Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Cukání motoru peugeot 407 2.0HDi


Encore

Recommended Posts

Možná jsem jen špatně pochopil tvou odpověď, ale škrtící klapky ovládá jen jeden z těch ventilů ne? Ten druhý ovládá něco jiného (možná EGR)? Teda jestli to dobře chápu - ale možná že né. Ke každému z těch ventilů, jsou připojeny 2 hadičky, ale klapky se ovládají každá jen jednou hadičkou. Je ale možné, že jsem se nedíval dost dobře a ten el.magn. ventil má tu druhou hadičku připojenou někde jinde (na to jsem moc nekoukal). Takže když tak díky za pro mne důležitý postřeh.

Jinak ventil jsem našel za 1200,-.

Např.

http://www.auto-pilot.cz/vt167858-pt10042-pro4735511/menic-tlaku-30650769-peugeot-407-priprava-smesi-preplnovani-regulacni-ventily-menice

(snad nedělám reklamu)

Díky za radu.

RadimB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden elektroventil ovládá klapku bypassu a druhý klapku EGR. Pozor, nezaměňovat s EGR ventilem, to je něco jiného. Zkus ty elektroventily mezi sebou prohodit a vyzkoušet. Zatím bych určitě nový nekupoval. Kdyby jedna z klapek špatně fungovala, tak se rozsvítí kontrolka diagnostiky. Jinak napiš členovi John, ten má v Brně dia:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Dobry den páni.Len by som sa chcel opytat ci sa tento problem podarilo doriesit, nakolko mam podobne simptomy, pri nizkych otackach a aj na 6ke pri 90-100km/h mi roby to cukanie.zo zaciatku sporadicky, ale teraz sa uz z autom pomaly neda ist pomaly, na nizkych otackach, stve ma to.Dakujem za odpoved, popripade nejaku radu ze co a ako.

 

Diky!

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

zdravím, může to cukání být tou klapkou, už jsem vyměnil snad všechno co kolem fapu jde a furt to cuká..a ještě otázka čidlo tlaku výfukových plynu mi neměří ikdyž jsem ho vyměnil...nevíte někdo jak zjistit jestli jde do něho napětí?(proměření a co má ukazovat?) díky...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, jakub407SW napsal:

zdravím, může to cukání být tou klapkou, už jsem vyměnil snad všechno co kolem fapu jde a furt to cuká..a ještě otázka čidlo tlaku výfukových plynu mi neměří ikdyž jsem ho vyměnil...nevíte někdo jak zjistit jestli jde do něho napětí?(proměření a co má ukazovat?) díky...

mne toto presne pomohlo chalani,vycistil som MAP senzor v ultrazvuku a auto ide ako ma,aj ked sa mi zda,ze sa mi mierne dvihla spotreba,ale mozno to bude tyme ze namiesto 215/60R16 mam obute 215/65R16.

dakujem za radu!!!

p.s:

chystam sa aj na vycistenie sania nakolko to bolo tak zadr.ane od toho egr ze konec,som neveril.

 

Upraveno uživatelem Misi573
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Tak jeste nevim jestli to cukani prestalo protoze zatim mi to jeste neregenovalo, jeste potrebuju tak 100km ujet podle prumeru kdy mi to delalo. Kazdopadne se vyskytl jinej problem a to ze mi to prestalo tahat, na trojku to jeste jde ale na ctyrku je to hooodne liny, trochu kopec a musim podradit, pritom driv to akcelerovalo v pohode tak nevim jestli sem nekde neudelal nejakou chybku. Muze to byt ten elmag ventil na kterej ukazuje na tom obrazku vejs Misi573  v tyhle diskuzi??? Musim se priznat ze mi ty klapky spadly na zem a trosku plastu se odlomilo prave z casti toho elmagu tam kde se zapojuje konektor, ten tam drzi ale asi ten ventil prestal fungovat co??? Nebo jeste mi reknete, kdyz ty klapky montuju zpatky, museji bejt v nejaky urcity poloze? Jedna je na pruzine stale otevrena, tu rozhejbu tim podtlakem ale ta druha je volna a da se sni hejbat ale taky reaguje na podtlak.

