda po tazkostiach a teraz ho neviem odomknut

na dverach mam sice zamky na oboch stranach, tie su asi len na okrasu, kedze sa dlho nepouzivali, asi odjakziva, tak nejde otocit klucom ani do jednej, ani do druhej strany..

poradte prosim, som zufaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, nejednou jsem se setkal s tím že WD, ani žádnej jinej spray zatuhlej zámek nepovolí. Zámek do kufru na fiatoj jsem musel asi hodinu protahovat a kroutit s ním sikovkama, aby povolil, a to vymontovanej ze dveří, že mi zbyl v ruce jen ten samotnej zámek. Na jiným autě v rodině (hyundai) jsme museli odvrtávat, jinak ani náhodou. WDčko si ani neškrtlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este som zabudol dodat, ze bracho vymenil baterku, programuje sa nejak ten kluc?

Ano,páruje se.To znamená,že ho strčíš do spínací skříňky a otočíš do polohy před startem a zmáčkneš tlačítko na ovladači :myslim

Přesný postup najdeš v manuálu.

Celkem jsem zvědavý jak to provedeš,když se do auta nedostaneš :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach ludia, tolko kriku pre nic

ano, paruje sa to a aj viem ako, teda priblizne, kedze sa to podarilo.. dal som naspat povodnu baterku, neviem preco bratovi vobec napadlo ju vymenit, to ale nie je podstatne, auto sa po prvom stlaceni odomklo a dalej uz nic, takze sme otocili klucom do spominanej polohy, sparovalo sa to a vsetko funguje

[Edited on 26/6/14 21:55 by majo_LP]

[Edited on 26/6/14 22:02 by majo_LP]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moment, teď se nechytám. Rozumím tomu že se páruje klíč s centrálním zamykáním. Ale co to má společnyho s mechanickou vložkou v zámku??? Tu přece musíš odemčít i s vytaženou baterkou z auta. Pokud neotočíš klíčem v zámku, tak není problem v baterce, ani zpárování klíče s autem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vlastní zkušenosti vím že zámky to můžou podržet, takže klíčem neotočíš. Pokud je vymlácená baterka, tak to pak dělá hovadiny, než chcípne úplně, a pak s tím nehneš. I když stalo se mi teda to že to nešlo zamknout, ani tlačítkem ve dveřích, ani klíčem, aby to nešlo odemknout se mi zatím \"nepovedlo\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moment, teď se nechytám. Rozumím tomu že se páruje klíč s centrálním zamykáním. Ale co to má společnyho s mechanickou vložkou v zámku??? Tu přece musíš odemčít i s vytaženou baterkou z auta. Pokud neotočíš klíčem v zámku, tak není problem v baterce, ani zpárování klíče s autem....

tak ako pises, z mechanickou vlozkou kluca to nema nic, problem je ale v tom, ze sa auto neotvaralo mechanicky asi nikdy (teda mozno na zaciatku asi hej, netusim) a to sa odrazilo na jej ucinnosti.. sneh, dazd, vietor, cokolvek a ine poveternostne vplyvy uplne znefunkcnili obe zamky

[Edited on 30/6/14 10:16 by majo_LP]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže všecko nefunguje tak jak má, jen si rozchodil centrál. A co sem myslel tím \"jestli vůbec klíče pasují\"? No já mám třeba zámek zničený zlodějem a abych ho dal do kupy musel bych vyměnit vložku. Ale to už by zase nepasoval původní klíč. A jelikož podle tvých slov nemáš auto od funglovky, tak kdo ví co s tím původní majitel provedl. Tak to bylo myšleno.. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvyšší čas s tím něco udělat než nastane zase problém s odemykáním. ;)

Mě naštěstí občas dálka vynechá a tak jsem donucen odemčit mechanicky a zámky fungujou v pohodě. :roker

nejaky napad, ako rozchodit zamok?

pisali tu viaceri, ze mam pouzit wdcko, co mi samozrejme napadlo tiez a aj som skusal, no marne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...