DIKY PREDEM ZA ODPOVEDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom orázku je iba jedna klapka...a to klapka EGR...tento motor nemá bypass intercoolera.

A to čo je na klapkách je snímač teploty a snímač tlaku vzduchu v saní.Ak ti to spadlo na zem mohol sa poškodiť snímač tlaku a to ti môže robiť problémy.

Ak máš dve klapky nemohlo pri montáži dôjsť k zámene ovládacích hadičiek? Pri normálnej prevádzke motora je bypass intercolera zatvorený,otvára sa až pri regenerácii FAP za účelom zvýšenia teploty motora. EGR klapka (tá ktorá vedie vzduch z intercoolera do sania)musí byť otvorená,čiastočne sa privrie pri otvorení EGR ventilu,aby lepšie prisávalo ten sajrajt z výfuku do sania , a zatvorí sa úplne pri regenerácii FAP.Vtedy motor nasáva vzduch cez bypass intercoolera.

Takže asi by bolo dobre aby sa vedelo o akom motore sa bavíme ....najlepšie VIN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIN: VF36DRHRH21249632

NA 99% si sem jistej ze sem ty hadicky neprohodil ale stat se mohlo cokoli to nepopiram.

Dve diry, dve klapky, jedna mi prisla plastova a ta druha kovova a ta kovova se mi zdala ze nemela vratnou pruzinu proste se hejbala svevolne, nebo kdyz sem do ni strcil tak zustala zavrena a kdyz sem ji otevrel tak taky kdezto ta "plastova" mela pruzinu a vracela se do otevrene polohy, to je normalni? Myslim chovani te kovove klapky?

U toho snimace tlaku overim funkcnost jedine ze ho vymeni za novy nebo se da od nekud prohodit, popripade ukaze to diagnostika?

PS: Jeste jedna otazka bokem, kdyz sem mel ty klapky venku videl sem ze Vaha vzduchu je dost zas..na, da se to necim vycistit a nebo taky jedine vymenit za novej kus?

Diky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tú kovovú klapku asi niekto "opravil".

Váha vzduchu sa dá vyčistič špecialnym sprayom na váhu vzduchu................ináč váha vzduchu je to za vzduchovým filtrom....pred turbom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha ja myslel ze ta vaha vzduchu je to tepelny cidlo v tech klapkach ale to asi teda neni, kazdopadne to sem mel na mysli.

Nevim presne co myslis tim ze tu kovovou klapku nekdo opravil, jako ze je vymenena?

Kazdopadne vcera vecer z prace kdyz sem jel tak mi prislo ze to jede normalne, tahalo to na ctyrku tak jako pred tim. Muze na to mit vliv treba klimatizace ze to min tahne? Vim ze kdyz je klima zapnuta tak to ma vetsi spotrebu takze to bere asi i neco z vykonu ale to mozna jen placam. Kazdopadne dneska max zitra ocekavam regeneraci tak uvidime jestli zabrala "moje oprava hadicky" dam vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ujeto mam 460km a regenerace mi probihala ve 400km intervalech, vcera cestou z prace mam tuseni ze probihala (podle zvuku motoru a ve vesnici to bylo lehoulince citit) kazdopadne cukani uz se neobjevilo takze asi oprava hadicky zabrala. Momentalne mam problem s Turbem, nezabira nebo alespon ne naplno, kdyz sem ale vcera vecer prijel domu, zastavil, nechal cca minutu bezet motor na volnobeh kvuli ochlazovani a pak vypnul klickem tak sem slysel ze se to turbo toci respektive dotaci. Tak mi nejde do hlavy kde muze byt problem. Tohle uz je chlapi asi na diagnostiku co? Jen mi prosim reknete nazor jestli se stim muze jezdit nebo ne, sem objednanej pristi tyden na olej tak bych to tam rovnou nechal projet tou diagnostikou, s autem se da jezdit, zadny divny zvuky to nevydava ale jde mi o to jestli tam neco zbytecne nepretezuju. Diky za rady a nazory :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...